Cicabio Creme+

Esimene ökobioloogiliselt taastav rahustav kreem*, mis optimeerib paranemisprotsessi, säilitades samal ajal naha ökosüsteemi.

Perioodiline suunatud nahahooldus

Nõrgenenud nahk

Antalgicine™ technology

Kellele?

Kogu perele (välja arvatud enneaegsed imikud)

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Sobiv perele

Tõestatud tõhusus

+88% naha paranemine**

- Parandab sügavalt epidermist, et vältida armide teket

- Rahustab sügelust ja ebamugavustunnet

- Kaitseb nahka väliste agressorite eest tänu oma "sidumisefektiga" tekstuurile

- Lihtne peale kanda, hõlbustades armide massaaži

Vaata allikaid

Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

Cicabio Crème+ tagab optimaalse paranemise, mis aitab nahal naasta algsesse olekusse tänu kahetasandilisele toimele:1 – SÄILITAB NAHKA JA SELLE LOOMULIKKU ISE PARANEMISE TSÜKLIT

UUS MIKROBIOOMIKESKNE BIODERMA LÄHENEMINE – toote sisu käsitleb nahka ökosüsteemina ja taasloob soodsa keskkonna naha mikrobioomile (niisutav valem, biomimeetilised lipiidid, füsioloogiline pH, ei sisalda antibakteriaalseid aineid), et taastada mikrobioomi mitmekesisus 3 tundi pärast pealekandmist (1).

Antalgicine™ tehnoloogia on inspireeritud kehas loomulikult leiduvast rahustavast molekulist, mis aitab reguleerida ebamugavustunnet ning leevendab ebameeldivaid ja sügelevaid tundeid.

Selle kohandatud tekstuur koos "sidumisefektiga" kaitseb nahka välismõjude eest, lastes samal ajal nahal hingata.2 – OPTIMISEERIB PARANEMISPROTSESSI

New Optimal Repair Complex* sisaldab biomimeetilisi niisutavaid ja taastavaid toimeaineid (polüglutamiinhape, hüaluroonhape ja ksüloos) ning toimib bioloogiliselt koostoimes loomulike nahaparandusmehhanismidega, et parandada naha paranemist ja taastamist. See niisutab nahka, et tuua kaasa niiske keskkond, mis on loomuliku paranemisprotsessi optimeerimise võtmeelement.

*Prantsusmaal esitatud patenditaotlus

Keha
Nägu
Välised intiimpiirkonnad

Kasutage kaks korda päevas, kuni nahk on täielikult paranenud. Võib peale kanda paksu kihina.

  • Samm 1 Puhasta nahk õrnalt
  • Samm 2 Kanna kahjustunud nahale Cicabio Creme+

Ärge kandke lahtistele haavadele . Kui nahaärritus püsib, pöörduge tervishoiutöötaja poole.

Mitte enneaegsetele beebidele.

Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

Nahk kaitseb meid igapäevaselt välismõjude eest. Kui elame täiel rinnal, võib naha kaitsebarjäär muutuda ja see jätab armid. Keisrilõige, naha koorimine, tätoveerimine, rattalt kukkumine... Naha nõrgenemisel toimub keeruline, kuid geniaalne protsess: paranemine. Lisaks on viimased teaduslikud avastused näidanud naha mikrobioomi tähtsust, mis võimaldab nahal taastada oma esialgse funktsionaalsuse ja välimuse. Seetõttu on naha paranemise toetamiseks hädavajalik säilitada ja taastada mikrobioomi.

Selle pika protsessi käigus võib tekkida ebamugavus- ja sügelustunne, mille tagajärjeks võib olla kahjustunud naha kratsimine, mis võib põhjustada armistumist.

Kliiniliste uuringutega tõestatud tulemused

TAASTAB MIKROBIOOMI MITMEKESISUSE 3 TUNNIGA (1)

Vaata allikaid

Optimal repair patent*

+88% naha paranemine 7 päeva pärast, vs ravimata nahal. (2)14 päeva pärast

AITAB KAASA NAHA PARANEMISELE: (3)

Punased JÄLJED: -46%

Naha paksus: -32%

Elastsus**: +45%

VÄHENDAB sügelemist ja ebamugavustunnet: -88% (3)

Vaata allikaid

See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

Ebamugavustunne (sh kratsimine) võib naha loomuliku paranemisprotsessi pärssida. See tehnoloogia aitab kaasa naha reaktsioonivõime reguleerimisele. Käesolev NAOS Researchi tehnoloogia töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

PATENTEERITUD BIOMIMEETILINE KOMPLEKS 3 üksteist täiendava toimeaine kombinatsioon optimaalseks paranemiseks.

Vaata koostisosade nimekirja