Sébium Night Peel

Nahka puhastav õrn happekoorija.

Öine nahahooldus

Kombineeritud ja rasune nahk

Fluidactiv™ patent

Kellele?

Täiskasvanud, Teismelised

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist

Tarbijate poolt heaks kiidetud

75% naha sära.*

  • Vähendab vistrike ja vistrikke
  • Toob välja naha sära
  • Ühtlustab ja viimistleb naha tekstuuri : õrnalt kooriv toime

Väga hea naha tolerantsus - Ei tekita komedoone

Vaata allikaid

Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.


Sébium Night Peel on vistrikega kombineeritud ja rasusele nahale mõeldud kodus kasutatav õrn ning tõhus koorija:

- Tulemuse tagab 15% glükoolhape. Seda AHA-hapet leidub loomulikult puuviljades ning dermatoloogid kasutavad ainet koorimiseks tänu selle efektiivsusele ja tolerantsusele. Glükoolhappel on pindmine keratolüütiline toime. See vähendab vistrikke ja arme, taastades samal ajal naha sära ning soodustades naha uuenemist.

- Ainulaadne patendeeritud Fluidactiv™ kompleks reguleerib bioloogiliselt rasu kvaliteeti, takistab pooride ummistumist ning piirab vistrike tekkimist.

- D-pantenoolil on restruktureerivad ja rahustavad omadused.

Nägu

Õhtul

  • Samm 1 Kandke 4 nädala jooksul õhtuti puhtale ja kuivale, mitteärritunud nahale.
  • Samm 2 Loputage hommikul nägu.
  • Samm 3 Tehke kasutamistsüklite vahel ühe kuu pikkune paus.
  • Samm 4 Võib kasutada dermatoloogilise eelkoorijana naha ettevalmistamiseks enne iluprotseduuri.

Ärge kasutage toodet ühe kuu vältel pealekandmisperioodide vahel. Tundlikul nahal võib tekkida ebamugavustunne või kerge punetus. Sellisel juhul kasutage toodet harvemini. Vältige kokkupuudet silmadega. Kasutamise ajal vältige korduvat ja pikaajalist päikese käes viibimist. Päikese käes viibides kasutage sobivad päikesekaitsevahendit.

Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.


Täiskasvanud naised lasevad teha keemiliste reaktsioonidega dermatoloogilist koorimist, mille eesmärk on koorida epidermist, et vähendada vistrikke, uuendada naharakke kiiremini ja taastada naha sära. Eriti kõige tundlikumale nahale võib protseduur olla kulukas, vaevaline ning küllaltki karm.

Kodus kasutatavad koorimistooted on ideaalseks lahenduseks inimestele, kes ei talu hästi intensiivseid dermatoloogilisi raviprotseduure, ja naistele, kes soovivad leida kodust rutiini koorimisprotseduuri ettevalmistamiseks.

Testitud dermatoloogilise järelvalve all

Vähendab vistrikke ja nahaplekke

28 päeva möödudes 23% vähem nahaplekke (1) (2)

28 päeva möödudes 10% vähem mustpeasid (3)Toob välja naha sära

Särav nahk: 75% (1)


Ühtlustab ja viimistleb naha tekstuuri

Ühtlasem nahk : 90% (1)

„Uue naha“ efekt: 80% (1)

Vaata allikaid

See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

Nahaplekid võivad olla tingitud muutustest rasu tekstuuris. See patenteeritud kompleks võitleb rasu paksenemise vastu, mis väldib pooride ummistumist ja minimeerib nahaplekkide tekkimise ohtu. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Vaata koostisosade nimekirja