Photoderm MAX LAIT SPF 50+

Päikesekaitsepiim, mis toetab naha enesekaitsesüsteemi.

Klassikaline päikesekaitse

Tundlik nahk

Cellular bioprotection™ patent

Kellele?

Täiskasvanud

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist

Tõestatud tõhusus

Cellular Bioprotection™ patent kaitseb 99,8% naharakkudest.*

 • Väga kõrge UVA/UVB-kaitse
 • Aktiveerib naha loomuliku kaitsevõime ning kaitseb rakukahjustuste eest. Sile tekstuur, värvitu lõpptulemus, ei ole õline, ei jäta valgeid kreemijälgi
 • Väga hea tolerantsus - Ei tekita komedoone - Lõhnatu - Veekindel
 • Vaata allikaid

  Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

  Bioderma's product respect the skin ecosystem and preserve its health

  Photoderm MAX pakub tänu UVA/UVB-filtrite koosmõjule parimat kaitset UV-kiirte kahjulike mõjude (päikesepõletus, päikeseallergiad jne) eest, ning seda koos sisemise loomuliku kaitse, Cellular Bioprotection ™ patendiga. Patent aktiveerib loomuliku kaitsevõime, kaitseb rakke ning ennetab naha enneaegset vananemist.

  Keha
  Nägu
  Bioderma's product how to use the product step by step
  Bioderma's product how to use the product step by step

  Päikese käes viibides mitu korda päevas

  • Samm 1 Kandke enne kokkupuudet päikesega ühtlaselt ja rohkelt (toote koguse vähendamine vähendab kaitset).
  • Samm 2 Kandke nahale sageli enne ja pärast ujumist, hõõrdumist või sportimist.

  Kandke tervele nahale. Vältige kokkupuudet tekstiiliga. Hoidke imikud ja väikesed lapsed eemal päikesekiirguse eest. Liigne päikese käes viibimine võin kahjustada tervist.

  Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

  Kõik nahatüübid ei reageeri päikesekiirgusele ühtemoodi, sest igal inimesel on eripärane valgustundlikkus, mida iseloomustab tema fototüüp.

  Testitud dermatoloogilise järelvalve all

  Cellular Bioprotection™ patent kaitseb 99,8% naharakkudest.*

  Vaata allikaid

  Veekindel

  Vaata allikaid
  Bioderma toode tõhususe tõend

  See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

  Nahk kaitseb end päikesekiirgusega seotud rakukahjustuste eest loomulike kaitsemehhanismidega, mis ei pruugi alati pakkuda piisavat kaitset. See patenteeritud kompleks muudab naharakkude loomulikku kaitsesüsteemi tugevamaks, et suurendada rakkude võimet vastu panna päikesekiirguse negatiivsetele mõjudele. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Vaata koostisosade nimekirja
  Bioderma's product understand the ingredients and patents