Sensibio Defensive rich

Aktiivne rahustav kreem, mis tugevdab naha enesekaitsevõimet ärritajate vastu.

Igapäevane nahahooldus

Peaux sensibles et sensibilisées

Defensive tehnoloogia

Kellele?

Täiskasvanud, Teismelised

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Dermatoloogide poolt määratud

Tõestatud efektiivsus

Nahk tundub kaitstuna välismõjude eest: 94% (1)

  • Rahustab nahka koheselt ja püsivalt
  • Tugevdab naha barjääri
  • Kaitseb nahka igapäevaste agressioonide eest
  • Niisutab 12 tundi
  • Parandab tundliku nahaga inimeste elukvaliteeti

Rikkaliku ja toitva tekstuuriga kreem imendub kiiresti ja jätab naha igapäevaselt pehmeks ja elastseks

Väga hea taluvus - Testitud dermatoloogilise järelevalve all - Lõhnastamata - Hea meigipõhi

Vaata allikaid

Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

Ökobioloogiline läbimurre tundliku ja tundlikuks muutunud naha jaoks, DEFENSIVE TEHNOLOOGIA, mõjutab mõlemat tüüpi nahak tundlikkust, andes nahale jõu end kaitsta ja normaalselt elada isegi siis, kui seda ümbritsevas keskkonnas palju ärritajaid. DEFENSIVE TEHNOLOOGIA toimib tundliku naha põhjustel ja hoiab ära keskkonnast ja elustiilist põhjustatud tundlikkuse tekkimist, peatades nõiaringi, mis põhjustab tundliku naha süvenemist:

  • Kaitsev toime: karnosiin ja E-vitamiin omavad tugevat antioksüdantset toimet, et kaitsta nahka ärritajate eest.
  • Tugevdav toime: tetrapeptiid viib epidermise tõhusa taastumiseni tänu sellele, et toodab barjäärifunktsiooni põhielemente
  • Rahustav toime: punase salvei polüfenoolid piiravad naha hüpertundlikkust

Sensibio Defensive rich, mis on loodud toetama nahka igapäevaselt selle tundlikkuse ohjamisel, olenemata tundlikkuse päritolust, parandab kasutajate elukvaliteeti.

Nägu
Kael

Kandke hommikul ja õhtul näole ja kaelale pärast Sensibio hügieenitootega puhastamist

  • Samm 1 Kandke Sensibio Defensive rich näole ja kaelale.
  • Samm 2 Masseeri õrnalt, kuni kreem on imendunud.

Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

Tundlik nahk reageerib tavalisest rohkem stiimulitele, millel normaalse naha puhul pole tavaliselt tagajärgi. Tundlik nahk kogeb ebamugavustunnet, mis võib olla püsiv või ajutine. Nahk võitleb pidevalt igapäevaelus esinevate agressioonide vastu. Tundlikul nahal ei ole enam relvi, et end korralikult kaitsta, mistõttu ei saa ta naasta normaalsele tundlikkuse lävele. Tundlikul nahal võib olla kaks põhjust: loomulik tundlikkus, mis tuleneb bioloogilisest düsfunktsioonist või keskkonnast ja elustiilist põhjustatud tundlikkus. Mõned keskkonna (saaste, UV-kiired jne) ja elustiili (stress, toitumine jne) tegurid võivad nahka tundlikumaks muuta või ka süvendada niigi tundliku naha vastupanuvõimet. Seega võib iga nahk elu jooksul tundlikuks muutuda.

Testitud dermatoloogilise järelvalve all

Rahustav

Nahk tundub mugavam: 98% (1)

Ebameeldivate aistingute vähenemine: -96% 3 minutiga (2)


Kaitse

Nahk tundub kaitstud: 96% (1)

Vaata allikaid

Rahustav

Nahk on rahustatud: 94% (1)


Tugevdab

Nahk on vastupidavam: 90% (1)


Niisutav

Nahk on niisutatud: 96% (1)

Vaata allikaid

See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

Naha tundlikkus on loomulik või tekitatud väliste ärritajate poolt. See tehnoloogia töötab tundliku naha põhjustel ja kaitseb nahka keskkonnateguritest või elustiilist põhjustatud tundlikkuse eest.

Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Vaata koostisosade nimekirja