Sébium Hydra

Toitev ja intensiivselt niisutav hooldusvahend, kasutamiseks koos nahka ülikuivatavate ravimitega.

Igapäevane nahahooldus

Aknele kalduv nahk

Fluidactiv™ patent

Kellele?

Täiskasvanud, Teismelised

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Dermatoloogide poolt määratud

Tõestatud tõhusus

Niisutatud nahk pärast 24 tundi.*

  • Niisutab intensiivselt
  • Piirab pinguldatusetunnet
  • Leevendab punetust ja rahustab nahka Väga hea tolerantsus - Ei tekita komedoone - Saab kasutada meigipõhjana
Vaata allikaid

Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

Sébium Hydra on spetsiaalselt välja töötatud vahend, mis neutraliseerib bioloogiliselt dermatoloogiliste ravimeetmete ajutised kõrvalmõjud:

- Niisutavad (glütseriin) ja biomimeetilised restruktureerivad ained (keramiidid) võitlevad ketenduse ja pinguldatusetunde vastu.

- Enoksolooni ja allantoiini ärritust vähendavad omadused rahustavad nahka ning vähendavad punetust.

- Ainulaadne patendeeritud Fluidactiv™ kompleks reguleerib bioloogiliselt rasu kvaliteeti, takistab pooride ummistumist ning piirab vistrike tekkimist.

Nägu
Bioderma's product how to use the product step by step
Bioderma's product how to use the product step by step

1 või 2 korda päevas

  • Samm 1 Kandke 1 või 2 korda päevas nahale, mida on eelnevalt puhastatud Sébium Gel moussanti (vahugeel) or Sébium H2O-ga.
  • Samm 2 Masseerige õrnalt kuni imendumiseni.

Probleemide jätkumise korral kontakteeruge arstiga.

Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

Isotretinoiin on tõsise ja/või püsiva akne ravim. Seda kirjutavad välja ainult dermatoloogid, kellel on täielik ülevaade vajaminevast meditsiinijärelvalvest ja selle kõrvaltoimetest.


See tõhus ravi põhjustab kõrvalmõjusid, mis sõltuvad annusest ning erinevad patsienditi: näolööve (eriti ravi algfaasis), pinguldatuse tunne, kuiv nahk, kooruv nahk, punased piirkonnad, kuivad ja lõhestunud huuled jne.


Isotretinoiini kasutamine võib esteetikale ja enesetundele halvasti mõjuda. Patsientidel on kalduvus suhteliselt intensiivsete kõrvaltoimete tõttu ravi katkestada. Seetõttu on ravile vastavuse parandamiseks vajalik täiendav hooldus.

Kliiniliste uuringutega tõestatud tulemused

Niisutab

Niisutatud nahk: 97% (1)


Piirab pinguldatusetunnet

Nahk on elastne ja pehme: 100% (2)


Rahustab nahka

Kohene mugavustunne: 97% (1)

Vaata allikaid

Niisutab

Nahk on pärast 24 tundi niisutatud (3)


Piirab pinguldatusetunnet

Pinguldatusetunne: -59% (1)


Rahustab

Rahustatud nahk: 95% (1)

Vaata allikaid

See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

Nahaplekid võivad olla tingitud muutustest rasu tekstuuris. See patenteeritud kompleks võitleb rasu paksenemise vastu, mis väldib pooride ummistumist ja minimeerib nahaplekkide tekkimise ohtu. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Vaata koostisosade nimekirja