Pigmentbio C-Concentrate

Üliturvaline C-vitamiini hooldus tugeva pigmentatsiooni korrigeerimiseks

Seerum

Päikeselaigud, tumedad laigud, fotovananemine Hüperpigmenteerunud nahk Tâches brunes et pigments irréguliers

LumiReveal™ technology

Kellele?

Täiskasvanud

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist

Tõendatud tõhusus

Ühe kuu pärast on tumedate laikude pind vähenenud poole võrra.*

PIGMENTBIO C-CONCENTRATE

  • Vähendab olemasolevate laikude intensiivsust ja suurust 
  • Takistab uute pigmendilaikude teket 
  • Silendab ja ühtlustab naha tekstuuri nii, et valgus peegeldub sellelt paremini tagasi 
  • Ühtlustab ja muudab naha heledamaks, muutes selle säravamaks 
  • Niisutab 8 tunniks 

Poore mitteummistav - Kerge ja hästi kattev geel-kreemjas struktuur - Kiirelt imenduv

Vaata allikaid

Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

Bioderma's product respect the skin ecosystem and preserve its health

Inspireerituna juhtivatest nahahooldustest (nagu Kligman’s Trio) töötas Laboratoire Bioderma välja LumiReveal™ tehnoloogia, et pakkuda lahendust hüperpigmentatsiooni all kannatavatele inimestele, ilma kaasnevate kõrvaltoimeteta. 

See tehnoloogia toimib tõhusalt ja kestvalt kolmes hüperpigmentatsiooni põhjustavas bioloogilises etapis, tagades samas hea taluvuse: 

> Põletik: glabridiin leevendab põletikku, mis põhjustab melaniini ületootmist; 

> Ületootmine: andrografoliid piirab melaniini tootmist; 

> Eemaldamine: Epidermactiv aktiveerib rakkude uuenemise, eemaldades melaniiniga täidetud rakud. 

Naha jaoks olulised  C-, E- ja PP-vitamiin täiendavad LumiReveal tehnoloogiat, tugevdades naha kaitsekihti. Tänu kõrgele AHA/BHA (glükool- ja salitsüülhapped) kontsentratsioonile on Pigmentbio C-Concentratel õrn, kooriv mõju, mis ei kuivata ega kahjusta nahka. Niisutav toime püsib 8 tundi.

Nägu
Kael

Monoteraapiana kasutage Pigmentbio C-Concentrate ühe kuni kolme kuu pikkuse kuurina.

  • Samm 1 Esimest korda kasutades vajutage tugevalt mõlema pöidlaga pakendi korgile, kuni mahuti on C-vitamiini vabastamiseks täielikult avatud. Keerake lahti valge kork ja kontrollige, et C-vitamiini pulber oleks täielikult vabastatud. Keerake külge tilguti ja raputage 10 sekundit C-vitamiini segamiseks.
  • Samm 2 Kandke pärast Pigmentbio H2O või Pigmentbio Foaming Cream'iga naha puhastamist igal õhtul näole ja kaelale 5 tilka. Toodet võib kasutada iseseisva tootena või enne Pigmentbio Night Renewer'i kasutamist.
  • Samm 3 Aastaringselt heade tulemuste saamiseks korrake 1 kuu pikkust kuuri iga 3 kuu järel.

Pigmentbio C-Concentrate'i võib kasutada ka nahahooldusprotseduuride (nagu Kligman's trio või hüdrokinoon) vahepeal kolme kuu jooksul kuni järgmise nahahooldusprotseduuri alguseni.

  • Samm 1 Esimest korda kasutades vajutage tugevalt mõlema pöidlaga pakendi korgile, kuni mahuti on C-vitamiini vabastamiseks täielikult avatud. Keerake lahti valge kork ja kontrollige, et C-vitamiini pulber oleks täielikult vabastatud. Keerake külge tilguti ja raputage 10 sekundit C-vitamiini segamiseks.
  • Samm 2 Kandke pärast naha puhastamist Pigmentbio H2O või Pigmentbio Foaming Cream'iga igal õhtul näole ja kaelale 5 tilka. Võib kasutada õhtul iseseisva tootena või enne Pigmentbio Night Renewer'i kasutamist.

Vältige silmapiirkonda sattumist. Järgige kasutusjuhiseid. Võib esineda toimeainetest tingitud kipitustunnet, kuid see peaks kiirelt kaduma. Kui ärritus püsib, lõpetage toote kasutamine ja pidage nõu tervishoiutöötajaga.

Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

Olgu põhjuseks kas päike (solaarlentigo), vanus (vanusest tingitud pigmendilaigud), rasedus (melasma), arm või laigud (põletikujärgne hüperpigmentatsioon) või hoopis hõõrdumine - meie nahal olevad märgid ja laigud peegeldavad meie elu. Selliste hüperpigmentatsioonide põhjus on ebaloomulik melaniini ületootmine, mis tumendab nahka. Pigmendidefektidest lahtisaamine ja ühtlase särava jume taastamine nõuab aega ja hoolitsust, kuid naised tahavad siiski koheseid tulemusi.

Testitud dermatoloogilise järelvalve all

Vähendab tumedate laikude teket

Ühe kuu pärast on tumedate laikude pind vähenenud poole võrra (1) 


Taastab naha esialgse sära

Naha sära: +87% (2) 


Silub naha tekstuuri

Ühtlane jume: +85% (2)

Vaata allikaid

See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

Melanin is a natural pigment that gives the skin its colour. Irregular and excessive melanin production is responsible for dark spots and an uneven complexion. This technology regulates melanin production and optimises cell renewal to eliminate excess melanin. This technology by NAOS Research was designed in Aix-en-Provence and developed in our laboratories.

Vaata koostisosade nimekirja