Sensibio H2O

Meigist ja saastest puhastatud nahk.

Enimmüüdud

Pealejäetav igapäevane puhastusvahend

Tundlik nahk Normaalne nahk

Micellar technology

Kellele?

Täiskasvanud, Teismelised

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Autasustatud

Tõestatud tõhusus

Eemaldab 99% meigist.*

 • Puhastab naha mustusest ja saasteosakestest
 • Eemaldab meigi näolt ja silmadelt
 • Rahustab
 • Ennetab nahareaktsioonide esinemist
 • Hoolitseb naha loomuliku tasakaalu eest Väga hea tolerantsus - Ei ole vaja loputada - Lõhnatu
 • Vaata allikaid

  Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

  Sensibio H2O puhastav ja meiki eemaldav mitsellaarvesi tundlikule nahale.

  Suurepäraste puhastavate ja meiki eemaldavate omadustega mitsellidest valmistatud Sensibio H2O puhastab hommikuti ning õhtuti süvitsi nahka, ennetades seega naha tundlikkust süvendavate saasteainete tungimist nahka.
  Laboratioire BIODERMA välja töötatud mitsellaartehnoloogia sai inspiratsiooni nahas leiduvatest lipiididiest. See säilitab loodusliku kaitsekile, olles nahaga täiuslikus kooskõlas. Füsioloogilise u. 5,5 pH-ga Sensibio H2O austab naha bioloogilist tasakaalu, mis on terve naha säilitamiseks hädavajalik.
  Toode rahustab ja hoiab ära põletikuga kaasnevaid ohte. Sensibio H2O sisaldab ülipuhast ning farmatseutilist vett. Mitsellaarvesi sisaldab samuti kolme biomimeetilist rahustavat suhkrut, mis ennetavad põletiku tekkimist.
  Hoolikalt valitud koostisosad tagavad täiusliku tolerantsuse ja garanteerivad, et nahale jäänud tootejäljed ei tekita kahjustusi.

  Nägu
  Silmad ja silmalaud
  Bioderma's product how to use the product step by step
  Bioderma's product how to use the product step by step

  Hommikul ja/või õhtul, 7 päeva nädalas.

  • Samm 1 Immutage vatipadi Sensibio H2O-ga.
  • Samm 2 Puhastage ja/või eemaldage meik õrnalt oma näolt ja silmadelt.
  • Samm 3 Ei ole vaja loputada.

  Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

  Tundliku kuni talumatu naha kaitsebarjäär ei suuda ärritajate vastu kaitsta. Meik, meigi eemaldamine, saaste, väline stress- nahk on nii päeva alguses kui lõpus nõrgestatud. Tundlikule nahale on iseloomulikud kuumus- ja ebamugavustunne ning ulatuslik või lokaalne punetus. Nahk dehüdreerub kergesti, millest tingitud kuivus muudab naha hapraks ning tekitab ebameeldivat pinguldatusetunnet. Naha ülitundlikkus võib olla ajutine või püsiv.

  Testitud dermatoloogilise järelvalve all

  Eemaldab meigi
  99% meigist on eemaldatud (1)

  Puhastab
  99% saasteosakestest on eemaldatud (2)
  78% raskemetallidest on eemaldatud (3)

  Vaata allikaid

  See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

  NAOS Research leiutas loputusvaba mitsellaarvee, mis puhastab ja eemaldab jumestust. Naha lipiididest inspireeritud koostisega mitsellid on nähtamatud puhastavad mikrotilgakesed. Mitsellid peavad kinni mustuse, säilitades naha loomuliku kaitsekile. Käesolev NAOS Researchi tehnoloogia töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Vaata koostisosade nimekirja