Hydrabio H2O

Dermatoloogiline mitsellaarvesi puhastab, eemaldab meigi ja niisutab.

Pealejäetav igapäevane nahapuhastusvahend

Dehüdreeritud tundlik nahk

Aquagenium™ patent

Kellele?

Täiskasvanud, Teismelised

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Dermatoloogid soovitavad

Tõestatud tõhusus

95% nahadest on põhjalikult puhastatud.*

  • Puhastab nahka mustusest ja saasteosadest
  • Eemaldab näo- ja silmameigi
  • Niisutab
  • Rahustab
  • Jätab naha pehmeks ja säramaks Hea tolerantsus - Ei tekita komedoone - Ei ole vaja loputada
Vaata allikaid

Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

Bioderma's product respect the skin ecosystem and preserve its health

Hydrabio H2O on esimene ja ainus nahaga ideaalselt sobiv dermatoloogiline mitsellaarvesi. Selle rasvhapete estrid, mis on mitsellide koostisosad, sarnanevad naharaku membraani fosfolipiididega ja aitavad loomulikult taastada naha hüdrolipiidkile. Seega tagab Hydrabio H2O meigieemaldamise optimaalse efektiivsuse saavutamiseks ületamatu tolerantsuse ning mugavuse. Toote eksklusiivne bioloogiline Aquagenium™ patent tab aktiveerida nahal oma loomuliku niisutusvõime, mille tarbeks stimuleerib kreem akvaporiinide ehk nahas olevate veekanalite tootmist ning säilitab neis tasakaalu hoidmiseks vajaliku veekoguse.

Nägu
Silmad ja silmalaud

Hommikul ja õhtul, 7 päeva nädalas

  • Samm 1 Immutage vatipadi Hydrabio H2O-ga.
  • Samm 2 Eemaldage näo- ja silmameik.
  • Samm 3 Loputamine ei ole vajalik.

Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

Dehüdreeritud nahk tekitab ebamugavustunnet: pinguldatus, nahalõhed, kipitus. Naha pinnakihid ei ole enam võimelised ilma veeta oma kaitsefunktsiooni täitma. Selle tulemusena kaotab nahk oma nõtkuse ning elastsuse. Näole tekivad laigud ning jume kaotab oma sära.

Testitud dermatoloogilise järelvalve all

Puhastab

Nahk on korralikult puhastatud: 95% (1)

92% saastet imiteerivatest osakestest eemaldati (2)


Jätab naha pehmeks

Nahk on pehmem: 85% (3)


Vaata allikaid

Niisutab

Pärast 8 tundi 25% suurem niisutatus (4)

Vaata allikaid
Bioderma toode tõhususe tõend

See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

Vesi ja lipiidid on naha olulised koostisosad, mis hoiavad naha niisutatuna. Kui nahk on tasakaalustamata, kaotab see vedelikku ja ei funktsioneeri enam korralikult. See patenteeritud kompleks stimuleerib naha lipiidide sünteesi ning akvaporiinide avaldumist. Need looduslikult nahas leiduvad veekanalid transpordivad vett epidermise rakkudesse. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

NAOS Research leiutas loputusvaba mitsellaarvee, mis puhastab ja eemaldab jumestust. Naha lipiididest inspireeritud koostisega mitsellid on nähtamatud puhastavad mikrotilgakesed. Mitsellid peavad kinni mustuse, säilitades naha loomuliku kaitsekile. Käesolev NAOS Researchi tehnoloogia töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Vaata koostisosade nimekirja
Bioderma's product understand the ingredients and patents