Atoderm Intensive eye

Igapäevaseks kasutamiseks loodud kolm-ühes kreem ärritunud silmalaugudele: rahustav, taastav ja meiki eemaldav.

Igapäevane nahahooldus

Väga kuivad, ärritunud ja atoopilised tundlikud silmalaud

Skin barrier therapy™ patent

Kellele?

Kogu perele (välja arvatud enneaegsed imikud)

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist

Tõhusus tõestatud kliiniliste uuringutega

Sügelustunne : -95%.*

 • Leevendab koheselt ja kestvalt sügelustunnet
 • Vähendab naha kuivust ning punetust
 • Niisutab ja toidab nahka
 • Eemaldab meigi, mustuse ning saasteosakesed
 • Kaitseb nahka

Hea meigipõhi - Lõhnatu - Väga hea naha tolerantsus - Väga hea silmade tolerantsus - Sobib kontaktläätsede kandjatele ning tundlikele silmadele.

 • Uuenduslik ja lihtne rituaal hooldusvahendite ning seega koostisosade arvu ning silmalau hõõrdumise piiramiseks.
Vaata allikaid

Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

Bioderma's product respect the skin ecosystem and preserve its health


Atoderm Intensive Eye on BIODERMA esimene kolm-ühes hooldusvahend, mis võitleb silmalaugude ärrituse sümptomitega:

1) RAHUSTAB: Enoksoloon on suunatud sügelustundega seotud teguritele, et nahka püsivalt rahustada.

2) TAASTAB: Eksklusiivne LipigeniumTM tehnoloogia stimuleerib lipiidide tootmist ja taastab efektiivse nahabarjääri. Patenteeritud Skin Barrier Therapy kompleks piirab teatud bakterite (staphylococcus aureus) kinnitumist naha pinnale. Need bakterid võivad süvendada naha kuivust. Nahas looduslikult leiduv hüaluroonhape moodustab mitte-imanduva niisutava kile, mis hoiab naha pinnal vett kinni ning toimib seega veehoidlana.

3) EEMALDAB JUMESTUST: Kolme õli kombinatsioon eemaldab nahalt jumestuse ja lisandid.

Tulemused: nahka rahustatakse, tugevdatakse ning naha mugavustunne taastub püsivalt.

Nägu
Silmad ja silmalaud

Üks või kaks korda päevas. Kandke ärritunud silmalaugudele. Hommikuti kasutada hooldustootena. Saab kasutada meigipõhjana. Õhtuti kasutada hooldustootena ja/või meigieemaldajana. Kasutage selleks vatipatja. Masseerimine enne toote kasutamist võimaldab naha "hingamisteid" vabastada või ekseemi ägenemishoogude ajal toksiinidest vabaneda. Atoderm Intensive Eye kasutamine igapäevases nahahooldusrutiinis tagab hoolitsetud silmalaud, tugevdades neid ja vältides tulevasi ägenemisi.

 • Samm 1 MASSEERIMINE enne toote kandmist nahale: 1 - Pumpamine: Stimuleerib lümfisüsteemi: Survestage järjest 3 korda, kasutades nimetissõrme, keskmist ja nimeta sõrme, mis paiknevad kõrvade alaosast 1 cm kaugusel. Masseerimine: Liikuge kiikuva liigutusega sisenurgas välimisse nurka (asetage kolm sõrme nahale ja liikuge aeglaselt näo väliskülje suunas). Seejärel siluge kergelt silmade välisnurgast sisenurga suunas. Korrake 3 korda. 3 - Viimane samm: Siluge üldiselt silmade sisenurgast välisnurgani, laskudes mööda nägu kaela alaosa suunas.
 • Samm 2 IGAPÄEVASE PUHASTUSVAHENDINA/MEIGIEEMALDAJANA: 1 - Pealekandmine: Kandke Atoderm Intensive eye pisikesed punktid ülemisele silmalaule. 2 - Puhastamine: Kandke toode kogu silmalau ulatuses laiali ja masseerige ringikujuliste liigutustega. 3 - Puhastamine: ripsmeduši eemaldamiseks kandke toodet täies ulatuses ripsmetele.4 - Vatipadjaga (ainult puhastamiseks): eemaldage meik vatipadjaga silmalaugude sisenurgast kuni välisnurgani ja ripsmete allosast kuni otsteni.
 • Samm 3 IGAPÄEVASE HOOLDUSVAHENDINA: 1 - Pealekandmine: Kandke riisitera suurune kogus silmalaugudele. Alustage silmade alumisest sisenurgast ja liikuge ülemise sisenurga suunas. Toodet ei tohi silmadele liiga lähedale kanda (umbes 2 cm). 2 - Kuivatamine: Seejärel siluge kolme keskmise sõrmega õrnalt väljapoole. Korrake 3 korda.

Üks või kaks korda päevas. Kandke ärritunud silmalaugudele. Hommikuti kasutada hooldustootena. Saab kasutada jumestuspõhjana. Õhtuti kasutada hooldustootena ja/või meigieemaldajana. Kasutage selleks vatipatja.

Ekseemi ägenemise ajal määrige lisaks pehmendusvahendile ka dermokortikosteroide.

Masseerimine enne toote kasutamist võimaldab naha "hingamisteid" vabastada või ekseemi ägenemishoogude ajal toksiinidest vabaneda. Atoderm Intensive Eye kasutamine igapäevases nahahooldusrutiinis tagab hoolitsetud silmalaud, tugevdades neid ja vältides tulevasi ägenemisi. • Samm 1 MASSEERIMINE enne toote kandmist paljale nahale: 1 - Pumpamine: Stimuleerib lümfisüsteemi: Survestage järjest 3 korda, kasutades nimetissõrme, keskmist ja nimeta sõrme, mis paiknevad kõrvade alaosast 1 cm kaugusel. Masseerimine: Liikuge kiikuva liigutusega sisenurgas välimisse nurka (asetage kolm sõrme nahale ja liikuge aeglaselt näo väliskülje suunas). Seejärel siluge kergelt silmade välisnurgast sisenurga suunas. Korrake 3 korda. 3 - Viimane samm: Siluge üldiselt silmade sisenurgast välisnurgani, laskudes mööda nägu kaela alaosa suunas.
 • Samm 2 IGAPÄEVASE PUHASTUSVAHENDINA/MEIGIEEMALDAJANA: 1 - Pealekandmine: Kandke Atoderm Intensive eye pisikesed punktid ülemisele silmalaule. 2 - Puhastamine: Kandke toode kogu silmalau ulatuses laiali ja masseerige ringikujuliste liigutustega. 3 - Puhastamine: ripsmeduši eemaldamiseks kandke toodet täies ulatuses ripsmetele.4 - Vatipadjaga (ainult puhastamiseks): eemaldage meik vatipadjaga silmalaugude sisenurgast kuni välisnurgani ja ripsmete allosast kuni otsteni.
 • Samm 3 IGAPÄEVASE HOOLDUSVAHENDINA: 1 - Pealekandmine: Kandke riisitera suurune kogus silmalaugudele. Alustage silmade alumisest sisenurgast ja liikuge ülemise sisenurga suunas. Toodet ei tohi silmadele liiga lähedale kanda (umbes 2 cm). 2 - Kuivatamine: Seejärel siluge kolme keskmise sõrmega õrnalt väljapoole. Korrake 3 korda.

Ärge loputage. Sobib igapäevaseks kasutamiseks üksi või koos dermokortikosteroididega. Sobib kontaktläätsede kandjatele ja tundlikele silmadele. Ainult väliseks kasutamiseks. Kuiva naha püsimise korral pöörduge tervishoiutöötaja poole

Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

Silmaümbruspiirkonna nahk on eriti õrn: see on 3-4 korda õhem kui ülejäänud näonahk. Silmalaud on seetõttu ärritustele vastuvõtlikumad. Silmalaugude ärritust iseloomustavad järgmised sümptomid: kuivus, sügelus, punetus, turse. Peamiselt on need seotud ühe kolme silmalau häirega: atoopiline dermatiit, allergiline või ärritav kontaktdermatiit. Ärrituse võivad esile kutsuda ja/või süvendada otsene kokkupuude ärritajatega, näiteks sobimatu jumestuse kasutamine või kokkupuude õhu, õietolmu, tolmu, kätel olevate elementidega (küünelakk, nikkel), lõhnaaine, juuksevärviga. Naisi mõjutab silmalaugude ärritus kõige rohkem, kuna nad kasutavad laugudel mitmeid toote ja sellest tulenevalt ka palju koostisosi (jumestus, hooldusvahendid ja meigieemaldajad). Seetõttu tekitatakse palju hõõrdumisi, mis muudavad naha nõrgaks ja võivad põhjustada nõiaringi. Silmalaugude ärritus on ülimalt häiriv, kuna see põhjustab ebamugavusi ning tekitab esteetilist kompleksi. Seetõttu on tuleb silmalaugude eest hoolitsemiseks teha järgmist: valida naha tugevdamiseks sobivad tooted ja vältida seeläbi kordusi, piirates toodete ning seega koostisosade kasutamist õrnal alal.

Kliiniliste uuringutega tõestatud tulemused

Niisutab

Jätab naha koheselt niisutatuks: 91% (1)


Eemaldab meiki

Jätab naha puhtaks ja puhastatuks: 84% (1)

Eemaldab nahalt meigi: 80% (1)

Vaata allikaid

Rahustab

Sügelustunne : -95% (2)

Pinguldatus : - 92% (2)Vähendab naha kuivust

Kuivus : -89% (2)Niisutab

Niisutatus püsib kuni 24 tundi (3)

Vaata allikaid
Bioderma toode tõhususe tõend

See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

Naha pinnal leidub loomulikke baktereid, mis on vajalikud sellle tasakaalu säilitamiseks. Aknele kalduva naha korral võib teatud bakterite liigsus põhjustada probleemse naha seisundi halvenemist. See patenteeritud kompleks piirab selliste bakterite külgejäämist naha pinnale. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati edasi laborites.

Naha loomulik kaitsebarjääri funktsioon on seda keskkonna eest kaitsta. Kuiva, aknele kalduva naha korral ei ole selle barjääril piisavalt lipiide ning valke, mistõttu ei täida see enam oma rolli. See tehnoloogia aitab taastada efektiivse nahabarjääri. Käesolev NAOS Researchi tehnoloogia töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

Vaata koostisosade nimekirja