Sensibio Defensive Serum

Kauakestva toimega rahustav ja niisutav kontsentraat, mis toimib naha tundlikkusest põhjustatud enneaegsele vananemisele

Seerum

Peaux sensibles et sensibilisées

Defensive tehnoloogia

Kellele?

Täiskasvanud, Teismelised

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist

Tõestatud efektiivsus

Nahk on välismõjude eest kaitstud: 90% (1)

Tegeleb naha enneaegse vananemise põhjustega

•Rahustab nahka koheselt ja püsivalt 

•Kaitseb vabade radikaalide eest (antioksüdantne toime) 

•Tugevdab naha kaitsebarjääri 

Tegeleb enneaegse vananemise tagajärgedega

•Vähendab kortse, mikrokortse 

•Taastab naha sära 

•Niisutab 24 tundi 

Parandab tundliku nahaga inimeste elukvaliteeti

Kerge tekstuuriga, imendub kiiresti. Väga hea taluvus nahal. Lõhnastamata 


Testitud dermatoloogilise järelevalve all.

Vaata allikaid

Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

Ökobioloogiline reaktsioon, DEFENSIVE TECHNOLOGY ja Fukoosi polümeer annavad tundlikule nahale võime end põletikulise vananemise eest kaitsta. 

Need tegurid toimivad tundliku naha ja enneaegse vananemise erinevatele juurpõhjustele ning leevendavad tagajärgi, peatades seeläbi nõiaringi, mis põhjustab tundliku naha ägenemist ja naha vananemist. 

- Nahka kaitsev toime: karnosiin ja E-vitamiin omavad tugevat antioksüdantset toimet, et kaitsta nahka väliste agressorite eest. 

- Nahka tugevdav toime: tetrapeptiid-10 aitab epidermisel taastuda, tootes selleks naha barjäärifunktsiooni põhielemente. Koos fukoosipolümeeriga parandavad need naha vastupanuvõimet. 

- Kahekordne nahka rahustav toime: punase salvei polüfenoolid piiravad naha hüperreaktiivsust ja õhusaastest põhjustatud põletikku (neurogeenne ja indutseeritud põletik). Fukoosi polümeer täiustab kroonilise põletiku (neurogeense põletiku) vältimise kohest ja pikaajalist toimet. 

Sensibio Defensive seerum, mis on välja töötatud toetama nahka igapäevaselt selle tundlikkuse juhtimisel, aitab aeglustada enneaegset vananemist.

Nägu
Kael

Kandke hommikul ja õhtul näole ja kaelale, pärast Sensibio hügieenitootega puhastamist.

  • Samm 1 Puhastage nahk Sensibio hügieenitootega.
  • Samm 2 Masseerige õrnalt kuni imendumiseni
  • Samm 3 Kandke nahale Sensibio Defensive kreem

Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

Tundlik nahk reageerib tavalisest rohkem stiimulitele, millel pole tavaliselt nähtavaid tagajärgi. Ta kogeb ebamugavustunnet, mis võib olla nii püsiv kui ajutine. Tundlik nahk võitleb pidevalt igapäevaelu agressioonide vastu. Kahjuks ei ole tundlikul nahal piisavalt vahendeid, et ennast korralikult kaitsta. 

Mõned keskkonna (saaste, UV-kiired jne) ja elustiili (stress, toitumine jne) tegurid vähendavad niigi tundliku naha kaitsevõimet. Kui see muutub krooniliseks, süvendavad need agressioonid naha tundlikkust ja põhjustavad naha vananemisprotsessi kiirenemist. Seda nimetatakse põletikuliseks vananemiseks. Tagajärjeks on kortsude ja mikrokortsude tekke, naha dehüdratsiooni ja sära kadumise kiirenemine.

Testitud dermatoloogilise järelvalve all

Rahustav:

Nahk tundub mugavam: 94% (1) 

Naha ebamugavustunde intensiivsus: -82% 3 minutiga (2) 

Niisutav: (3)

24h niisutus 

Sära: (1)

Nahk on säravam: 81%

Vaata allikaid

Rahustav: (4)

Nahk on rahustatud: 96% 

Tugevdamine: (4)

Nahk on välise agressiooni suhtes vastupidavam: 83% 

Siledam nahk: (4)

Kortsud ja mikrokortsud on vähenenud: 84%

Vaata allikaid

See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

Naha tundlikkus on loomulik või tekitatud väliste ärritajate poolt. See tehnoloogia töötab tundliku naha põhjustel ja kaitseb nahka keskkonnateguritest või elustiilist põhjustatud tundlikkuse eest.

Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Vaata koostisosade nimekirja