Sensibio AR

Kauakestev punetusevastane hooldus.

Igapäevane nahahooldus

Punetusele kalduv tundlik nahk

Rosactiv™ patent

Kellele?

Täiskasvanud, Teismelised

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Dermatoloogide poolt määratud

Tõestatud tõhusus

Rosaatsea sümptomite paranemine: 86%.*

  • Ennetab ja vähendab punetuse tekkimist
  • Rahustab nahka
  • Niisutab ja tugevdab nahabarjääri

Väga hea tolerantsus - Ei tekita komedoone - Hea meigipõhi - Lõhnatu


Vaata allikaid

Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

BIODERMA tootepilt, Sensibio Light 40ml, soothing treatment for sensitive skin


Sensibio AR vähendab ja ennetab punetust: tugev ajutine punetus, püsiv punetus, pisikesed nähtavad veresooned.

Ainulaadne Rosactiv™ patent vähendab punetust ja ennetab selle esinemist. Patent mõjub bioloogiliselt kõigile naharakkudele, mis on seotud punetuse tekitamise ja süvenemisega:

- See pärsib vasodilatatsiooni eest vastutava valgu tootmist ning ohjeldab punetuse väljanägemist ja püsivust.

- See piirab allergilisi reaktsioone põhjustava molekuli vabanemist, säilitades ja süvendades vasodilatatsiooni.


Kuna tundlik ja punetusele kalduv nahk on eriti habras, leevendab Sensibio AR ka ebamugavus- ja ülekuumenemistunnet. See toimub tänu rahustavate ja leevendavate omadustega toimeainete kooslusele. Enoksolooni, allantoiini ja rapsi intensiivse rahustavate omaduste kombinatsioon vähendab koheselt kuumenemistunnet.

Glütseriin ja raps niisutavad, tugevdavad naha kaitsevõimet ja pakuvad tõelist mugavustunnet.

Patendeeritud looduslik kompleks D.A.F. (Dermatological Advanced Formulation) suurendab naha taluvusläve.

Nägu

Hommikul ja õhtul

  • Samm 1 Kandke Sensibio AR puhtale nahale.
  • Samm 2 Masseerige õrnalt kuni imendumiseni.

Kandke tervele nahale. See toode ei ole ravim. Küsige nõu dermatoloogilt või apteekrilt. Tugeva ülekuumenemise korral võib Sensibio AR Soin anti-Rougeursi aeg-ajalt kombineerida kiiresti toimiva rahustava ravimiga. Päikesepaistelistel perioodidel soovitame kasutada tundlikule ja reaktiivsele nahale kohandatud päikesekaitsevahendit: rahustav ja punetusevastane päikesekaitsekreemi.

Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.


Tundlik nahk võib olla reaktiivne ja minna kergesti punaseks. Punetus võib olla ajutine ja ilmneda aeg-ajalt. Tegemist on õhetusega, millega võib kaasneda ebamugavustunne (kipitus, ülekuumenemine jne). Mõnikord on punetus püsiv ning seda nimetatakse erütroosiks. Mõnel juhul ilmuvad nahale väikesed veresooned, mille näol on tegemist kuperoosiga. Rosaatsea on põletikuline nahahaigus, mille tunnusmärgid on esialgu tagasihoidlikud, kuid mis areneb aja jooksul ning avaldub kroonilise punetusena ninal, põskedel, mõnikord ka lõual ja otsaesisel. Rosaatsea mõjud on peamiselt bioloogilised, kuid igapäevast elukvaliteeti võivad mõjutada ka punetus, mis põhjustab piinlikkust, pettumust või vähendab enesekindlust.

Kliiniliste uuringutega tõestatud tulemused

Vähendab punetuse erksust

Rosaatsea sümptomite paranemine: 86% (1)Rahustab

Rahustab nahka: 77% (2)Niisutab

Mugavam nahk: 73% (3)


Elukvaliteet

Igapäevase elukvaliteedi paranemine: 97% (1)

Vaata allikaid

See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

Punetus on tingitud peamiselt naha mikroveresoonte laienemisest ning nõrgemaks muutumisest. See patenteeritud kompleks võitleb mikroveresoonte muutuste põhjustajatega. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Vaata koostisosade nimekirja