Sensibio Eye

Rahustav ja niisutav hooldusvahend tundlikele silmaümbrustele.

Igapäevane nahahooldus

Tundlik nahk

Toleridine™ patent

Kellele?

Täiskasvanud, Teismelised

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist

Tõestatud tõhusus

Vabastav efekt: 85%.*

 • Vähendab turset ja minimeerib kortse
 • Rahustab ja vabastab
 • Niisutab Väga hea silmade tolerantsus - Geeljas ja kreemjas tekstuur, sobib meigiga - Sobib läätsede kandjatele - Lõhnatu
 • Vaata allikaid

  Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.


  Sensibio Eye leevendab koheselt ebamugavustunnet ja silmapiirkonna ärritust, tugevdab bioloogiliselt naha vastupanuvõimet rünnakutele ning suurendab tundliku naha tolerantsust. Toleridine™ patent, mis on bioloogiline läbimurre tundlikule nahale ning mida toetab looduslik patendeeritud D.A.F. (Dermatological Advanced Formulation) kompleks, pärsib põletikueelsete molekulide tootmist ja muudab naha vähem reaktiivseks.
  Sensibio Eye vabastav koostisosa, kofeiin, vähendab turset.
  Hüaluroonhape ja valgustpeegeldav puuder siluvad ja vähendavad väikeseid silmaümbruse kortse.

  Silmad ja silmalaud
  Bioderma's product how to use the product step by step
  Bioderma's product how to use the product step by step

  Hommikul ja/või õhtul

  • Samm 1 Kandke Sensibio Eye puhastele silmalaugudele ja igale poole ümber silmade.
  • Samm 2 Masseerige õrnalt silmalaugude seestpoolt väljapoole, kuni kreem on imendunud.

  Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

  Tundliku naha kaitsebarjäär ei suuda ärritajate vastu kaitsta. Meik, meigi eemaldamine, saaste, väline stress- nahk on nii päeva alguses kui lõpus nõrgestatud. Tundlikule nahale on iseloomulikud kuumus- ja ebamugavustunne ning ulatuslik või lokaalne punetus. Nahk dehüdreerub kergesti, millest tingitud kuivus muudab naha hapraks ning tekitab ebameeldivat pinguldatusetunnet. Naha ülitundlikkus võib olla ajutine või püsiv.

  Testitud dermatoloogilise järelvalve all

  Niisutab
  Niisutab nahka koheselt: 100%*

  Vaata allikaid

  Rahustab
  Rahustatud nahk: 91%*

  Vabastab
  Vabastav efekt: 85%*

  Vaata allikaid

  See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

  Tundlik nahk reageerib karmidele välisteguritele, eritades molekule, mis põhjustavad hüperreaktiivsust ning ülekuumenemis-, sügelus-, kipitus- ja punetustunnet. See patenteeritud kompleks takistab selliste molekulide tekkimist, mistõttu muutub naha vastupanuvõime suuremaks. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Vaata koostisosade nimekirja