Photoderm Brume solaire SPF 30

Kõrge kaitse lihtsasti kasutatava spreiga.

Klassikaline päikesekaitse

Tundlik nahk

Cellular bioprotection™ patent

Kellele?

Kogu perele (lapsed, kes on vanemad kui 3 aastat)

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Lihtne kasutada

96% vastanutest leidis, et tekstuur on meeldiv.*

PHOTODERM BRUME SOLAIRE SPF64

 • Kõrge kaitse kogu UVA-UVB päikesespektris ning pakub tänu antioksüdantsele toimeainele kaitset UV-kiirte ja vabade radikaalide kahjulike mõjude eest.
 • Tänu pihustussüsteemile saab toodet hõlpsasti nahale kanda.
 • Tagab kohese värskendava efekti
 • Ei pea määrima - Võib kanda märjale nahale - Mitmepositsiooniline kork, pidev pihustus - Ei tekita komedoone - Ülimalt veekindel
 • Vaata allikaid

  Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.


  Photoderm MAX Aquafluide pakub tänu UVA/UVB filtrite koosmõjule optimeeritud kaitset UV-kiirte kahjulike mõjude (päikesepõletus, päikeseallergiad jne) eest: Cellular Bioprotection™ patent. See patent aktiveerib loomuliku kaitsevõime, kaitseb rakke ja ennetab naha enneaegset vananemist.

  Nägu
  Keha
  Bioderma's product how to use the product step by step
  Bioderma's product how to use the product step by step

  Enne päikese kätte minemist ja kandke uuesti peale iga kahe tunni järel.

  • Samm 1 Pihustage ühtlaselt ja rikkalikult nahast 20 cm kaugusel (toote koguse vähendamine vähendab kaitset).
  • Samm 2 Enne näole kandmist pihustage peopesa.
  • Samm 3 Kandke nahale uuesti enne ja pärast ujumist, hõõrdumist või sportimist.

  Kandke tervele nahale. Toote värvus on tingitud filtrite kombinatsioonist. Vältige kokkupuudet tekstiiliga. Lastele, kes on vanemad kui 3 aastat. Hoidke imikud ja väikesed lapsed eemal päikesekiirguse eest. Kandke tervele nahale. Liigne päikese käes viibimine võin kahjustada tervist.

  Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

  Kõik nahatüübid ei reageeri päikesekiirgusele ühtemoodi, sest igal inimesel on eripärane valgustundlikkus, mida iseloomustab tema fototüüp.

  Tagab kohese värskendava efekti
  92% leidis, et tekstuur on värskendav *

  Toodet saab hõlpsasti nahale kanda
  96% leidis, et tekstuur on meeldiv *

  100% vabatahtlikest leidis, et toodet on lihtne kasutada ja see sobib ideaalselt meestele ning karvakasvuga piirkondadele *
  96% vabatahtlikest leidis, et tekstuur ja pakend sobivad treenimisel kasutamiseks *

  Vaata allikaid

  Ülimalt veekindel

  Vaata allikaid
  Bioderma toode tõhususe tõend

  See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

  Nahk kaitseb end päikesekiirgusega seotud rakukahjustuste eest loomulike kaitsemehhanismidega, mis ei pruugi alati pakkuda piisavat kaitset. See patenteeritud kompleks muudab naharakkude loomulikku kaitsesüsteemi tugevamaks, et suurendada rakkude võimet vastu panna päikesekiirguse negatiivsetele mõjudele. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Vaata koostisosade nimekirja