Hydrabio Hyalu+ seerum

Esimene intensiivselt niisutav taastav kontsentreeritud ökobioloogiline seerum*.

Uus

Seerum

Dehüdreeritud tundlik nahk

Hyalu+ tehnoloogia

Kellele?

Täiskasvanud

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist

Tõestatud tõhusus

+60% niisutus 30 minutiga (1) nahk on täidlasem: 94% (2)

Rehüdreerib ja taastab kiiresti ja püsivalt

Vähendab nahal nähtavaid vananemise märke

Tugevdab nahabarjääri

Kaitseb oksüdatiivse stressi eest

Vaata allikaid

Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

Ökobioloogia teedrajavast NAOSe lähenemisviisist inspireerituna ning tänu dehüdratsiooni eest vastutava bioloogilise düsfunktsiooni mõistmisele annab Hydrabio Hyalu+ seerum nahale võimaluse taasaktiveerida oma loomulikud niisutusmehhanismid ja säilitada selle tasakaalu jaoks vajalikku vett.

Õigesti doseeritud toimeainete üksteist täiendav toime: biomimeetiline madala molekulmassiga (LMW) hüaluroonhape, niatsiinamiid, karnosiin ja Hyalu+ tehnoloogia (kombinatsioon biomimeetilisest suure molekulmassiga (HMW) hüaluroonhappest ja iserehüdreeruvast suhkrust) mõjuvad seespidiselt dehüdratsiooni põhjustele ja vananemismärkidele, et tagada püsiv efektiivsus.

Kohene niisutav ja pinguldav toime: HMW hüaluroonhape tekitab naha pinnale kaitsva kihi, et vältida veekadu, ning uus iserehüdreeriv suhkur, mis aitab nahal sünteesida ja säilitada hüaluroonhapet.

Toniseeriv toime, kasutades LMW hüaluroonhapet, mis aitab stimuleerida kollageeni tootmist, et lisada nahale tugevust ja elastsust.

Tugevdav toime: niatsinamiid tugevdab dehüdratsiooni vähendamiseks nahabarjääri.

Nägu
Kael

Kandke umbes 5 tilka hommikul ja/või õhtul otse näole ja kaelale pärast Hydrabio puhastustootega puhastamist.

  • Samm 1 Puhasta nahk korralikult Hydrabio hügieenitootega
  • Samm 2 Kanna nahale umbes 5 tilka seerumit
  • Samm 3 Masseeri õrnalt, kuniks seerum on imendunud
  • Samm 4 Kanna nahale Hydrabio Créme'i või Gel-créme'i

Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

Dehüdratsioon on naha ajutine seisund, mida võivad kogeda kõik nahatüübid (normaalne, segatüüpi, kuiv, rasune). Keskkonnategurid (UV-kiirgus, õhusaaste,  temperatuurimuutused, külm, tuul jne) võivad nahka dehüdreerida ja muuta selle barjäärifunktsiooni, nõrgestades nahka ja suurendades veekadu. Aja jooksul muudavad loomulikud vananemisprotsessid ka hüaluroonhappe kogust ja kvaliteeti nahas. Just see "käsn"molekul, mis suudab vees hoida oma massist kuni 1000 korda suuremat massi, on naha hüdratsiooni võtmeks. Kui hoitakse vähem, on nahk dehüdreeritud.

Testitud dermatoloogilise järelvalve all

Kiirelt niisutav toime: +60% 30 minutiga (1)

24-tunnine niisutus (1)

Siledam nahk: 90% (2B)

Pringim nahk: 91% (2B)

Vaata allikaid

28 päeva pärast:

Naha täidlus: 94% (2B)

+32% naha pinguldus (2A)

+21% naha elastsus (2A)

+25% naha sära (2A)

Vaata allikaid

See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

HYALU+ tehnoloogia kombineerib kohese ja intensiivse pinnaniisutuse tagamiseks suure molekulmassiga hüaluroonhappe ning iserehüdreeruva suhkru, et kiirendada hüaluroonhappe sünteesi ja kaitsta selle elutsüklit.

Vaata koostisosade nimekirja