Sensibio H2O AR

Puhastav, meiki eemaldav ja rahustav dermatoloogiline punetusevastane mitsellaarvesi.

Pealejäetav igapäevane puhastusvahend

Punetusele kalduv tundlik nahk

Rosactiv™ patent

Kellele?

Täiskasvanud, Teismelised

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Dermatoloogide poolt määratud

Tõhusus tõestatud kliiniliste uuringutega

90% vabatahtlikest ei tunne pinguldatusetunnet.*

 • Puhastab õrnalt ja eemaldab näolt ning silmadelt meigi
 • Vähendab punetust ja ennetab selle teket
 • Rahustab ja vabastab
 • Väga hea tolerantsus - Ei ole vaja loputada - Lõhnatu
  Vaata allikaid

  Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

  Sensibio H2O on esimene meiki eemaldav mitsellaarvesi, mis aimab järele naha loomulikku koostist, et tagada jumestuse täiuslik eemaldamine ja täielik austus isegi kõige tundlikuma naha vastu. Samuti pärsib toode punetust tänu bioloogiliselt vasodilatatsiooni eest vastutava teguri reguleerimisele.
  Sensibio H2O mitsellaarveed on esimesed ja ainsad nahaga ideaalselt ühilduvad dermatoloogilised mitsellaarveed. Mitsellide koostis olevad rasvhapete estrid sarnanevad naharakkude membraanide fosfolipiididega ning aitavad loomulikult taastada naha hüdrolipiidse kile.
  Ainulaadne ja uuenduslik Rosactiv™ patent mõjutab otseselt VEGF-i, mis on üks peamisi nahapunetuse tekitajate, kapillaaride laienemise ja nõrgenemise põhjustajaid.
  Kurgiekstraktil on koheselt rahustav toime.

  Nägu
  Silmad ja silmalaud

  Hommikul ja/või õhtul

  • Samm 1 Immutage vatipadi Sensibio H2O AR-ga.
  • Samm 2 Puhastage ja/või eemaldage meik õrnalt oma näolt ja silmadelt.
  • Samm 3 Kasutage uuesti, kuni vatipadi jääb puhtaks.
  • Samm 4 Ei ole vaja kuivatada.

  See toode ei ole ravim.

  Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

  Reaktiivne nahk muutub kergelt punaseks. Punetus võib tekkida aeg-ajalt, ent mõnikord on see püsiv (erütroos). Mõnel juhul tulevad näonahal nähtavale pisikesed veresooned (kuperoos).

  Kliiniliste uuringutega tõestatud tulemused

  Eemaldab meigi
  80% vabatahtlike puhul on meik täielikult eemaldatud (1)

  Rahustab ja vabastab
  75% vabatahtlike nahk on rahustatud (2)
  90% vabatahtlikest ei tunne pinguldatusetunnet (1)

  Vaata allikaid

  See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

  Punetus on tingitud peamiselt naha mikroveresoonte laienemisest ning nõrgemaks muutumisest. See patenteeritud kompleks võitleb mikroveresoonte muutuste põhjustajatega. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  NAOS Research leiutas loputusvaba mitsellaarvee, mis puhastab ja eemaldab jumestust. Naha lipiididest inspireeritud koostisega mitsellid on nähtamatud puhastavad mikrotilgakesed. Mitsellid peavad kinni mustuse, säilitades naha loomuliku kaitsekile. Käesolev NAOS Researchi tehnoloogia töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Vaata koostisosade nimekirja