Hydrabio Sérum

Kohest ja kestvat niisutatust andev seerum.

Seerum

Dehüdreeritud tundlik nahk

Aquagenium™ patent

Kellele?

Täiskasvanud, Teismelised

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist

Tõestatud tõhusus

Niisutava toime kestus: 24h (1)

HYDRABIO SERUM

 • Niisutab intensiivselt ja kestvalt
 • Ühtlustab nahka ja taastab sära
 • Väga hea tolerantsus - Ei tekita komedoone - Ühtlustav, ülivärske tekstuur - Ideaalne meigipõhi
 • Vaata allikaid

  Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

  Bioderma's product respect the skin ecosystem and preserve its health

  Hydrabio Sérum täidab naha igapäevase veevajaduse koheseks niisutamiseks ning taaskäivitab naha looduslikud niisutusmehhanismid pikaajaliste tulemuste saavutamiseks. Stimuleerimaks kolme hüdratatsioonimehhanismi, ühendab toode Aquagenium™ patendi ja võimsad niisutavad toimeained (hüaluroonhape, ksülitool ja glütseriin).

  Nägu
  Kael

  Hommikul ja õhtul

  • Samm 1 Kandke Hydrabio Sérum näole ja kaelale pärast puhastamist ning toonimist.
  • Samm 2 Masseerige õrnalt imendumiseni.

  Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

  Näonahk kaotab iga päev vett ja selline veekadu puudutab kõiki mehi ja naisi, sõltumata nende elukohast, vanusest või nahatüübist. Nahk on nutikas ning dünaamiline ökosüsteem, mis suhtleb pidevalt oma keskkonnaga. Tavatingimustes võib nahk olla loomulikult rehüdreeritud, kuid mõned välistegurid (nt reostus, UV-kiired, tubakas, alkohol, väsimus, stress ja kliimamuutused) suurendavad vedeliku kaotust nahas, muutes looduslikke mehhanisme. Nahk ei suuda end enam loomulikult niisutada ning dehüdreerub. Epidermis võib laguneda, mistõttu tekivad mikrokortsud ja pinguldatus. Niisiis kaotab näojume oma loomuliku värvi ning muutub kahvatuks.

  Testitud dermatoloogilise järelvalve all

  Niisutab
  Niisutava toime kestus: 24h (1)

  Silendab
  Elastne nahk: 85% (2)
  Sametine nahk: 70% (2)

  Vaata allikaid

  See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

  Vesi ja lipiidid on naha olulised koostisosad, mis hoiavad naha niisutatuna. Kui nahk on tasakaalustamata, kaotab see vedelikku ja ei funktsioneeri enam korralikult. See patenteeritud kompleks stimuleerib naha lipiidide sünteesi ning akvaporiinide avaldumist. Need looduslikult nahas leiduvad veekanalid transpordivad vett epidermise rakkudesse. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Vaata koostisosade nimekirja