Meie kohustused terve naha teenimisel

Bioderma - focus on the skin

BIODERMA on NAOS-e kaubamärk, mille eesmärk on säilitada püsivalt terve nahk.

Võttes arvesse naha loomulikku tasakaalu, on meie hooldustooted välja töötatud tuginedes positiivsele lähenemisviisile, kahjustamata dermatoloogilist ohutust.

Nõuame, et kõik meie tooted peaksid kinni tervishoiuasutuste ja dermatoloogiliste õppeasutuste kõige rangematest soovitustest ning sageli isegi ületaksid neid.

Meie toodete suhtes kohaldatakse süstemaatilisi ohutus- ja efektiivsuskatseid.

Kõik meie tooted läbivad taluvuse proovid sõltumatute ja üle maailma pärinevate dermatoloogide, allergoloogide ning toksikoloogide järelevalve all.

Viimase paari aasta jooksul on peaaegu 30 erinevas riigis läbi viidud üle 1000 kliinilise uuringu. Need viisid regulaarsete publikatsioonideni juhtivates teadusajakirjades.

Bioderma - dermatological safety

Meie prioriteet on ohutus ja austus igat liiki tundlikkuse suhtes. Lisaks ökobioloogiliste põhimõtete kohasele koostisosade valimisele ning rangele heakskiitmisprotsessile peame kinni ka rangest järelevalvest kosmeetikaohutuse kontrolli üle. Tegemist on rahvusvahelise hoiatusmenetlusega, mis võimaldab analüüsida iga kahjulikku mõju ja talumatuse juhtumit.

Praeguseks on meile teatatud vähem kui ühest juhtumist iga 1 000 000 müüdud toote kohta.

Bioderma - dermatological safety

Kõik meie tooted vastavad kehtivatele rahvusvahelistele eeskirjadele. Need hõlmavad Euroopa Liidu õigusakte, mis pakuvad kõikjal maailmas kõrgeimat tarbijakaitse taset.

Lisaks nendele määrustele pöörame erilist tähelepanu ka Euroopa tarbijaohutuse komitee nõuannetele, eriti seoses vastuoluliste koostisosade kasutamisega: häired põhjustavad ained, ärritajad või keskkonnasaastajad. Kõik teadusringkonna üksmeelega kinnitatud kahtlused koostisosa suhtes panevad käima nimetatud koostisosa eemaldamis- või asendamisprotsessi.

Bioderma - dermatological safety

Pühendume oma tooraine päritolu ja täieliku jälgitavuse kontrollimisele. Iga koostisaine peab vastama rangetele bioloogilistele ja dermatoloogilistele ohutuskriteeriumidele.

Bioderma - Ingredients selection process

Kõik uued koostisained läbivad range protsessi, mille käigus määratletakse järgnev:

1/ Koostisosa täieliku jälgitavuse kontrollimine alates selle päritolust kuni tootmise ja kõikide teisendusteni

2/ Puhtusastme arvutamine

3/ Lisanditest puhastamine ja piirangutest üleastumise kontrollimine

4/ Koostisaine täieliku toksikoloogilise profiili hindamine sõltumatute toksikoloogiaekspertide rühma abil

Meie lähenemisviis: kogukonnaga sidemete loomine ja kõigi ühine toetamine

Ülemaailmne dermatoloogia edendamine

BIODERMA korraldatud WORLD RENDEZ-VOUS ON DERMATOLOGY

World Rendez-Vous on Dermatology on ainulaadne kohtumispaik, kus iga kahe aasta tagant kohtuvad parimad rahvusvahelised eksperdid, et arutada viimaseid dermatoloogiliste uuringute arenguid.

Aitame aktiivselt dermatoloogilisi teadmisi kogu maailma arstidele vahel jagada ning vedada eest fundamentaalse bioloogia uuringuid.y.

420 osalejat, 42 rahvust, konverentsid ja laborid - see kõik dermatoloogia edendamise ja parema naha tervise eest hoolitsemise nimel.

Lisateave World Rendez-vous kohta

NAOS World Rendez-Vous on Dermatology

Patsientide elukvaliteedi ja nahahooldusuuringute paremaks muutmine

BIODERMA ja Institut Curie kasutavad oma teadmisi vähiravi saavate patsientide elukvaliteedi parandamiseks..

Naha kõrvalmõjude paremaks ohjamiseks ja nahahooldusuuringute täiustamiseks lõime koos uhiuue keskuse: „L’Espace de Soins et d’Etude de la peau” (Naha hooldamise ja uurimise ruum).

See keskus kannab mitmeid eesmärke:

 • arutelu paik, kus patsiendid tunnevad end mugavalt, kus neid toetatakse ja võetakse kuulda; raviviise ja raviprotokolle edendav koht.

 • uuringukoht, kus analüüsitakse naha toksilisi toimeid, et neid paremini mõista, ravida ja ennetada. Selliste kliiniliste uuringute tulemused avaldatakse teadusajakirjanduses, esitletakse suurtel konverentsidel ja need aitavad teadusmaailmas rohkem teadmisi omandada.

BIODERMA toetab ka hooldusalaseid teadusuuringuid 1st Care Research Grant kaudu, mis võimaldab arendajatel välja töötada patsientide elukvaliteeti parandavaid projekte.
 

Lisateave Institut Curie kohta

company-institut curie

Sotsiaalselt vastutustundlikele missioonidele jätkusuutlike lahenduste pakkumine

BIODERMA on alates 2009. aastast juhtinud dermatoloogide, proviisorite ja humanitaarorganisatsioonide kõrval mitmesuguseid humanitaarmissioone Kagu-Aasias (Vietnam, Kambodža, Birma), et pakkuda kohalikule elanikkonnale meditsiinilist abi, infotehnoloogilisi vahendeid ja seadmeid. Iga missiooni käigus saab ligikaudu 2000 patsienti abi läbi konsultatsioonide, ennetusmeetmete ja annetuste (ravimid, prillid jne).

Meie dermatoloogilise asjatundlikkusega on otseselt seotud ka mitmed fotokaitse teemalised koolituskampaaniad ja teadvustamise kampaaniad, mis toimuvad kõige teravamates ja tundlikemates riikides (nt Tansaanias või Ecuadoris) koostöös vastavate riikide tervishoiuministeeriumide ning linnavalitsustega. .

Kohalikul tasandil aitavad mitmed teised solidaarsustegevused parandada nende inimeste elukvaliteeti, kes seda kõige enam vajavad. Eriti Bulgaarias tegutseme koolides ja avalikes kohtades, et aknest paremini aru saada ja sellega toime tulla. Leedus ja Eestis kutsume vanemaid ning lapsi atoopiakoolidesse, et õpetada kuidas atoopilise naha eest hoolitseda. Peruus külastame haiglas viibivaid vähihaigeid ning atoopilise nahaga lapsi, kellel pole võimalust tervishoiusüsteemist osa saada.

Kõik see peegeldab meie sügavalt juurdunud inimväärtusi ja meid inspireerivat vaimsust.

responsible missions

Meie missioon on eelkõige hoolitseda. See tähendab naha ja inimese eest hoolitsemist, aga ka meie planeedi ja meid ümbritseva maailma eest hoolt kandmist.

respect for the environment

Meie kohustused

Keskkonnakaitse seisab meie igapäevamuredes kesksel kohal. Selleks et vähenda meie mõju keskkonnale kõigil meie toodete väärtusahela tasanditel, oleme juba mitu aastat tõuget andnud transformeerimisprogrammile.

NAOS-es on teguviis ikkagi olulisem asjadest, mida me teeme. Tahame tõestada, et uuendused, kasv ja ökoloogilise jalajälje vähendamine saavad käia käsikäes.

 • strive for sustainability

  Meie kohustuste viis põhimõtet

  1. Meie vee- ja energiatarbimise ning CO2-jalajälje vähendamine tootmise ning transpordi ajal.
  2. Pakendamise keskkonnamõju parandamine.
  3. Koostisainete ja valemite keskkonnamõju optimeerimine.
  4. Tarbijate teavitamine meie toodete juhistest ja nõuetekohasest kasutamisest.
  5. Panuse solidaarne tähendus või meie toodete keskkonnamõjude hüvitamine.

Läbipaistvus on NAOS-es igapäevane kohustus, et pakkuda kõigile võimalust toodetest aru saada ja valida endale see õige, seda täieliku autonoomiaga.

Just seetõttu lõime Ask.NAOS platvormi, kust leiab teavet meie retseptuuri koostamise poliitika ja NAOS-e kaubamärgiga toodete koostise kohta (BIODERMA, Institut Esthederm, Etat Pur). Kõigile meie toodete kasutajatele ja väljakirjutajatele on koostisosade olemus, päritolu ning roll, nagu ka patendid ning tehnoloogiad täielikult lahti mõtestatud.

Meil ei ole oma koostisosade kohta eelarvamusi. Tähtis ei ole mitte nende väljajätmine, vaid nende kasulikkus. Õige toote valik tagab parima naha tervise.

Täiendavalt jälgime lisaks määrustele Euroopa tarbijaohutuse komitee arvamusi, eriti mis puudutavad vastuoluliste koostisosade (häireid põhjustavate ainete, ärritajate või keskkonnasaastajate) kasutamist. Kõik teadusringkonna konsensusega kinnitatud mis tahes kahtlused koostisosa suhtes panevad käima nimetatud koostisosa eemaldamis- või asendamisprotsessi.

company- formulas laboratory

Me valime peamiselt rasvlahustuvad, hüdrofiilsed päikesekreemid ja
muudame nende toodetesse lisamise viisi võimalikult lihtsaks.

Seda teeme võimalikult suure veekindluse tagamiseks. Selline lähenemine tagab hea päikesekaitse nahal ning kärbib päikesekreemide mõju mere ökosüsteemile, et sellele võimalikult väike jälg jätta. Sõltumatute asutuste läbiviidud katsed on tõestanud, et meie tooted ei mõju korallidele mürgisena ega põhjusta nende pleegitamist. Samuti kinnitavad need testid, et meie päikesekreemid ei mõjuta merevetikate fotosünteesi aktiivsust.

Niisiis on meie eesmärk kontrollida kõiki makro- ja mikrosaasteaineid, mida nahk ei pruugi taluda ning mis võivad bioloogilisele mitmekesisusele halvasti mõjuda.

company- commitments marine ecosystem

Pühendume igapäevaselt nii palju kui võimalik järgmisele:

 • Laiahaardelise formaadi väljatöötamine: kogu meie tootevalik pani aluse tarbijatele suuremahuliste toodete pakkumisele. Me jätkame sellise lähenemisviisiga, et tarbida vähem materjali.
 • Ülepakkimise piiramine: seetõttu ei ole paljudel meie toodetel karpe ega infolehti.
 • Pühendume jätkusuutlikule hankeprotsessile, eriti pappkarpide puhul, mis pärinevad FSC-märgisega säästvalt majandatavatest metsadest.
 • Kogu tootmisahela jälgitavuse tagamine ja meie partnerite keskkonnaalane kaasatus: teeme koostööd tootjatega, kes garanteerivad täieliku läbipaistvuse ning eelistame sertifitseeritud valmistajaid.
 • Vähendame ja taaskasutame tööstuslikke ning funktsionaalseid jäätmeid ettevõtte erinevatest asukohtadest.
strive for sustainability