Nodé K Concentré

Rahustav, sügelusvastane mask, mis vähendab ketendust peanahal.

Perioodiline suunatud nahahooldus

Kõõmane ja ketendav peanahk

D.A.F. Patent

Kellele?

Täiskasvanud

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Dermatoloogide poolt määratud

Märkimisväärne mõju peanaha psoriaasile:

Vähem sügelust ja vähem naaste.*

 • Eemaldab ketenduse
 • Ennetab selle uuestitekkimist
 • Leevendab sügelustunnet
 • Tänu aplikaatoritorule on toodet lihtne peale kanda
 • Lõhnatu
  Vaata allikaid

  Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.


  Nodé K kontsentraadi kasutamise käigus kaovad kleepuvad laigud. Tänu salitsüülhappe, kadakaekstrakti, võimsate keratolüütiliste ja ketendust vähendavate ainete sünergilisele bioloogilisele koostoimele ennetab toode laikude uuestitekkimist. Shearasv, mineraalsed rasvained, intensiivsed pehmendavad ained aitavad vähendada kuiva välimust ning taastada naha mugavustunde. Zanthoxylumi ekstrakti rahustav toime vähendab soovi sügada. Patendeeritud looduslik D.A.F. kompleks suurendab tundlikustatud peanaha taluvusvõimet.

  Juuksed ja peanahk
  Bioderma's product how to use the product step by step
  Bioderma's product how to use the product step by step

  Intensiivne ravi, sügelevale peanahale (3 nädalat): 2 korda nädalas Hooldus, tõhususe pikendamiseks: 2 korda kuus.

  • Samm 1 Kandke kuivale ning pesemata peanahale (või kehale), probleemsetele piirkondadele.
  • Samm 2 Jätke pähe (või kehale) vastavalt juhistele 5–10 minutiks või kauemaks.
  • Samm 3 Loputage.
  • Samm 4 Seejärel kasutage Nodé K Shampooing šampooni.

  Vältige kokkupuudet silmadega. Ärge kasutage alla 3-aastastel lastel. Tugeva punetuse tekkimise korral vähendage kasutamise sagedust.

  Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

  Peanaha psoriaasile on iseloomulik ketenduse ilmnemine ning naha krooniline põletik. Ketendavad laigud on valkjad, tihked, kuivad ja iseäranis kleepuvad. Ketendus võib varjata kogu alloleva punetuse või siis on punetust näha ketendavate laikude ümber.Tavaliselt kaasneb ketendusega tugev sügelus.

  Märkimisväärne mõju peanaha psoriaasile*:
  - Vähem sügelust
  - Vähem naaste

  Vaata allikaid
  Bioderma toode tõhususe tõend

  See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

  Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Vaata koostisosade nimekirja