Atoderm Intensive gel-crème

Intensiivne sügelusvastane ja niisutav geel-kreem. Nahal kerge, ülirahustav ja toitev.

Igapäevane nahahooldus

Väga kuiv, ärritunud ja atoopiline tundlik nahk

Skin barrier therapy™ patent

Kellele?

Kogu perele (välja arvatud enneaegsed imikud)

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Sobiv perele

Tõhusus tõestatud kliiniliste uuringutega

Kohene ööpäevaringne sügelusvastane efektiivsus: 100%.*

 • Niisutab otsekohe ja kestvalt
 • Nahk on pehme ja elastne alates esimesest kasutuskorrast
 • Tagab kiire imendumise
 • Väga hea tolerantsus - Ei tekita komedoone - Õrn tekstuur - Lõhnatu
  Vaata allikaid

  Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

  Bioderma's product respect the skin ecosystem and preserve its health

  Atoderm Intensive gel-crème on esimene värske ja ülikerge tekstuuriga* sügelusvastane nahahooldustoode, mis imendub kiiresti nahka. Toote valem vastab kuiva ja atoopilise naha erivajadustele kuumas/niiskes ning troopilises kliimas:
  Enoksoloon leevendab koheselt ning püsivalt sügelustunnet ning vähendab soovi sügada.
  Patenteeritud Skin Barrier Therapy kompleks piirab teatud bakterite (staphylococcus aureus) kinnitumist naha pinnale. Need bakterid võivad naha kuivust süvendada.
  Naha niisutatuse optimeerimiseks ja selle kaitsefunktsiooni tugevdamiseks võtab hüdroabsorbeeriv tehnoloogia võtab keskkonnast vett. Niimoodi väheneb sügelustunne ning seega ka ärritus.
  Biomimeetiline niisutaja vitamiin PP stimuleerib naha lipiidide loomulikku tootmist ja tugevdab nahabarjääri.

  Atoderm Intensive gel-crème on loodud kooskõlas NAOS-i ökobioloogilise lähenemisviisiga, olles ainulaadse tekstuuriga hooldustoode, mis on äärmiselt tõhus, mida on meeldiv kasutada ning mis on kooskõlas patsiendi keskkonna ja elustiiliga.
  *Biodermas

  Nägu
  Keha

  Üks või kaks korda päevas

  3.6.9 meetod on uus pealekandmise süstematiseerimise meetod. Selle väljatöötamise eesmärk on näidata õiget Atoderm Intensive gel-crème-i kasutamise annust
  ning seejärel luua kreemi rutiinne ja süstemaatiline pealekandmine pikaajaliste paremate tulemuste saavutamiseks ning paremaks jälgimiseks.

  • Samm 1 Puhastage nahk Atoderm Huile de douche või Atoderm Intensive gel moussant-iga.
  • Samm 2 Kandke Atoderm Intensive gel-crème nahale.
  • Samm 3 Masseerige õrnalt imendumiseni. 3 pumbatäit IMIKULE: 1 pumbatäis näole, kaelale ja rinnale - 1 pumbatäis mõlemale käele ja seljale - 1 pumbatäis mõlemale jalale. 6 pumbatäit LAPSELE: - 1 pumbatäis näole ja kaelale - 1 pumbatäis rinnale - 1 pumbatäis seljale - 1 pumbatäis mõlemale käele - 1 pumbatäis kummalegi jalale (x2). 9 pumbatäit TÄISKASVANULE: 1 pumbatäis näole ja kaelale - 1 pumbatäis rinnale - 1 pumbatäis seljale - 1 pumbatäis kummalegi käele (2x) - 2 pumbatäit kummalegi jalale (x2).

  Üks või kaks korda päevas

  • Samm 1 Puhastage nahk Atoderm Huile de douche või Atoderm Intensive gel moussant-iga.
  • Samm 2 Kandke Atoderm Intensive gel-crème nahale
  • Samm 3 Määrige õrnalt kuni imendumiseni. Ekseemi ägenemise ajal määrige nahale lisaks pehmendavale ainele ka dermokortikosteroide (intensiivse sügeluse korral hoiduge ekseemi kahjustusel pehmendaja kasutamisest). 3 pumbatäit IMIKULE: 1 pumbatäis näole, kaelale ja rinnale - 1 pumbatäis mõlemale käele ja seljale - 1 pumbatäis mõlemale jalale. 6 pumbatäit LAPSELE: - 1 pumbatäis näole ja kaelale - 1 pumbatäis rinnale - 1 pumbatäis seljale - 1 pumbatäis mõlemale käele - 1 pumbatäis kummalegi jalale (x2). 9 pumbatäit TÄISKASVANULE: 1 pumbatäis näole ja kaelale - 1 pumbatäis rinnale - 1 pumbatäis seljale - 1 pumbatäis kummalegi käele (2x) - 2 pumbatäit kummalegi jalale (x2).

  Kuiva naha püsimise korral pöörduge tervishoiutöötaja poole

  Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

  Atoopilise ekseemi all kannatavatele inimestele on nahabarjääri püsivaks tugevdamiseks, ägenemiste sageduse vähendamiseks ning elukvaliteedi parandamiseks hädavajalik igapäevane pehmendusvahendi kasutamine. Rutiini peetakse sageli piiravaks ja vähesed patsiendid järgivad seda, eriti soojematel aastaaegadel ning niiskes või troopilises kliimas. Sellistes ilmastikutingimustes ei ole pehmendajate tekstuur kohandatud patsiendi keskkonna ega ka tema vajadustega: liiga rikas, liiga rasvane, raskesti imenduv.

  Kliiniliste uuringutega tõestatud tulemused

  Rahustab
  Vahetu ööpäevaringne sügelusvastane efekt: 100% (1)

  Taastab lipiide
  Toode toidab koheselt nahka: 95% (2)


  Toode sobib kasutamiseks kuuma ilmaga/soojas ja niiskes kliimas: 90% (2)

  Vaata allikaid


  Rahustab
  Toode rahustab nahka ööpäevaringselt: 100% (2)


  Taastab lipiide
  Toode leevendab kuivuse haripunkti: 100% (2)
  Näo- ja kehanaha kuivus: 28 päeva möödudes vastavalt -21% ja -34% (1)


  Elukvaliteedi paranemine: 93% (alla 12a) and 100% (üle 12a) peale 28 päeva(1)

  Vaata allikaid

  See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

  Naha pinnal leidub loomulikke baktereid, mis on vajalikud sellle tasakaalu säilitamiseks. Aknele kalduva naha korral võib teatud bakterite liigsus põhjustada probleemse naha seisundi halvenemist. See patenteeritud kompleks piirab selliste bakterite külgejäämist naha pinnale. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati edasi laborites.

  Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Vaata koostisosade nimekirja