Atoderm Mains & ongles

Taastav ja niisutav kätekreem, mis toidab ka pidevast puhastamisest haprat nahka.

Igapäevane nahahooldus

Kuiv ja väga kuiv tundlik nahk

D.A.F. Patent

Kellele?

Täiskasvanud, Lapsed

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist

Tõestatud tõhusus

75% suurem niisutatus pärast 21 kasutuspäeva.*

 • Niisutab
 • Taastab
 • Tekitab kindaefekti: Kauakestev kaitsekiht
 • Tekitab mugavus- ja pehmustunde
 • Tugevdab küüsi. Püsivalt
 • Ei ole õlise tekstuuriga - Ülikiire imendumine
  Vaata allikaid

  Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

  Eriline bioloogiline aine (fosforüülkoliini derivaat) aitab naha kaitsebarjääri tugevdades parandada naha vähest niisutatust. See aitab õhuniiskusega kohanedes ümbritsevat vett kinni püüda ning seda hoida.
  Sheaõli toidab ja parandab optimaalse kaitse saavutamiseks naha barjäärifunktsiooni taastamist. Sheaõli taastab optimaalseks kaitsmiseks naha kaitsebarjääri, tänu millele mõjub ta toitvalt ning parandavalt.
  Eriline bioloogiline aine loob käte pinnale kaitsva hüdrogeeli, mis püsib ka pärast korduvat pesemist, hoiab nahka niisutatuna ja kaitseb karmide välistegurite eest: kindaefekt
  Patenteeritud looduslik kompleks D.A.F. suurendab naha taluvusvõimet.

  Käed
  Bioderma's product how to use the product step by step
  Bioderma's product how to use the product step by step

  Iga päev - vastavalt vajadusele

  • Samm 1 Kandke kätele.
  • Samm 2 Masseerige õrnalt kuni imendumiseni.

  Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

  Kuivad käed on enamikule rahvastikust tuttav mure. Loomuliku kehaehituse tõttu on käte nahk kuivem ja habras, kuna selles on vähe rasunäärmeid, mis eritavad looduslikku kaitset pakkuvaid lipiide. Sellele lisaks mõjutavad käsi sageli keskkonnast tulenev stress (nt tuul, külm) ja igapäevased tööülesanded (nt sagedane pesemine, käsitsi töötlemise jms). Igapäevaülesanded ja sagedane pesemine võivad küüsi kätele sarnaselt nõrgestada. Eriti nõrgestavad on agressiivsed puhastusvahendid, mis eemaldavad küünte ja käte pinnalt kaitsvad lipiidid ning muudavad need hapraks. Kasutades regulaarselt niisutavat kätekreemi, saab seesugust ebamugavust saab minimeerida ja vältida.

  Testitud dermatoloogilise järelvalve all


  Tekitab kindaefekti
  Jätab kindaefekti meenutava kaitsekile : 92% (1)

  Tekitab mugavustunde
  Rahustab koheselt nahka : 96% (1)


  Mitte-kleepuva tekstuuriga : 100% (1)

  Vaata allikaid

  Niisutab
  Ööpäevaringne niisutatus (2)
  Niisutatus: 21 päeva möödudes +75% (3)


  Taastab
  Taastab kahjustunud käed : 96% (1)

  Vaata allikaid
  Bioderma toode tõhususe tõend

  See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

  Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Vaata koostisosade nimekirja