Hydrabio Gel-Crème

Ühtlustav geeljas nahahooldusvahend, mis niisutab ja taastab naha sära.

Igapäevane nahahooldus

Dehüdreeritud tundlik nahk Normaalne ja kombineeritud nahk

Aquagenium™ patent

Kellele?

Täiskasvanud, Teismelised

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist

Tõestatud tõhusus

Niisutava toime kestus: 8h.*

HYDRABIO GEL-CREME

 • Niisutab intensiivselt ja kestvalt
 • Silendab naha tekstuuri ning toob välja selle sära
 • Pakub värskus- ja mugavustunnet
 • Väga hea tolerantsus - Ei tekita komedoone - Ideaalne meigipõhi - Värske ja tagasihoidlik lõhn
 • Vaata allikaid

  Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

  Patendeeritud bioloogilise Aquagenium™ kompleksiga Hydrabio Gel-crème niisutab intensiivselt ning teeb seda koheselt ja püsivalt. Toode aitab aktiveerida nahal oma loomuliku niisutusvõime, mille tarbeks stimuleerib kreem akvaporiinide ehk nahas olevate veekanalite tootmist ning säilitab neis tasakaalu hoidmiseks vajaliku veekoguse.
  Tänu epidermise ehituse järgi loodud emulsioonile tungivad Aquagenium™ patendi aktiivosakesed sügavale ja tegutsevad sihipärasemalt. Nahk taastab seeläbi oma loomuliku niisutusvõime.

  Salitsüülhape ühtlustab ja silendab naha pinda, eemaldades surnud rakud ning vähendades järk-järgult naha ülemist kihti, mille tulemusena saavutab nahk püsiva sära.
  E-vitamiin kaitseb nahka oksüdatiivse stressi eest ja võitleb naha enneaegse vananemisega.

  Nägu
  Kael
  Bioderma's product how to use the product step by step
  Bioderma's product how to use the product step by step

  Hommikul ja/või õhtul

  • Samm 1 Kandke Hydrabio Gel-Crème näole ja kaelale
  • Samm 2 Masseerige õrnalt kuni imendumiseni.

  Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

  Näonahk kaotab iga päev vett ja selline veekadu puudutab kõiki mehi ja naisi, sõltumata nende elukohast, vanusest või nahatüübist. Nahk on nutikas ning dünaamiline ökosüsteem, mis suhtleb pidevalt oma keskkonnaga. Tavatingimustes võib nahk olla loomulikult rehüdreeritud, kuid mõned välistegurid (nt reostus, UV-kiired, tubakas, alkohol, väsimus, stress ja kliimamuutused) suurendavad vedeliku kaotust nahas, muutes looduslikke mehhanisme. Nahk ei suuda end enam loomulikult niisutada ning dehüdreerub. Epidermis võib laguneda, mistõttu tekivad mikrokortsud ja pinguldatus. Niisiis kaotab näojume oma loomuliku värvi ning muutub kahvatuks.

  Testitud dermatoloogilise järelvalve all

  Niisutab
  Niisutatud nahk: 90% (1)
  Varustatud nahk: 85% (1)

  Vaata allikaid

  Niisutab
  Niisutava toime kestus: 8h (2)

  Toob välja naha sära
  Säravam nahk: 75% (1)
  Ühtlasem jume: 85% (1)

  Vaata allikaid

  See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

  Vesi ja lipiidid on naha olulised koostisosad, mis hoiavad naha niisutatuna. Kui nahk on tasakaalustamata, kaotab see vedelikku ja ei funktsioneeri enam korralikult. See patenteeritud kompleks stimuleerib naha lipiidide sünteesi ning akvaporiinide avaldumist. Need looduslikult nahas leiduvad veekanalid transpordivad vett epidermise rakkudesse. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Vaata koostisosade nimekirja