Error message

Could not retrieve the oEmbed resource.

„See, kuidas me asju teeme, on tähtsam sellest, mida me teeme.”

Bioderma - care for family skin

BIODERMA on NAOS-e kaubamärk, mis on inspireeritud elust ja mida juhib süda.

BIODERMA brändiga liitumine tähendab NAOS-ega liitumist ning saamist osaks ainulaadsest, ökosüsteemina toimivast inimtegevusest.

Kõigil meie töötajatel on üks ühine joon. Nad soovivad meie kaubamärki iga päev edendada, osaleda selle saamisloos ja olla osa meie väljakutsuvast ning põnevast seiklusest.

Usume oma võimesse paljastada meis kõigis peituv potentsiaal.

Kus iganes sa ka ei asuks, me otsime alati andekust.

Sajas riigis tegutsev ja kaljukindlalt sõltumatu NAOS on oma kolme kaubamärgiga nahahoolduse valdkonnas peamine rahvusvaheline tegija: BIODERMA, Institut Esthederm ja Etat Pur.

Eesmärgiga ettevõte, millel siht on jätkusuutliku tuleviku loomine, mis huvitub inimese ja selle keskkonna säilitamisest.

 

See inimlik seiklus juhib üle kogu maailma meie igapäevaelu, tegevusi ja mõtteid naha tervise paremaks teenimiseks.

Bioderma - company-map

BIODERMA meeskonnad jagavad inimlikke väärtusi ja eetikat, mis moodustavad dermatoloogiale pühendunud ja sellesse kirglikult suhtuva ettevõtte tugevuse.

Bioderma - NAOS values

See, kuidas me asju teeme, on tähtsam kui see, mida me teeme.

Me usume loomis-, uuendamis- ja meetmete rakendamise vabadusse, pidades samal ajal lugu elumehhanismidest ja nendest, kellega koos ja kelle heaks me igapäevaselt töötame.

Me liigume enesekindluse ja lahkusega, kirgliku missioonitundega sammhaaval edasi.

NAOS-e väärtused peegeldavad meie olemust

NAOS süstib neisse energiat. Nemad ühendavad ning suunavad meid meie töös, suhetes ja otsustes.

Meie teadmised kasvavad iga päev, kuna kohtume ja suhtleme spetsialistidega, kes töötavad tervisliku naha säilitamise või selle taastamise nimel. Need on teid igapäevaselt toetavad bioloogid, dermatoloogid, tervishoiutöötajad ja apteekrid.

Samuti kasvame igapäevaselt teid kuulda võttes. Teie tundlikkuste ja nahaga kokkupuutuva ökosüsteemi mõistmine on hädavajalik, et saaksime teie vajadustega kohaneda.

Me analüüsime kõiki bioloogilisi protsesse, et mõista neid vastasmõjusid ja naha tasakaalustamatuse põhjuseid ning töötada välja tõhusad tooted, mis arvestavad kõiksuguste tundlikkustega.

Saage osa meie seiklusest, mille käigus loome sidemeid ja tegutseme koos tervislikuma maailma nimel.