Error message

Could not retrieve the oEmbed resource.

BIODERMA on NAOS-e dermatoloogiline kaubamärk

Bioderma - preserve healthy skin

„Probleemne nahk vajab ei vaja vaid ravi, vaid ka tuge, et ta saaks toimida vastavalt oma loomulikule bioloogiale.”

Sellele visioonile tuginedes lõi prantsuse apteeker ja bioloog Jean-Noël Thorel elust inspireeritud ja südamest juhitud ettevõtte NAOS.

Lugege rohkem NAOS-e ja selle ainulaadse lähenemisviisi, naha ökosüsteemi austava ning selle tervist kestvalt parandava ökobioloogia kohta.

Bioloogia dermatoloogia teenistuses

Bioderma - woman

Meie nahk on sunnitud igapäevaselt kohanema keskkonnaga, mis mõjutab selle tasakaalu ja tervist. Reostus, ilmastikutingimused, ultraviolettkiirgus, haigused, ravimid, vananemine - kõik need tegurid nõrgestavad nahka ja viivad selle tasakaalust välja, mistõttu ei tule naha loomulik vastupanu kaitsmisega toime. Nahk muutub tundlikuks ning reageerivaks. Võivad ilmneda märgid, punetus ja ärritus. Sõltuvalt DNA-st reageerib iga inimese nahk omal moel.

Oleme veendunud, et nähtavate märkide põhjal tegutsemisest ei piisa. Naha ja selle tervise eest laitmatu hoolitsemise nimel tuleb meil seda kaitsta väliste rünnakute (ilm, ravimid, reostus) eest ning tegeleda süvitsi selle tasakaalustamatuse põhjustega, austades samal ajal naha ökoloogiat ja looduslikku bioloogiat. Koostöös dermatoloogide ning tervishoiuspetsialistidega töötame välja tooteid, mis ennetaksid pikaajaliselt dermatoloogilisi ravimeetodeid, täiendaksid ja aitaksid neid.

Meie toodete keskmes lähenemisviis, mille eestvedaja on olnud NAOS viimased 40 aastat: ökobioloogia.

Ökobioloogia on naha ökoloogiat ja bioloogiat ühendav teaduslik lähenemine. See lähenemisviis erineb radikaalselt traditsioonilisest kosmeetikast, sest nahk on elav ökosüsteem, mille loomulikke ressursse ning mehhanisme tuleb säilitada.

Ökobioloogia sünnib naha sügavast bioloogilisest mõistmisest. Nahk on täis vastastikku toimivaid elusrakke, see areneb pidevalt ning kohaneb nii meie keha kui ka ümbritseva maailmaga. Meie lähenemine aitab nahal loomulike funktsioonide taastamiseks oma keskkonnaga kohaneda ja kasutada oma ressursse.

Ökobioloogia on iga meie toote alustala, et tagada dermatoloogiline ohutus, toetada nahabarjääri ja tagada püsiv bioloogiline efektiivsus iga nahaseisukorra suhtes.

Nahk on dünaamiline, üksteise ja keskkonnaga koostoimivate elusrakkude ökosüsteem. Meie missioon on luua tooted, mis seda ökosüsteemi austavad ning mida nahal on kerge omandada. Seetõttu on meil toodete koostisosade valimise ja nende kokkupanemise suhtes kõrged kriteeriumid. Me eelistame puhtaid, polüfunktsionaalseid komponente, mis on juba nahal olemas või sarnanevad loomulike nahakoostisosadega ning millega ei tohi kunagi liialdada.

Meie nahk on elus, pidevalt uuenev, suhtlev ja kohanev. Nahk on meie parim liitlane. Seetõttu aitavad meie tooted naha loomulikke mehhanisme toetades ja tugevdades sellel iseseisvalt kohaneda ning tasakaalu taastada.

company- biology formulation

Nahka mõjutavad püsivalt välised tegurid (kliima, päike/valgus, saaste, hügieeniharjumused, riided, kliimaseade jne), aga ka sisemised tegurid (seisund, hormoonid, toitumine, meeleolu, uni, ravimid, suitsetamine, füüsiline aktiivsus).

Kui nahk on probleemne või sel ilmnevad nähtavad häired, on püsiva efektiivsuse tagamiseks oluline järgida laiahaardelist lähenemisviisi ning saada jälile tagajärgedest palju kaugeleulatuvamatele algpõhjusele.

our-company_act-on-causes-and-consequences-of-skin-imbalances

Elu ise teab väga hästi, kuidas talitada, kasvada, areneda ja kohaneda. Samuti on nahk tark elusorgan, kes oskab õigesti, tõhusalt ning jätkusuutlikult talitada. Seetõttu püüame imiteerida seda, mida loodus kõige paremini teeb. Tervislik nahk on meie esimene inspiratsiooniallikas. Meie toodete toimeviisid püüavad kopeerida või jäljendada terve naha struktuuri või mehhanisme.

our-company_be-driven-by-biomimetism

Austamaks naha tundlikkust ja tagamaks selle tervise pikas perspektiivis, seisab ökobioloogia kõigi meie toodete keskmes.

Meie tooted aitavad dermatoloogiliste protseduuride ennetamisel, väljavahetamisel või nendega kaasnemisel säilitada tervet nahka. Tänu ökoloogilisele lähenemisviisile, st naha bioloogia koos selle sise- ja välismõjudega uurimisele, aitavad meie tooted teie elukvaliteeti parandada.

 • Vaata videot
  Dr Sandra Skotnicki interview
  Dr Sandra Skotnicki, Toronto Ülikooli arstiteaduskonna dotsent - Dermatoloogia ning töötervishoiu ja keskkonna tervise osakonnas..

  Ökobioloogia on peaasjalikult inimeste ja keskkonna koostoime, säilitades naha sellisena, nagu see on ette nähtud olema.

  Dr Sandra Skotnicki, Toronto Ülikooli arstiteaduskonna dotsent - Dermatoloogia ning töötervishoiu ja keskkonna tervise osakonnas..

BIODERMA

Bioloogia dermatoloogia ehk tervise teenistuses

www.bioderma.ee

Esthederm

Aja jooksul ilu toetamine.

www.esthederm.com

Etat Pur

Anda nahale ainult seda, mida tarvis. Ei midagi enamat, ei midagi vähemat.

www.etatpur.com

„Teguviis on olulisem kui asjad, mida teeme”

NAOS on viimased 40 aastat pühendunud hoolitsusele. Meile omane Care First kehastab eelkõige hooldusega seotud taotlusi, mis on seotud hoolivusega, mida NAOS maailmale anda soovib: tervis, heaolu, tähelepanu, arvestamine, kiindumus ja armastus. Care First on liikumine, mis suunab meie lähenemist hoolitsusel - hoolitsemine nii naha kui ka inimeste ja meie ümber oleva maailma eest..

Bioderma kavatseb eelkõige suunata oma bioloogia-alased teadmised dermatoloogiasse, hoolitseda patsientide eest üle kogu maailma ja olla tähelepanelik iga nahatundlikkuse suhtes.

Bioderma pühendub hoolimisele, toetamisele ja iga inimese elukvaliteedi parandamisele. Me otsime pidevalt uuendusi, et pakkuda tõhusaid ning nahast lugupidavaid dermatoloogilisi lahendusi, mida on igapäevaselt lihtne kasutada.

Care first. NAOS

Nagu kõik NAOS-e tooted, on ka BIODERMA dermatoloogilised tooted loodud ja toodetud Prantsusmaal.
Kõigi NAOS-e tööstus-, teadus- ning arendustegevuse eest vastutab ainult üks Aix-en-Provence-is asuv üksus. See võimaldab täielikult kontrollida meie toodete väärtusahelat. NAOS seab endale ravimitööstuse standardite osas kõige nõudlikumad kriteeriumid, mille tulemuseks on ainulaadsed ökobioloogilised teadmised ja kvaliteet.

our-company_french-quality

NAOS on alati oma prioriteetideks seadnud läbipaistvad valemid ja nahaohutuse.

  Ask. NAOS.com on veebipõhine platvorm, kus on loetletud kõik NAOS-e tootemargis kasutatavad koostisosad, patendid ning tehnoloogiad.

  Iga koostisaine kohta leiate järgmise teabe:

  • olemus: millega on tegu (vitamiin, taimeekstrakt, õli, või jne)

  • päritolu: kuidas seda saadakse (taimeekstrakt, mineraal, sünteetiline või biotehnoloogiline päritolu jne)

  • roll: millist rolli see retseptis omab (niisutav, rahustav, puhastav, geelistav jne)

   

  Seda teenust saate kasutada, kui külastate aadresit Ask.NAOS.com või skannite meie toodetel olevat QR-koodi.

  • our-company_Ask.Naos

   Seda saate teha iseseisvalt, külastades veebilehte Ask.NAOS.com

   • 450 valemit
   • 650 koostisainet
   • 40 patenti