Sensibio Forte

Rahustav ravivahend, mis rahustab kiiresti ja kestvalt kahjustunud nahka.

Igapäevane nahahooldus

Tundlik nahk

Toleridine™ patent

Kellele?

Täiskasvanud, Teismelised

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Dermatoloogide poolt määratud

Tõestatud tõhusus

Rahustatud nahk: 95%.*


  • Leevendab kiiresti nahka
  • Rahustab ja niisutab intensiivselt
  • Taastab kestvalt naha mugavustunde Väga hea tolerantsus - Ei tekita komedoone - Lõhnatu
Vaata allikaid

Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

Sensibio Forte leevendab kiiresti põletikuga seotud bioloogilisi ärrituse tundemärke (hõõrdumine, raseerimisjärgne lööve, karvade eemaldamine, ketendus, laserijärgne punetus, erüteem jne) ja suurendab naha tolerantsust. Selle rahustavad toimeained (sh allantoiin ja kõrge kontsentratsiooniga enoksoloon) leevendavad kiiresti reaktiivsuse märke nagu punetus ning ülekuumenemine.

Looduslik patendeeritud D.A.F. (Dermatological Advanced Formulation) kompleks vähendab naha reaktiivsust.

Mesilasvaha ja ksülitool on Sensiobio Forte niisutajad, mis võitlevad ärritusega kaasneva naha dehüdratsiooni vastu ning taastavad naha mugavustunde.

Nägu
Keha
Bioderma's product how to use the product step by step
Bioderma's product how to use the product step by step

Hommikul ja õhtul, tugeva punetuse ja/või ülekuumenemise korral 3 korda päevas.

  • Samm 1 Kandke Sensibio Forte puhtale nahale.
  • Samm 2 Kasutage vähem, kui naha seisund on paranenud.

Ärge kandke nähtavalt ärritunud või immitsevale nahale. Küsige nõu arstilt.

Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

Tundliku naha kaitsebarjäär ei suuda ärritajate vastu kaitsta. Meik, meigi eemaldamine, saaste, väline stress, ketendus, laser, hõõrumine, raseerimisest tingitud lööve- nahk on nii päeva alguses kui lõpus nõrgestatud. Tundlikule nahale on iseloomulikud kuumus- ja ebamugavustunne ning ulatuslik või lokaalne punetus. Nahk dehüdreerub kergesti, millest tingitud kuivus muudab naha hapraks ning tekitab ebameeldivat pinguldatusetunnet. Naha ülitundlikkus võib olla ajutine või püsiv.

Testitud dermatoloogilise järelvalve all

Niisutab

Hüdreeritud nahk: 100%*


Rahustab

Mugav nahk: 100%*

Rahustatud nahk: 95%*

Vaata allikaid

See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

Tundlik nahk reageerib karmidele välisteguritele, eritades molekule, mis põhjustavad hüperreaktiivsust ning ülekuumenemis-, sügelus-, kipitus- ja punetustunnet. See patenteeritud kompleks takistab selliste molekulide tekkimist, mistõttu muutub naha vastupanuvõime suuremaks. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Vaata koostisosade nimekirja