Cicabio Arnica+

Nahahooldus, mis vähendab kiiresti ebamugavustunnet.

Perioodiline suunatud nahahooldus

Nõrgenenud nahk

Antalgicine™ technology

Kellele?

Kogu perele (välja arvatud enneaegsed imikud)

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Sobiv perele

Tõestatud efektiivsus

Ebamugavuse ja naha pingultunde vähenemine: 71%.*

CICABIO ARNICA+

  • Vähendab kiiresti ebamugavustunnet 

Hea taluvus nahal - Kreemjas tekstuur - Mittekomedogeenne - Kiire ja lihtne pealekandmine - Lõhnastamata

Vaata allikaid

Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

Cicabio Arnica+ on hooldus, mis on loodud naha ebamugavustunde vähendamiseks. Selle koostis sisaldab arnikaekstrakti, ANTALGICINE™-i, apigeniini ja tsinki.

Nägu
Keha
Bioderma's product how to use the product step by step
Bioderma's product how to use the product step by step

Kandke nõrgestatud nahapiirkonnale kerge massaažiga niipea kui võimalik. Kasutage üks või kaks korda päevas kuni täieliku paranemiseni.

Ärge kasutage kui olete arnika suhtes tundlik. Samuti ärge kasutage silmapiirkonnas ja limaskestadel, lahtistel haavadel ega nähtavalt ärritunud või kahjustatud nahal. Rasedad naised: pidage nõu tervishoiutöötajaga. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

Turse, muutunud nahavärv

Testitud dermatoloogilise järelvalve all

Vähendab kiiresti ebamugavustunnet

Ebamugavus- ja naha pingultunde vähenemine: 71% (1)

Vaata allikaid
Bioderma toode tõhususe tõend

See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

Ebamugavustunne (sh kratsimine) võib naha loomuliku paranemisprotsessi pärssida. See tehnoloogia aitab kaasa naha reaktsioonivõime reguleerimisele. Käesolev NAOS Researchi tehnoloogia töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Vaata koostisosade nimekirja