Nodé Shampooing fluide

Puhastav, nahka austav ja kaitsev pesuainevaba vedelšampoon.

Mahapestav igapäevane puhastusvahend

Kõikidele juuksetüüpidele

NOn-DEtergence patent

Kellele?

Kogu perele (välja arvatud enneaegsed imikud)

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Dermatoloogide poolt määratud

Nodé Fluide säilitab pärast pesu hüdrolipiidkile olulise osa.

 • Puhastab õrnalt
 • Taastab juuste sära ja elastsuse
 • Samuti sobib kasutamiseks meditsiiniliste šampoonide järgselt - Sobib kasutamiseks Brasiilia keratiinihoolduses - Lõhnastatud koostis
 • Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

  Nodé kiskumisvastane šampoon on BIODERMA laboratooriumi esimene bioloogiline uuendus, mis austab habraste juuste ja peanaha bioloogilist tasakaalu. Tänu ainulaadsest pindaktiivsete ainete kombinatsioonist valmistatud õrnale puhastusalusele, mis on välja töötatud vastavalt pesuvahendi mittekasutamise põhimõttele, puhastab Nodé pesuvahendivaba vedelšampoon tõhusalt, austades samal ajal juuste ja peanaha hüdrolipiidkile.

  Juuksed ja peanahk
  Bioderma’s product how to use the product step by step
  Bioderma’s product how to use the product step by step

  Hommikul ja/või õhtul - 7 päeva nädalas

  • Samm 1 Ajage õrnalt peanahka masseerides vahule.
  • Samm 2 Loputage korralikult.
  • Samm 3 Vajadusel korrake tegevust.

  Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

  See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

  Teatud pesemisvahendite kasutamine võib modifitseerida peanaha kaitsekihti ja põhjustada tasakaalutust. NAOS Researchi välja töötatud Nodé on esimene peanaha ja juuste pesemisvahend, mis ei sisalda detergente. See õrn ja mittekooriv vahend puhastab tõhusalt, jättes samal ajal alles naha pinnal oleva kaitsva hüdrolipiidse kihi. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Vaata koostisosade nimekirja