Cicabio Mains

Teise naha efektiga taastav palsam. Kohene mugavustunne kätele.

Igapäevane nahahooldus

Mains abîmées, micro-fissures, gerçures

Antalgicine™ technology

Kellele?

Kogu perele (lapsed, kes on vanemad kui 3 aastat)

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist

Efektiivsus on tõestatud kliinise uuringuga

72% vähem mikropragusid peale 28 päevast kasutamist

 • Leevendab koheselt naha ebamugavustunnet 
 • Teise naha efekt - 8h kaitse 
 • Parandab püsivalt* mikrolõhed/praod 
 • Toidab intensiivselt 
 • Mittekleepuv, mitterasvane tekstuur

*soodustab epidermise paranemist

Vaata allikaid

Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

Ainulaadne ÖKOBIOLOOGILINE TOIME KAHJUSTATUD KÄTELE TOPELTEFEKTIIVSUSEGA: 

1/ KOHENE EFEKTIIVSUS: 

 • LEEVENDAB: Antalgicine™ on Bioderma eksklusiivne biomimeetiline tehnoloogia, mis vähendab naha ebamugavustunnet ning on inspireeritud inimese enda sisemistest mehhanismidest. See annab Cicabio Mains kätekreemile suurepärase võime leevendada ebamugavus- ja sügelustunnet, mis on seotud mikrolõhede ja mikropragudega.


 • KAITSEB: Cicabio Mains kätekreemi uuenduslik tekstuur, mis on inspireeritud naha hüdrolipiidkilest, loob isoleeriva, kuid samas hingava biomimeetilise barjääri, mis kaitseb nahka välismõjude eest ja säilitab niiske keskkonna, mis soodustab haava loomulikku paranemisprotsessi. Toode sisaldab biomimeetilisi lipiide ja hüaluroonhapet, mis tugevdavad naha barjääri. 

2/ PIKAAJALINE TÕHUSUS: 

 • PARANDAB: Kaks üksteist täiendavat restruktureerivat ainet (Lipo-Koline = fosfatidüülkoliini derivaat ja Lipo-AA = hüdroksüproliini aminohappe derivaat) soodustavad naha paranemist erinevatel tasanditel.

Käed

Kandke nahale nii tihti kui vaja, õrnalt masseerides.

 • Samm 1 Kasutage käte pesemiseks Atodermi dušiõli
 • Samm 2 Kandke Cicabio Mains kätekreem nahale.
 • Samm 3 Masseerige õrnalt kuni imendumiseni.

Kandke nahale nii tihti kui vaja, õrnalt masseerides.

 • Samm 1 Kasutage käte pesemiseks Atodermi dušiõli
 • Samm 2 Kandke Cicabio Mains kätekreem nahale ja masseerige kuni see imendub.

Ärge kasutage lahtiste haavade või eksudaatide korral. 

Kui nahaärritus püsib, konsulteerige tervishoiutöötajaga.

Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

Kahjustatud käed on levinud seisund, mis väljendub mikropragude, mikrolõhede, punetuse, tugeva kuivuse, sügeluse ja ebamugavustundena. Kahjustunud käed võivad olla igaühel - olenemata vanusest ja soost. On teatud tegurid, mis suurendavad kahjustunud käte riski: 1) äärmuslikud temperatuurid 2) tegevuse käigus märjaks saanud käed ja tihe käte pesu (tervishoiutöötajad, kokk, juuksur jne)  3) Majapidamis-/keemiatoodete kasutamine ilma kinnasteta (tehasetöötajad, koristajad) 4) Intensiivne töö kätega (puusepp, aednik...) 5) Krooniline nahahaigus või allergia (allergiline kontakt dermatiit, ärritav kontaktdermatiit...). Ülemaailmne COVID-19 epideemia ja kogu päeva kestev käte puhastamine võib samuti käsi tõsiselt kahjustada. Raske on leida parandavaid kätekreeme, mis oleksid nii tõhusad kui ka meeldivad kasutada.

Testitud dermatoloogilise järelvalve all

Kohene mugavustunne nahal: 91% (1) 

Nahk on kaitstud: 66% nahka kaitsev kiht (2) 

Toode võimaldab naasta oma tegevuse juurde kohe peale pealekandmist: 97% (1)

Vaata allikaid

Nahk on paranenud: 100% (1) 

72% mikropragudest on paranenud 28 päeva pärast (3)

Vaata allikaid
Bioderma toode tõhususe tõend

See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

Ebamugavustunne (sh kratsimine) võib naha loomuliku paranemisprotsessi pärssida. See tehnoloogia aitab kaasa naha reaktsioonivõime reguleerimisele. Käesolev NAOS Researchi tehnoloogia töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Vaata koostisosade nimekirja