Atoderm Xereane

Rahustav, toitev dermokosmeetiline palsam teatud ravi või patoloogiate tõttu kuivaks muutunud nahale.

Ravide ja patoloogiate tõttu nõrgenenud nahk

Ravi või patoloogiate tõttu kuivaks muutunud nahk

MEDI-SECURE approach

Kellele?

Kogu perele (lapsed, kes on vanemad kui 3 aastat)

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist

Efektiivsus on tõestatud kliinise uuringuga

Elukvaliteet paranes enam kui 80%.*

  • Niisutab nahka ja taastab teatud ravi või patoloogia tõttu kuivaks muutunud naha lipiide
  • Restruktureerib naha barjääri
  • Toidab nahka intensiivselt
  • Leevendab kiiresti ebamugavustunnet ja sügelust

Väga hea taluvus - Lõhnastamata - Praktiline, hügieeniline TubairlessTM tuub, mis muudab toote kasutamise lihtsaks.

Vaata allikaid

Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

MEDI-SECURE lähenemine: teatud meditsiinilised ravimeetodid või haigused nõrgestavad nahka, eriti kui need kestavad kaua. MEDI-SECURE on loodud naha loomuliku ökosüsteemi kaitsmiseks ja taastamiseks, järgides samal ajal rangeid ettevaatusabinõusid, mis on kohandatud ravi või patoloogia tõttu nõrgenenud nahale: 

1) Hoolikalt valitud koostisosad ja toimeained, mis on tunnustatud tervishoiutöötajate poolt, tagamaks optimaalset ohutust. 

2) Praktilised ja hügieenilised TubairlessTM tehnoloogiaga kreemituubid, et piirata toote saastumise ohtu. 

3) Garanteeritud tulemused, mida toetavad meditsiinilise ja onkoloogilise järelevalve all läbi viidud kliinilised uuringud. 


Ravi ajal või selle järgselt võib tekkida nahakuivus. Sellise naha ökosüsteemi iseärasusi silmas pidades ja kooskõlas MEDI-SECURE lähenemisviisiga on Bioderma välja töötanud Atoderm Xereane -  dermokosmeetilise toote nahale, mis on muutunud kuivaks teatud haiguste või ravimeetodite, eriti diabeedi, dialüüsi või vähiravi tõttu. 


1/ NAHA TOITMINE: PANTENOOL, aitab parandada naha niisutust ja toetab selle rolli kaitsva barjäärina. 

Jojobavaha ja sheavõiga rikastatud tekstuur toidab nahka intensiivselt ja kauakestvalt. 


2/ MUGAVUS JA VASTUPIDAVUS: Toimeainet ANTALGICINE™ kasutatakse ebamugavustunde leevendamiseks. 

Kolm puhast suhkrut tugevdavad naha vastupanuvõimet. 

See toimeainete kombinatsioon aitab vähendada naha sügelustunnet. 


Meie lähenemisviis austab NAOS-e ökobioloogia põhimõtteid, et paremini säilitada naha ökosüsteemi ja tugevdada selle loomulikke mehhanisme. Selle asemel, et nahka üle töödelda, peab see õppima, kuidas korralikult toimida.

Keha
Nägu

Üks või kaks korda päevas

  • Samm 1 Puhastab nahka õrna hügieenivahendiga. Eelistage dušši pikkadele vannidele. Ärge peske liiga kuuma veega.
  • Samm 2 Kuivatage end õrnalt, et vältida armide kahjustamist.
  • Samm 3 Kandke Atoderm Xereane näole ja/või kehale üks või kaks korda päevas.

Üks või kaks korda päevas

  • Samm 1 Kanna näole ja/või kehale pärast õrna hügieenivahendiga puhastamist.

Ärge peske liiga kuuma veega. Vältige pikalt kestvaid vanne. Kuivatage end õrnalt, et mitte nahka kahjustada. Vältige nahka kahjustavaid koorijaid. Kui naha kuivus püsib, pöörduge tervishoiutöötaja poole.

Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

Nahk on organ, mis katab kogu keha. Mõned patoloogiad ja ravimeetodid võivad keha mõjutada ja naha ökosüsteemi tasakaalu rikkuda, nõrgestades seeläbi nahka. Kuiv nahk on mõnede haiguste, nagu diabeet ning ravide nagu vähiravi või dialüüsravi, üks levinumaid kõrvalnähte. Nahakuivust võib esineda 86% keemiaravi saavatest patsientidest (a), 30% diabeetikutest (b) ja 69% dialüüsi saavatest patsientidest (c). Sellel nahakuivusel on haigusest või ravist olenevalt erinevad põhjused: - kõrge veresuhkur diabeetikutel - kehv neerufunktsioon ja vitamiinipuudus dialüüsi saavatel patsientidel - tervete rakkude hävitamine vähiraviga. Tagajärjed on, et nahk ei täida enam oma kaitsebarjääri funktsioon. Vett ei peeta enam kinni ja nahk muutub kuivemaks. See kuivus võib mõjutada kogu keha ja põhjustada sügelust, mis võib mõjutada igapäevast heaolu. Samuti võib see kahjustada naha välimust, mis muutub tuhmimaks, karedamaks ja ebamugavaks. Normaalse naha säilitamiseks on oluline astuda õigeid samme, valides sobivad tooted, mis toetavad nahka ravi või patoloogiate ajal.

Kliiniliste uuringutega tõestatud tulemused

Toidab nahka

Toidab nahka koheselt: 90% (1) 

Toote talutavus nahal: 100% (1) 


Leevendab ebamugavustunnet ja sügelust 

Leevendab pinge- ja sügelustunnet: 86% (2)

Vaata allikaid

Vähendab naha kuivust

Naha kuivuse taandumine: 95% patsientidest 

50% neist ei olnud enam kuiv nahk (3) 


Rahustab

Sügelustunne vähenes 90% (3) 

Ärritustunne nahal vähenes 77,8% (3) 


Mõju igapäevaelule

Vähendab mõju elukvaliteedile: -80% (3)

Vaata allikaid
Bioderma toode tõhususe tõend

See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

MEDI-SECURE is designed to protect and restore the skin's natural ecosystem, while establishing strict precautionary measures adapted to skin weakened by treatments or pathologies. Carefully selected ingredients and active ingredients that are recognised by health professionals to guarantee optimum safety. Guaranteed results backed by clinical studies conducted under medical and oncological supervision. Practical and hygienic tubes use TubairlessTM technology, limiting contamination risks.

Ebamugavustunne (sh kratsimine) võib naha loomuliku paranemisprotsessi pärssida. See tehnoloogia aitab kaasa naha reaktsioonivõime reguleerimisele. Käesolev NAOS Researchi tehnoloogia töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Vaata koostisosade nimekirja