Sébium Gel moussant

Õrn nahapuhastusvahend.
Eemaldab mustuse, hoiab läiget kontrolli all.

Mahapestav igapäevane puhastusvahend

Kombineeritud ja rasune nahk

D.A.F. Patent

Kellele?

Täiskasvanud, Teismelised

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Dermatoloogide poolt määratud

Pehme, õrn ja puhastav vahend.

Puhastatud ja kombineeritud nahk: 100%. (1)

  • Puhastab õrnalt
  • Piirab rasueritust
  • Piirab pooride ummistumist
  • Tagab hea naha ja silmade tolerantsuse Lõhnastatud koostis -Ei tekita komedoone - Ei kuivata - Seebivaba
Vaata allikaid

Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.


Sébium Gel moussant puhastab õrnalt nahka ilma seda kuivatamata. Toode sisaldab tsink- ja vasksulfaati, tänu millele puhastab see epidermise, vähendab nahaplekkide arvu ja piirab rasueritust. Selle eriti õrn, seebivaba koostis peab naha tasakaalust lugu: füsioloogiline pH-tase püsib. Patendeeritud naturaalne kompleks suurendab naha taluvusvõimet.

Keha
Nägu

7 päeva nädalas, hommikul ja/või õhtul

  • Samm 1 Kandke märjale nahale.
  • Samm 2 Hõõruge vahule.
  • Samm 3 Loputage korralikult.
  • Samm 4 Kuivatage õrnalt.
  • Samm 5 Saab kasutada habemeajamisvahuga.

Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.


Näo puhastamine on mis tahes näohooldusrutiini esimene oluline samm. Kuna 60% naistest peab nägu kõige olulisemaks kehaosaks, ei tohi näo puhastamisse hooletult suhtuda. Valmistamaks nahka ette muuks hooldamiseks, eemaldatakse nahalt puhastamise käigus sinna kogunenud mustus (rasu, higi, surnud rakud, bakterid, kosmeetika, päikesefiltrid, meik, tolm ja muud tahked osakesed). Ilma hommikuse ja õhtuse puhastusrutiinita hakkab nahk lämbuma. Hüdrolipiidkile ei kaitse enam ning poorid ummistuvad. Selle tulemusel tekivad kahjustused (mustpead ja vistrikud) ning jume muutub kahvatuks ning ebaühtlaseks. Kombineeritud või rasusele aknele kalduva naha korral on puhastamine veelgi olulisem, kuna selline nahk on liiga rasune. Puhastamine peaks eemaldama kogu mustuse ilma nahka ründamata.

Testitud dermatoloogilise järelvalve all

Piirab rasueritust

68% väiksem rasueritus kohe pärast kasutamist (1)

Vaata allikaid

Puhastab

Puhastatud nahk: 100% (1)


Nahaplekivastane tõhusus

Aknekahjustuste koguarvu vähenemine 23% (2)


Piirab rasu teket

Vähenes 37,5% pärast 28 päeva (1)

Vaata allikaid

See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Vaata koostisosade nimekirja