Sensibio Light

Rahustav ja niisutav hooldus tundlikule nahale.

Igapäevane nahahooldus

Tundlik nahk

Toleridine™ patent

Kellele?

Täiskasvanud, Teismelised

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist

Tõestatud efektiivsus

Rahustatud nahk: 90%.*

  • Rahustab koheselt naha kuumatunde ja tõstab naha tundlikkuslävet
  • Niisutab täiuslikult

Optimaalne talutavus nahal - Ei tekita komedoone - Siidjas tekstuur, imendub kiiresti - Suurepärane meigipõhi - lõhnastamata

Vaata allikaid

Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

Sensibio Light on niisutav, rahustav hooldus, mis bioloogiliselt tugevdab naha vastupanuvõimet rünnakutele ja tõstab tundliku naha taluvuslävet.
Bioloogiline läbimurre tundlikule nahale, Toleridine™ patent, mida võimendab D.A.F (Dermatological Advaced Formulation) patenteeritud naturaalne kompleks, pärsib põletikuvastaste molekulide tootmist ja muudab naha sellega vähem reageerivaks.

Glütsürretiinhape rahustab koheselt kuumustunnet ja naha pingulolekut, tagades kohese mugavustunde. Koosneb aktiivsetest koostisosadest, mis on tootesse valitud nende ohutuse tõttu. Sensibio Light tagab optimaalse naha taluvusvõime.

Nägu
Kael
Bioderma's product how to use the product step by step
Bioderma's product how to use the product step by step

Hommikul ja/või õhtul

  • Samm 1 Kanna Sensibio Light näole ja kaelale.
  • Samm 2 Masseerige õrnalt kuni imendumiseni.

Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

Tundlik nahk ei ole võimeline kasutama oma loomuliku kaitsebarjääri. Meik, meigieemaldus, õhusaaste, väline stress: nende tegurite mõjul on nahk päevast päeva nõrgenenud ja pingul. Tundlikul nahal tekib kuumustunne, ebamugavustunne ning punetus, mis võib esineda laikudena või üle kogu näo. Nahk muutub kergesti dehüdreerituks ja kuivus muudab naha hapraks, mis viib tundeni, et nahk on pingul. Naha liigne tundlikkus võib olla ajutine või püsiv.

Niisutab

Kohene niisutus: 100% (1)


Rahustab

Koheselt rahustatud nahk: 90%

Vaata allikaid

Niisutab intensiivselt

Vähendab naha pingultunnet: -68% (2)

Vähendab naha kuumustunnet: -53% (2)

Vähendab naha karedust: -77% (2)

Vaata allikaid

See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

Tundlik nahk reageerib karmidele välisteguritele, eritades molekule, mis põhjustavad hüperreaktiivsust ning ülekuumenemis-, sügelus-, kipitus- ja punetustunnet. See patenteeritud kompleks takistab selliste molekulide tekkimist, mistõttu muutub naha vastupanuvõime suuremaks. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Vaata koostisosade nimekirja