Atoderm SOS spray

Sügelust koheselt leevendav toime.

Perioodiline suunatud nahahooldus

Kuiv ja väga kuiv tundlik nahk Väga kuiv, ärritunud ja atoopiline tundlik nahk

Skin relief technology

Kellele?

Kogu perele (välja arvatud enneaegsed imikud)

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Dermatoloogide poolt määratud

Tõhusus tõestatud kliiniliste uuringutega

Rahustab sügeleva naha 60 sekundiga ning selle toime kestab 6 tundi.*

 • Rahustab sügeleva naha 60 sekundiga ning toime kestab kuni 6 tundi.*
 • Vähendab soovi sügada ja pakub kohest mugavust.
 • Tekitab kohese värskustunde.
 • Väga hea tolerantsus - Ei tekita komedoone - Erakordselt kerge tekstuur - Lõhnatu - Ülikiire 360° pealekandmine ühe lihtsa sammuga - Ei jäta riietele plekke - Sobib ärritunud, kuivale ja väga kuivale tundlikule nahale
  Vaata allikaid

  Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

  Bioderma's product respect the skin ecosystem and preserve its health


  Atoderm SOS Spray põhineb uutel teaduslikel avastustel. Tuvastati kaks uut bioloogilist põhjust mis põhjustavad atoopiale või psoriaasile kalduva naha sügelustunnet. Samuti toimib see tänu teiste hõlmavatele bioloogiliste suunadele, mis keskenduvad sagedasele või ajutisele sügelusele.
  Ambora ja rohelise tee ekstrakti sisaldav uus Skin Relief tehnoloogia blokeerib koos enoksolooniga (tuntud rahustava toimega dermatoloogiline aine) bioloogilise sügelusprotsessi juba rohujuure tasandil ning tegeleb iga kaasatud põhjustaja ja probleemiga.
  Skin Barrier Therapy™ patent kaitseb ka kõige kuivemat nahka intensiivset sügelust põhjustavate bakterite eest.
  Koostisele annavad viimase vungi nahka vajaminevate lipiididega varustavad PP-vitamiin ja skvalaan, et naha kaitsebarjääri tugevdada.
  Patenteeritud looduslik D.A.F. (Dermatological Advanced Formula) kompleks suurendab naha taluvusvõimet.
  Tulemused: sümptomid nahal leevenevad otsekohe ning soov sügada väheneb kestvalt.
  Kohese mugavustunde pakkumiseks, kauakestvaks niisutatuseks ning intensiivse kaitse pakkumiseks.

  Keha
  Nägu
  Bioderma's product how to use the product step by step
  Bioderma's product how to use the product step by step

  Kasutage vastavalt vajadusele

  • Samm 1 Pihustage 20 cm kauguselt puhtale nahale.
  • Samm 2 Vajadusel ajage laiali.
  • Samm 3 Laske kuivada.

  Enne näole kandmist pihustage toodet peopesasse. Ärge hingake toodet sisse. Sobib kasutamiseks vastsündinutele, v.a enneaegsele imikutele. See toode ei ole ravim. Kui naha seisund ei parane või probleemide jätkumise korral pöörduge arsti poole. Kasutada eraldi või arsti poolt soovitatud ravimitega. Hoiatus. Mahuti on rõhu all: kuumutades tekib plahvatusoht. Hoida eemal kuumusest, kuumadest pindadest, sädemetest, lahtisest leegist ja muudest süüteallikatest. Suitsetamine keelatud. Ärge torgake läbi ega põletage, isegi mõnel muus eesmärgil. Hoidke päikesevalguse eest. Ärge hoidke temperatuuril üle 50°C. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

  Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

  Sügelus võib vaatamata tekkimissagedusele olla seotud kuiva naha, seniilse kseroosi, kontaktekseemi, kroonilise urtikaaria, atoopilise dermatiidi või psoriaasiga. Lisaks võivad mõned välistegurid (nt kare vesi, ebasobivate puhastusvahendite kasutamine, külm ilm, temperatuuri kõikumised ja reostus) naha seisundit halvendada ning põhjustada tugevat sügelust. Ainuüksi kriimustamine võib põhjustada nakkusohtu. Mida rohkem inimene oma nahka sügab, seda tõenäolisemalt puutuvad mikroobid nahaga kokku. Sügelus võib elukvaliteeti oluliselt mõjutada, põhjustades unehäireid, ebamugavustunnet igapäevategevustes, meeleolumuutusi, suurenenud ärevust, üldist halba enesetunnet ja palju muud. Põhjusest olenemata võib sügelus välja lüüa igal ajal, päeval või öösel. Soov sügada on sel hetkel tugev ning nahk muutub punaseks ja ärritunuks.

  Kliiniliste uuringutega tõestatud tulemused

  Soothes itching
  Skin is soothed in 60 seconds*
  Decreases in the urge to scratch: 99%*

  Leevendab sügelust
  Rahustab nahka 60 sekundiga*

  Vaata allikaid

  Leevendab sügelust
  Leevendav toime kestab 6 tundi*

  Vaata allikaid

  See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

  Sageli dermatoloogiliste probleemidega seostatud sügelustundel võib olla mitmeid põhjuseid. See tehnoloogia rahustab nahka ja piirab sügamissoovi. Käesolev NAOS Researchi tehnoloogia töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Naha pinnal leidub loomulikke baktereid, mis on vajalikud sellle tasakaalu säilitamiseks. Aknele kalduva naha korral võib teatud bakterite liigsus põhjustada probleemse naha seisundi halvenemist. See patenteeritud kompleks piirab selliste bakterite külgejäämist naha pinnale. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati edasi laborites.

  Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Vaata koostisosade nimekirja