Nodé K Shampooing

Rahustav, sügelusvastane šampoon, mis vähendab ketendust.

Mahapestav igapäevane puhastusvahend

Kõõmane ja ketendav peanahk

D.A.F. Patent

Kellele?

Täiskasvanud

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Dermatoloogide poolt määratud

Tõestatud tõhusus

Puhastab peanahka: 88%.*

 • Puhastab õrnalt
 • Aktiveerib ketenduse eemaldamise
 • Ennetab nende uuestitekkimist
 • Leevendab ja piirab sügelustunnet
 • Puhastab juuksed
 • Lõhnatu
  Vaata allikaid

  Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.


  Nodé K šampoon stimuleerib kleepuvate laikude kaotamist ja takistab nende taasteket tänu salitsüülhappe ja kadakaekstrakti, võimsate keratolüütiliste ja kerato-redutseerivate ainete sünergilisele bioloogilisele toimele.

  Nodé K šampooniga pesemise käigus kaovad kleepuvad laigud. Tänu salitsüülhappe, kadakaekstrakti, võimsate keratolüütiliste ja ketendust vähendavate ainete sünergilisele bioloogilisele koostoimele ennetab toode laikude uuestitekkimist. Nodé K šampoon on rikastatud forskoliiniga (Coleus barbatus), mis on intensiivselt rahustav aine. Tänu Zanthoxylumi ekstrakti sisaldusele piirab toode sügelustunnet. Õrn puhastusvahend austab peanaha ja juuste terviklikkust. Pesuvahendi mittekasutamise põhimõte: nagu kõik Nodé šampoonid, koosneb ka Nodé K õrnadest, kiskumisvastastest puhastusalustest, et tagada juuste ning peanaha bioloogilise tasakaalu optimaalne tolerantsus.

  Juuksed ja peanahk
  Bioderma's product how to use the product step by step
  Bioderma's product how to use the product step by step

  Intensiivne ravi, sügelevale peanahale (3 nädalat): 3 pesukorda nädalas Hooldus, tõhususe pikendamiseks: 1 või 2 pesukorda nädalas.

  • Samm 1 Parimate tulemuste saavutamiseks: Esmalt kasutage toodet Nodé K Concentré kératoréducteur (ketendamist vähendav kontsentraat).
  • Samm 2 Ajage Nodé K Shampooing vahutama ning masseerige õrnalt peanahka.
  • Samm 3 Loputage.
  • Samm 4 Kandke uuesti peale.
  • Samm 5 Jätke 5 minutiks peale.
  • Step 6 Seejärel loputage korralikult.

  Toode on mõeldud kasutamiseks ainult täiskasvanutele. Vältige kokkupuudet silmadega. Sobib korduvalt tekkiva kõõma ravimiseks. Muudel juhtudel konsulteerige enne kasutamist arstiga. Soovitame jätkuna ja/või vaheldumisi kasutada Nodé Shampooing fluide (vedelšampoon) šampooni.

  Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

  Peanaha psoriaasile on iseloomulik ketenduse ilmnemine ning naha krooniline põletik. Ketendavad laigud on valkjad, tihked, kuivad ja iseäranis kleepuvad. Ketendus võib varjata kogu alloleva punetuse või siis on punetust näha ketendavate laikude ümber.Tavaliselt kaasneb ketendusega tugev sügelus.

  Puhastab õrnalt: 100%*

  Juuksed on elastsed: 88%*

  Vaata allikaid

  Puhastab peanahka: 88%*

  Vaata allikaid
  Bioderma toode tõhususe tõend

  See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

  Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Vaata koostisosade nimekirja