Sébium Global

Hooldusvahend, mis eemaldab naha ebatäiused ning ennetab nende taasteket.

Igapäevane nahahooldus

Aknele kalduv nahk

SeboRestore technology

Kellele?

Täiskasvanud, Teismelised

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Dermatoloogide poolt määratud

Tõhusus tõestatud kliiniliste uuringutega.

3 kuu jooksul 79% vähem plekke*

  • Kõrvaldab vistrikud ja mustpead
  • Niisutab Hea tolerantsus - Ei tekita komedoone - Saab kasutada meigipõhjana
Vaata allikaid

Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.


Sébium Global on spetsiaalselt loodud aknele kalduvale nahale, võitlemaks bioloogiliselt tõsiste kahjustuste põhjuste (1) ja tagajärgedega (2).

(1) Fluidactiv™ patendi ja Bakuchioli algne patendeeritud kombinatsioon (Seborestore) tasakaalustab bioloogiliselt rasu koostist.

(2) Õigesti doseeritud dermatoloogiliste toimeainete (AHA estrite, salitsüülhappe ning sidrunhappe) kombinatsioon puhastab poore ja silendab naha tekstuuri.

Enoksoloon rahustab nahka ja vähendab punetust.

Tsinkglükonaat reguleerib läiget.

Glütseriin niisutab nahka tagatud mugavustunde saavutamiseks.

Nägu

Üks või kaks korda päevas

  • Samm 1 Kandke nahale, mida on eelnevalt puhastatud Sébium Gel moussanti (vahugeel) or Sébium H2O-ga.
  • Samm 2 Masseerige õrnalt kuni imendumiseni.

Vältige kokkupuudet silmadega. Probleemide jätkumise korral kontakteeruge arstiga. Aknele kalduva naha korral ei ole pikka aega päikesevalguse käes viibimine soovitatav.

Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

Akne on sagedasti esinev nahakaebus, mis lööb välja mustpeade ja valgete või punaste vistrikena. Eeskätt mõjutab see noorukeid, kuiv võib esineda ka täiskasvanutel.


Akne põhjustajaid on mitmeid. Kõik saab alguse rasuerituse suurenemisest, mille tulemuseks on rasune ja läikiv nahk. Lisaks on aknele kalduva naha rasu koostis tasakaalustamata. Nimetatud tegurite koosmõjul tekivad mustpead ja põletikulised vistrikud.


Igapäevaelu ei pruugi alati lihtne olla, kuna akne esineb kõige sagedamini näol. Akne vääral ravimisel või ravimata jätmisel võivad olla psühholoogilised ja sotsiaalsed mõjud. Seetõttu on hädavajalik kaaluda pikaajalist akne ravi, et parandada aknet põdevate inimeste igapäevaelu kvaliteeti.


Kliiniliste uuringutega tõestatud tulemused

Kõrvaldab vistrikud ja mustpead

Kombineerituna dermatoloogilise raviga, pärast 84 päeva (1):

69% vähem mustpeasid

86% vähem vistrike


Kasutatuna üksi, pärast 84 päeva (2): 

65% vähem mustpeasid

79% vähem vistrike

Vaata allikaid

See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

Nahaplekid võivad ilmneda pärast rasu koostise muutumist. See tehnoloogia* aitab taastada loomuliku rasu kvaliteedi. *SeboRestore technology [Fluidactiv patent - Bakutsiool]. Käesolev NAOS Researchi tehnoloogia töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Vaata koostisosade nimekirja