Photoderm AR SPF 50+

Väga kõrge kaitse, punetusevastane ja nahka ühtlustav.

Iseloomulik kaitse

Punetusele kalduv tundlik nahk

Cellular bioprotection™ patent

Kellele?

Täiskasvanud, Teismelised

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Dermatoloogide poolt määratud

Tõhusus tõestatud kliiniliste uuringutega

80% juhtudest hea kuni ideaalne toime.*

 • Pakub väga kõrget UVA/UVB-kiirjuse ja punetusevastast kaitset UV-kiirte kahjulike mõjude (päikesepõletused, päikeseallergiad jne) eest.
 • Vähendab ja ennetab punetust.
 • Kaitseb nahka rakukahjustuste ja enneaegse vananemise eest
 • Ühtlustab jumet tänu looduslikule värvusele
 • Ei tekita komedoone - Lõhnatu - Veekindel
  Vaata allikaid

  Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

  Photoderm AR SPF 50+ pakub tänu UVA/UVB-filtrite koosmõjule optimeeritud kaitset UV-kiirte kahjulike mõjude (päikesepõletus, päikeseallergiad jne) eest. Cellular Bioprotection ™ patent, tõeline sisemine bioloogiline kaitse, säilitab ning stimuleerib naha loomulikku kaitsevõimet.
  Punetus on peamiselt tingitud nahas olevate pisikeste veresoonte laienemisest ja nõrgenemisest. Patendeeritud Rosactiv™ kompleks töötab tänu mikrokoe modifitseerimist põhjustavale tegurile. Lagritsast saadud molekul enoksoloon leevendab koheselt punetust.
  Heledale nahale kohandatud loomulik värv ühtlustab jumet ning minimeerib punetust. Sulav tekstuur imendub kiiresti ja jätab naha mugavaks.

  Nägu
  Bioderma's product how to use the product step by step
  Bioderma's product how to use the product step by step

  Päikese käes viibides mitu korda päevas

  • Samm 1 Kandke enne kokkupuudet päikesega ühtlaselt ja rohkelt (toote koguse vähendamine vähendab kaitset).
  • Samm 2 Kandke nahale uuesti enne ja pärast ujumist, hõõrdumist või sportimist.

  Hoidke imikud ja väikesed lapsed eemal päikesekiirguse eest. Liigne päikese käes viibimine võin kahjustada tervist.

  Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

  Punetus on peamiselt tingitud nahas olevate pisikeste veresoonte laienemisest ja nõrgenemisest. Patendeeritud Rosactiv™ kompleks töötab tänu mikrokoe modifitseerimist põhjustavale tegurile.

  Kliiniliste uuringutega tõestatud tulemused

  Tagab optimaalse kaitse
  Ülimalt rahuldav kaitse: 100% (1)


  Ühtlustab jumet
  Meeldiv tekstuur: 95% (1)
  Meeldiv värv: 90% (1)

  Vaata allikaid

  80% juhtudest hea kuni ideaalne toime (3)

  Vähendab ja ennetab punetust
  Vähenenud punetus: 64% (2)

  Vaata allikaid

  See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

  Nahk kaitseb end päikesekiirgusega seotud rakukahjustuste eest loomulike kaitsemehhanismidega, mis ei pruugi alati pakkuda piisavat kaitset. See patenteeritud kompleks muudab naharakkude loomulikku kaitsesüsteemi tugevamaks, et suurendada rakkude võimet vastu panna päikesekiirguse negatiivsetele mõjudele. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Punetus on tingitud peamiselt naha mikroveresoonte laienemisest ning nõrgemaks muutumisest. See patenteeritud kompleks võitleb mikroveresoonte muutuste põhjustajatega. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Vaata koostisosade nimekirja