Photoderm Lait ULTRA SPF50+

Väga kõrge UVA-kaitse

Klassikaline päikesekaitse

Tundlik nahk Tervisliku seisundi tõttu nõrgenenud tundlik nahk Normaalne imikute ja laste nahk

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT

Kellele?

Kogu perele (lapsed, kes on vanemad kui 12 kuud)

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Sobiv perele

Tõhusus kliiniliselt tõestatud

SUN ACTIVE DEFENSE: +24% naha immuunkaitse*

  • SUN ACTIVE DEFENSE: kõrgtehnoloogiline päikesekaitse, tugevdatud UVA-kiirte eest.
  • ULTRAEFEKTIIVNE: kaitse rakkude muutumise ja oksüdatiivse stressi eest.
  • ULTRA-HOOLDUS: 8H niisutus kerge vedela tekstuuriga. Sobib tundlikule nahale, isegi kõige õrnemale: alates 12 kuu vanustest imikutest, lastele, täiskasvanutele, rasedatele ja imetavatele naistele ning patsientidele, kes läbivad fotosensibiliseerivat ravi
  • ULTRAKINDEL: Väga veekindel, vastupidav higile ja liivale. Võib kanda kuivale või märjale nahale.

Näole ja kehale - Nähtamatu lõpptulemus - Imendub kiiresti - Mittekleepuv - Mitterasvane - Väga hea naha- ja silmataluvus - Mittekomedogeenne.

Vaata allikaid

Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

Kui päike paistab, saame naha pinnale kahte tüüpi UV-kiirgust:
- UVB, mis moodustab 5% UV-spektrist ja põhjustab nähtavaid mõjusid, nagu päevitus või päikesepõletus.
- UVA, mis moodustab 95% UV-spektrist, tungib sügavale nahakihtidesse ja vastutab nähtamatute mõjude eest, nagu oksüdatiivne stress ja naha immuunkaitse vähenemine, mis toob kaasa nähtavaid tagajärgi nagu naha vananemine ja nahavähk.

Photoderm Lait ULTRA SPF50+ on Laboratoire BIODERMA uusimate uuringute tulemus. See on loodud pakkumaks väga kõrget kaitset, eriti UVA-kiirte eest tundlikule nahale.

Selle valem on inspireeritud naha loomulikest kaitsemehhanismidest:

1. SUN ACTIVE DEFENSE TEHNOLOOGIA
- Unikaalne kombinatsioon filtritest ja bioloogilisest kaitsest, mis parandab naha kaitsevõimet, et aidata sel enda eest jätkusuutlikult hoolt kanda.
- Selle asemel, et nahka filtritega üle koormata, tugevdab BIODERMA naha enesekaitsevõimet, et kompenseerida UVA bioloogilisi mõjusid (naha vananemine, immunosupressioon)

2. FÜÜSIKALISE KAITSE EFEKT
- Selle taimse päritoluga lipiidide kompleks on silikoonivaba ja reageerib hästi naha pindmiste kihtidega
- Toode moodustab nahale äärmiselt ühtlase ja stabiilse kihi, mis säilitab päikesefiltrid naha pinnal ja optimeerib nende jaotumist.
- Kreem, mida saab kasutada isegi märjal nahal, on vastupidav veele, higile ja liivale, mis säilitab oma fotokaitsevõime hoolimata higistamisest või suplemisest ning piirab meie toodete levikut veeökosüsteemides.

3. NAHABARJÄÄRI TUGEVDAMINE
- Toode loob naha pinnale märkamatu kaitsekihi, kaitstes seda väliste agressioonide ja ärrituste eest
- Nahas füsioloogiliselt leiduvat vett säilitades säilitab see naha loomuliku niisutuse, aidates seega kaasa iga naha individuaalsele vastupanuvõimele päikese poolt põhjustatud kahjustustele.

Keha
Nägu
Bioderma's product how to use the product step by step
Bioderma's product how to use the product step by step

Kanna Photoderm Lait ULTRA SPF 50+ enne päikese käes viibimist ja uuesti iga kahe tunni järel. Kandke kreemi nahale ohtras koguses (väike kogus toodet vähendab päikesekaitse taset). Kandke uuesti peale ujumist või hõõrumist.

  • Samm 1 Kanna ohtralt enne päikese käes viibimist (väike kogus toodet vähendab päikesekaitse taset).
  • Samm 2 Kanna uuesti nahale peale ujumist või naha hõõrdumist.

Kanna tervele nahale. Liigne päikese käes viibimine võib tervist kahjustada isegi päikesekaitsega. Silma sattumisel loputage kohe ja põhjalikult. Hoida imikud ja väikelapsi päikese eest. Liigne päikese käes viibimine võib tervist kahjustada.

Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

Kõik nahatüübid ei reageeri päikesekiirgusele ühtemoodi, sest igal inimesel on erinev valgustundlikkus, mida iseloomustab tema fototüüp.

Kliiniliste uuringutega tõestatud tulemused

Meeldiv tekstuur

100% kasutajatest nõustusid, et toote tekstuur on meeldiv ja toode on kergesti hajutatav (1)

91% kasutajatest nõustus, et tootel on vedel tekstuur ja see jätab naha pehmeks (1)

96% kasutajatest nõustusid, et toode niisutab nahka (1)

Vaata allikaid

VÄIKSEM RISK NAHARAKKUDE MUUTUMISEKS

Eksklusiivsed kliinilised uuringud

+26% kaitse oksüdatiivse stressi eest (2)

+24% naha immuunkaitse (2)

Vaata allikaid

See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

SUN ACTIVE DEFENSE PATENT : high-technology sun protection, reinforced against UVA rays. An association of UV filters and a biological protection that improves the self defense capacity of the skin to help maintain long-lasting care of its health in the sun.

Vaata koostisosade nimekirja