Täpsustatud otsing

5 Tooted

Toote tüüp
Kasutamine
Nahaprobleem ja ulatus
Toote tüüp
Nahatüüp
Teie ettepanekud
Main target
New Tag

5 Tooted

Seerum

Dehüdreeritud tundlik nahk

Hyalu+ tehnoloogia

Hydrabio Hyalu+ seerum

Esimene intensiivselt niisutav taastav kontsentreeritud ökobioloogiline seerum*.

Kellele?

Täiskasvanud

Seerum

Aknele kalduv nahk

Fluidactiv™ patent

Sébium Serum

1. ebatäiustele ja vananemismärkidele mõeldud ökobioloogiline seerum*

*Bioderma valikus

Kellele?

Täiskasvanud

Seerum

Päikeselaigud, tumedad laigud, fotovananemine Hüperpigmenteerunud nahk Tâches brunes et pigments irréguliers

LumiReveal™ technology

Pigmentbio C-Concentrate

Üliturvaline C-vitamiini hooldus tugeva pigmentatsiooni korrigeerimiseks

Kellele?

Täiskasvanud

Seerum

Peaux sensibles et sensibilisées

Defensive tehnoloogia

Sensibio Defensive Serum

Kauakestva toimega rahustav ja niisutav kontsentraat, mis toimib naha tundlikkusest põhjustatud enneaegsele vananemisele

Kellele?

Täiskasvanud, Teismelised

Seerum

Dehüdreeritud tundlik nahk

Aquagenium™ patent

Hydrabio Sérum

Kohest ja kestvat niisutatust andev seerum.

Kellele?

Täiskasvanud, Teismelised

BIODERMA seerumid koosnevad aktiivsete koostisosade kontsentraatidest ning on lihtsasti pealekantavad, suunatud konkreetsetele nahaprobleemidele ning suurendavad kreemide tõhusust. Seega väärivad nad igal juhul kohta sinu nahahooldusrutiinis! 

Näoseerumid toimivad väga hästi, luues võrratuid tulemusi. Spetsiaalselt konkreetse nahaprobleemi või -piirkonna hoolduseks loodud seerumid näitavad meie dermakosmeetika labori kõrgeimat taset ja professionaalsust. Nende koostis sisaldab ideaalses kontsentratsioonis aktiivseid koostisosi soovitud tulemuse saavutamiseks, olles osa nahatüübile või konkreetsele nahaprobleemile loodud tootesarjast. Sinu igapäevaseks näohoolduseks hädavajalikud näoseerumid valmistavad naha ette järgnevateks kreemideks ning suurendavad nende tõhusust. BIODERMA seerumite vedel ja kerge tekstuur muudab nende pealekandmise lihtsaks ja kiireks. Seega on seerumi mittekasutamine täna mõeldamatu!

BIODERMA seerumid on välja töötatud nahahooldusele personaalselt lähenedes, et igale nahatüübile leiduks ideaalne lahendus. Nende koostiste loomisel on silmas peetud mitte ainult sinu nahka (näiteks rasune või tundlik), vaid ka erinevaid probleeme, mis nahal aja jooksul tekkida võivad. Kuivus, tundlikkus, akne, tumedad laigud, varajased vananemise märgid... BIODERMA valikust leiad alati seerumi igapäevasteks vajadusteks.

BIODERMA labori teaduslikud andmed on täielikult esindatud meie seerumite koostises. Meie põhimõtteks on alati olnud leida õige tasakaal tõhususe ja suurima austuse vahel nahas. Optimaalse taluvuse tagamiseks kasutatakse eelistatult biomimeetilisi koostisosi ehk neid, mis on nahas juba loomulikult olemas. Nende puhtuse järgi metoodiliselt valitud toimeaineid kasutatakse alati õiges annuses, et saavutada parimad tulemused. Värske ja aktiivne C-vitamiin meie tumedate laikude vastase Pigmentbio C-Concentrate seerumi jaoks, või hüaluroonhape dehüdreeritud nahale Hydrabio Hyalu+ seerumis... Kõik meie seerumid sisaldavad aktiivseid koostisosi tõhusaimas kontsentratsioonis, et saavutada parimaid tulemusi.

NAOSe dermatoloogiabränd BIODERMA on pühendunud naha tervisele ja järgib selleks ainulaadset ökobioloogia meetodit. See meetod käsitleb nahka kui elavat maailma, mis suhtleb pidevalt keskkonnaga. See on dünaamiline ökosüsteem, millel on loomulikult olemas kõik ressursid, mida ta vajab hea tervise säilitamiseks. Kuid elustiil, keskkonnategurid ja muud asjaolud võivad mõnikord põhjustada ökosüsteemi tasakaalu kadumist. Meie uuenduslikud seerumid on koostatud tegelemaks nii naha talitlushäirete põhjuste kui tagajärgedega. Näiteks Hydrabio Hyalu+ seerum on rikastatud hüaluroonhappega, et nahka taastada. Seerum stimuleerib naha loomulikku hüaluroonhappe tootmist, et niisutada nahka püsivalt ja ennetada dehüdratsioonist tingitud varajasi vananemisilminguid. Sensibio Defensive seerumil seevastu on rahustav ja niisutav toime, leevendades enneaegset vananemist põhjustavat põletikulisust ja sellest tingitud tundlikkust, mis reageerib keskkonnast tingitud stressoritele. Rasusele ning aknelisele nahale mõeldud Sébium seerum ühendab salitsüülhappe siluvad omadused õrna kooriva efekti saavutamiseks patenteeritud Fluidactiv tehnoloogiaga, mis toimib täiskasvanutel aknet põhjustava naha talitlushäirete põhjuste vastu ja vähendab ebatäiuste teket. Hüaluroonhape tagab nahale rahustava niisutuse.

Et seerumist saadav kasu oleks maksimaalne, on siin mõned kasulikud näpunäited:

  • Kasuta sama sarja seerumit ja kreemi, sest me loome parimate tulemuste saavutamiseks oma toodete koostised omavahel kokku sobima.
  • Kanna seerumit peale hommikul ja/või õhtul, olenevalt sellest, mis toimeaineid see sisaldab. Näiteks on C-vitamiini parem kasutada hommikul. Hüaluroonhapet võib peale kanda nii hommikul kui õhtul.
  • Kanna seerum nahale alati peale naha puhastamist ja kogu meigi eemaldamist õrna puhastusvahendiga, mis austab sinu naha hüdrolipiidset barjääri.
  • Enne seerumi pealekandmist võib kasutada toonikut või spreid, mis valmistab naha ette, et kasutada kogu seerumi potentsiaal.
  • Meie seerumid on ideaalselt kontsentreeritud. Vaja on vaid paar tilka. Kanna seerum näole ja masseeri nahka õrnalt sõrmeotstega kuniks seerum on imendunud.
  • Jätka oma nahahooldusrutiini, kandes peale päeva- või öökreemi, niipea kui seerum on täielikult imendunud.