Sébium H2O

Dermatoloogiline mitsellaarvesi puhastab ja eemaldab meigi nahka kuivatamata.

Pealejäetav igapäevane puhastusvahend

Kombineeritud ja rasune nahk Aknele kalduv nahk

Micellar technology

Kellele?

Täiskasvanud, Teismelised

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Dermatoloogide poolt määratud

Tõestatud tõhusus

95% vabatahtlikest leidis, et nende nahk on puhas.*

  • Puhastab ilma nahka kuivatamata
  • Puhastab nahka ja piirab rasueritust
  • Tekitab kohese värskustunde
  • Eemaldab näolt meigi Väga hea tolerantsus - Ei tekita komedoone - Ei pea loputama
Vaata allikaid

Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

Sébium H2O on spetsiaalne meiki eemaldav mitsellaarvesi kombineeritud ja rasusele nahale, mis jäljendab jumestuse täiuslikuks eemaldamiseks ja ka kõige tundlikuma naha austamiseks naha loomulikku koostist. Puhastusainete tsinkglükonaadi ja vasksulfaadiga rikastatud Sébium H2O puhastab nahka ning piirab rasueritust. Patendi naturaalne kompleks suurendab naha tolerantsust.

Nägu

Hommikul ja/või õhtul

  • Samm 1 Immutage vatipadi Sébium H2O-ga.
  • Samm 2 Puhastage nägu õrnalt ja/või eemaldage sellelt meik.
  • Samm 3 Ei ole vaja loputada.

Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

Kombineeritud ja õlist nahka iseloomustab liigne rasueritus näo T-tsoonis (kombineeritud nahk) või kogu näo ulatuses (rasune nahk). Kliinilised tunnused on läige, kahvatu jume ning sageli laienenud poorid.


Vahetevahel võivad tekkida võrdlemisi põletikulised vistrikud või mustpead. Nende tunnuste kordumisel on tegemist aknele kalduva nahaga.


Testitud dermatoloogilise järelvalve all

Puhastab ilma nahka kuivatamata

Õrn puhastamine: 95% (1)

Eemaldab 93% naha olevatest mikroosakestest (2)


Puhastab nahka

Puhas nahk: 95% (1)

Vaata allikaid

See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

NAOS Research leiutas loputusvaba mitsellaarvee, mis puhastab ja eemaldab jumestust. Naha lipiididest inspireeritud koostisega mitsellid on nähtamatud puhastavad mikrotilgakesed. Mitsellid peavad kinni mustuse, säilitades naha loomuliku kaitsekile. Käesolev NAOS Researchi tehnoloogia töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Vaata koostisosade nimekirja