Bioloogia dermatoloogia ehk tervise teenistuses

Bioderma - expert focusing on skin

Meie teadmised: nahabioloogia

BIODERMA on NAOS-e tootemark, mis pühendub juba 40 aastat nahabioloogia teenimisele. Meie uuendused ja osalemine dermatoloogilistes läbimurretes naha tervise parandamiseks on muutnud meid dermatoloogilise ravi teerajajateks.

 

Kuna terve nahk peaks olema kõikide inimeste õigus, töötame välja tooteid igale inimesele, igas vanuses ja igale nahatüübile, mida tehes tugineme kogemustele naha bioloogia ning dermatoloogia valdkonnas.

Koostöös tervishoiutöötajatega üle kogu maailma, on meie tooted loodud säilitama tervet nahka ning kohandatud reageerimaks igale häirele. Reageeriv nahk, kuiv ja atoopiline nahk, aknele kalduv nahk - me aitame kõikidel nahatüüpidel olenemata nende tundlikkusest või keskkonnast tugevamaks muutuda.

Meie tooted kannavad teie naha eest hoolt ja pakuvad igapäevast tuge, et tagada nähtav ning kestev efektiivsus, austades sealjuures täielikult teie nahka.

BIODERMA toetub NAOS-e teadus- ja innovatsioonivõrgustikule.

Meie Aix-en-Provence-is asuva meeskonnaga teeb igapäevaselt koostööd rohkem kui 80 rahvusvahelist partnerit eliitülikoolidest, prestiižsetest teaduskeskustest ja uuenduslikest idufimadest.

Tänu järjepidevale kokkupuutele naha tervise uusimate teadusuuringute tulemuste, meie arusaamale tervislikest nahafunktsioonidest ning naha tundlikkusest, funktsioonihäiretest, taastamisest ja igapäevasest kaitsest
on meie nahabioloogia-alased teadmised ning kogemused pidevas kasvamises.

Töötame käsikäes tervishoiuspetsialistidega üle kogu maailma, kes jagavad meie ökobioloogilisi arusaamu. Kaasatud on dermatoloogid, lastearstid, onkoloogid, haiglatöötajad ja farmatseudid, kes võtavad entusiastlikult meie uurimisprogrammidest osa.

Üheskoos ja samadest lähenemisviisist lähtuvalt püüame paremini aru saada naha tasakaalutuse põhjustest, et sillutada teed uutele dermatoloogilistele uuendustele ning selgitada välja revolutsioonilised lahendused.

Alusuuringu pidev areng võimaldab meil järk-järgult paremini iga inimese naha ja tervise jaoks olemas olla.

Bioderma - experts community

Bioderma - women in laboratory

Uuenduste väljatöötamisel teeme koostööd arstide, dermatoloogide ja nahaekspertidega.

Oma valemite ja koostiste väljatöötamise nimel on meil vastuvõtlikud, hoolitsevad ja arvestavad suhted.

BIODERMA kutsub sõltumatuid eksperte ning tarbijaid üles tagama, et meie tooted vastaksid nende vajadustele, seda alates ideest kuni lõpptooteni, sealhulgas hindama nende tõhusust ja nahataluvust. Olenemata sellest, kas suhtlus toimub koosoleku või üksikute intervjueerimise formaadis, püüame kindlustada, et selle võtaksid omaks kõik meie kogukonnad.

Parce que toute la peau est unique, BIODERMA en prend soin avec une réponse adaptée basée sur des principes écobiologiques.

BIODERMA-s usume, et ideaalselt puhastatud nahk on terve naha eeltingimus. Esimene nahahoolduse samm on korralik puhastamine, mis optimeerib kõigi kosmeetikatoodete tõhusust. Meie jaoks tähendab naha puhastamine selle eest hoolitsemise viisi.

Seetõttu arendasime välja parimad dermatoloogilised puhastamise eriteadmised, mis viisid murranguliste uuendusteni. Näiteks võib tuua 1977. aastal loodud Nodé šampooni, mis on esimene pesuvahendivabast puhastajast valmistatud üliõrn šampoon. Mainimata ei saa ka jätta ikoonilist Sensibio H2O mitsellaarvett, mis on tõeliselt uuenduslik puhastusrutiini dermatoloogidele, kes otsisid oma patsientidele sellist vahendit, mis nende nahale liialt karm ei oleks. Seega lõi BIODERMA teerajajana turu esimese mitsellaarvee, mis on tundlikuima naha sügavpuhastamise vahend, mida ei pea maha loputama.

Bioderma - woman cleansing her face

Puhastage nahka põhjalikult vajalike igapäevatoodetega ja niisutage seda piisavalt.

Meie hooldusvahendite hulka kuulub patenteeritud looduslik kompleks DAF (dermatoloogiline täiustatud segu), mis aitab nahal muutuda vähem reaktiivseks.

Bioderma - preserve healthy skin

Me kasutame oma hooldustoodete väljatöötamisel rahvusvahelisi patente, et pakkuda igale nahaprobleemile sihipäraseid lahendusi. Tuginedes meid ajendavatele ökobioloogia põhimõtetele, tegutsevad meie patendid nende väärtalituste põhjustega, minnes sümptomitest sügavamale, et taastada naha looduslikud bioloogilised funktsioonid.

Bioderma - adolescent with acne-prone

Mõnede pikaajaliste haiguste (diabeet, vähk, neerupuudulikkus jne) korral võivad kasutatavad ravimid naha nõrgaks muuta ja põhjustada kõrvalmõjusid. Nii bioloogia kui dermatoloogia eksperdina töötame välja tooted, mis on mõeldud spetsiaalselt sääraste mõjudega võitlemiseks.

Bioderma - dermatological accompaniment

Oleme enam kui 40 aastat töötanud välja konkreetseid ning tõhusaid lahendusi, mis on kõigile kättesaadavad, teevad igapäevaelu lihtsamaks ja aitavad paremini hoolitseda naha tervise eest.

Mõned meie läbimurdelised uuendused

2020

Bioderma_medisecure

Medi-Secure

Medi-Secure lähenemisviis

Medi-Secure lähenemisviisi puhul võetakse arvesse tasakaalustamatust, mis on omane teatavate haiguste ja ravimeetodite poolt nõrgestatud nahale. Ökobioloogia põhimõtetele tuginedes on see üles ehitatud kolmele põhimõttele: hoolikalt valitud koostisained, praktiline ja hügieeniline TubairlessTM pakend ning meditsiinilised ja onkoloogilised uuringud. Sellest lähenemisest on sündinud kaks dermokosmeetilist toodet: nahka rahustav ja toitev palsam Atoderm Xereane nahale, mida teatud vähi, diabeedi või dialüüsi ravimid on kuivatanud, ning Cicabio Restor, mis pakub kaitsvat ja rahustavat hoolitsust nahale, mida on nõrgestanud teatud ravi (eriti vähiravi).