Sensibio H2O eye

Kõrge taluvusega rahustav kahefaasiline mitsellaarne meigieemaldaja, mis tugevdab nahabarjääri.

Uus

Pealejäetav igapäevane puhastusvahend

Tundlik nahk

Tecnología micelar bifásica

Kellele?

Täiskasvanud, Teismelised

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Lihtne kasutada

Tõestatud efektiivsus

Eemaldab veekindla meigi ja saaste: 95% (1) (2)

  • Eemaldab veekindla silma- ja huulemeigi 
  • Puhastab naha saastest ja mikroosakestest             
  • Niisutab tõhusalt tänu hüaluroonhappele 
  • Tugevdab õrna silmaümbruse piirkonda ja ripsmeid 
  • Rahustab

Ei ole rasvane - hea naha- ja silmataluvusega - Ei ole vaja loputada - Alkoholivaba - Lõhnastamata

Vaata allikaid

Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

Tänu ainulaadsele valemile ühendab kahefaasiline mitsellaarvesi Sensibio H2O Eye ülitõhusa veekindla meigi eemaldamise ja optimaalse nahataluvuse. Samal ajal pakub see ka kõige tundlikumale nahale lisaväärtuseid: meigi eemdalmise ajal niisutab ja rahustab see nahka. 


- Eemaldab meigi ning puhastab silmad ja huuled isegi veekindlast meigist ja saastest: Sensibio H2O eye koosneb kahest faasist, mis pärast hoolikat raputamist toimivad ühiselt, et eemaldada koheselt ja õrnalt meik ning puhastada silmad ja huuled: 

1) Lipofiilne faas, mis koosneb optimeeritud õlidest, moodustab ainult 30% koostisest ja lahustab koheselt veekindla meigi. 

2) Vesifaas, mis on tulvil võimsatest puhastavatest mitsellidest (70%), täiendab õlifaasi, et tagada maksimaalne tõhusus jumestuse ja saaste korral. Faaside suhe 30:70 on optimeeritud, et tagada optimaalne tõhusus ja nahataluvus, pakkudes samal ajal värsket tunnet ja andes nahale mugavustunde. 


- Tänu hüaluroonhappele, mis on juhtiv niisutav toimeaine ja mis on nahas loomulikult olemas, niisutab Sensibio H2O Eye ja jätab nahale mõnusa tunde. - Veelgi enam, rahustavate puhaste suhkrutega rikastatud Sensibio H2O Eye hoiab ära puhastamisega seotud nahareaktsioonide riski. Habras silmapiirkond ja ripsmed on püsivalt tugevdatud. 


- See kaitseb naha barjääri ja tagab täiusliku taluvuse kõige tundlikumale nahale: 

1) Bioderma laborites välja töötatud mitsellaartehnoloogia sisaldab ainulaadset, õrna ja mitteioonset taimset pindaktiivset ainet. See austab looduslikku naha kaitsebarjääri. 

2) Sensibio H2O eye, mille pH on vahemikus 6,5 kuni 7, mis on samaväärne pisaravedeliku omaga, austab isegi kõige tundlikumate silmade füsioloogiat. 

3) Vaskglükonaat, antimikroobne aine, annab mitsellaarsele vesifaasile sinise värvi, võimaldades eristada kahte faasi loomulikul viisil, ilma värvainet lisamata. 

4) Sensibio H2O eye sisaldab ainult vajalikke koostisosi ja täpselt õiges koguses.

Silmad ja silmalaud
Huuled

Igapäevaseks kasutamiseks

  • Samm 1 Raputa hoolikalt.
  • Samm 2 Immuta vatipadi
  • Samm 3 Eemalda meik vatipadjaga.
  • Samm 4 Ei ole vaja loputada.

Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

Silma- ja huulemeigi eemaldamine, eriti kui näole on kantud veekindel meik, on näopuhastusrutiini võtmeetapp. On oluline, et kauapüsiv meik saaks nahalt täielikult eemaldatud, ning samal ajal ei ärritaks meigi eemaldamine silmi ja silmaümbruse nahka, mis on sageli tundlikumad kui ülejäänud nägu. Kuid tasakaal tõhusa meigieemalduse ja väga kõrge nahataluvuse vahel on sageli ebapiisav. Tõepoolest, silmapiirkond on eriti habras: nahk on õhem, kaitsev hüdrolipiidkile vähenenud (vähem rasunäärmeid), see on vähem kaitstud välise stressi eest ja on kalduvus naha dehüdratsioonile. Selles hapras piirkonnas võib seetõttu tihti esineda punetust, ärritust ja ülekuumenemist. Huuled on samuti habras piirkond ja nõuab ka samuti meigi eemaldamisel äärmist hoolt.

Tested under dermatological and ophtalmological control

Eemaldab kauakestva ja veekindla meigi

95% veekindlast on meigist eemaldatud (1) 


Puhastab nahalt mikroosakesed/saasteained

95% PM10, PM2,5 ja PM1 osakestest on eemaldatud (2)

Vaata allikaid

Niisutab

+13% niisutus 7 päeva pärast (3) 


Tugevdab õrna silmapiirkonna nahka

-12% transepidermaalne veekaotus 28 päeva pärast (4)

Vaata allikaid

See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

Vaata koostisosade nimekirja