Hydrabio Perfecteur SPF 30

Päikesekaitsega dermatoloogiline nahahooldusvahend särava naha saavutamiseks.

Igapäevane nahahooldus

Dehüdreeritud tundlik nahk Fotokaitse normaalsele ja kuivale nahale

Aquagenium™ patent

Kellele?

Täiskasvanud, Teismelised

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist

Tõestatud tõhusus

Nahk on koheselt niisutatud: 95%.*

 • Varjab plekid ja mikrokortsud
 • Silendab naha tekstuuri püsivalt ja muudab jumet heledamaks
 • Ennetab naha vananemist ning kaitseb UV-kiirte eest
 • Niisutab intensiivselt ja kestvalt
 • Väga hea tolerantsus - Ei tekita komedoone - Ideaalne meigipõhi
  Vaata allikaid

  Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

  Patendeeritud bioloogilise Aquagenium™ kompleksiga Hydrabio Perfecteur SPF30 niisutab intensiivselt ning teeb seda koheselt ja püsivalt. Toode aitab aktiveerida nahal oma loomuliku niisutusvõime, mille tarbeks stimuleerib kreem akvaporiinide ehk nahas olevate veekanalite tootmist ning säilitab neis tasakaalu hoidmiseks vajaliku veekoguse.
  Tänu epidermise ehituse järgi loodud emulsioonile tungivad Aquagenium™ patendi aktiivosakesed sügavale ja tegutsevad sihipärasemalt. Nahk taastab seeläbi oma loomuliku niisutusvõime.

  Tänu UVA-UVB-vastastele filtritele tagab toode kõrge kaitse UV-kiirte kahjulike mõjude eest ning ennetab naha enneaegset vananemist.

  Selle pehme fookusega puudrite ja pärlite seos varjab koheselt plekid ning mikrokortsud. Toode annab nahale kohese sära, mis muutub päev-päevalt tugevamaks. Selle õrn ja sametine tekstuur jätab naha siledaks, täidlaseks ning säravaks. Täiuslik tulemus naistele, kes kasutavad vähe meiki või ei tee seda üldse.

  Nägu
  Kael
  Bioderma's product how to use the product step by step
  Bioderma's product how to use the product step by step

  Hommikul

  • Samm 1 Kandke Hydrabio Perfecteur SPF30 näole ja kaelale pärast puhastamist ning toonimist.
  • Samm 2 Masseerige õrnalt imendumiseni.

  Vältige kokkupudet silmadega. Inimesed, kellel on kalduvus allergiatele, peaksid toodet eelnevalt käe peal testima.

  Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

  Näonahk kaotab iga päev vett ja selline veekadu puudutab kõiki mehi ja naisi, sõltumata nende elukohast, vanusest või nahatüübist. Nahk on nutikas ning dünaamiline ökosüsteem, mis suhtleb pidevalt oma keskkonnaga. Tavatingimustes võib nahk olla loomulikult rehüdreeritud, kuid mõned välistegurid (nt reostus, UV-kiired, tubakas, alkohol, väsimus, stress ja kliimamuutused) suurendavad vedeliku kaotust nahas, muutes looduslikke mehhanisme. Nahk ei suuda end enam loomulikult niisutada ning dehüdreerub. Epidermis võib laguneda, mistõttu tekivad mikrokortsud ja pinguldatus. Niisiis kaotab näojume oma loomuliku värvi ning muutub kahvatuks.

  Testitud dermatoloogilise järelvalve all

  Niisutab intensiivselt
  Nahk on pärast pealekandmist niisutatud: 95% (1)

  Muudab jume heledamaks
  Nahk särab pärast pealekandmist: 75% (1)

  Hägustustulemused
  Täheldatud on tähelepanuväärseid hägustustulemusi: toode hägustab jumet ning muudab selle ühtlasemaks (2)

  Vaata allikaid

  Niisutab intensiivselt
  Pärast 7 kasutuspäeva on nahk kauakestvalt niisutatud: 90% (1)
  Nahk on mugav : 81% (3)

  Muudab jume heledamaks
  Pärast 7 kasutuspäeva on nahk säravam ja kirkam: 75% (1)

  Vaata allikaid

  See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

  Vesi ja lipiidid on naha olulised koostisosad, mis hoiavad naha niisutatuna. Kui nahk on tasakaalustamata, kaotab see vedelikku ja ei funktsioneeri enam korralikult. See patenteeritud kompleks stimuleerib naha lipiidide sünteesi ning akvaporiinide avaldumist. Need looduslikult nahas leiduvad veekanalid transpordivad vett epidermise rakkudesse. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Vaata koostisosade nimekirja