Atoderm Intensive baume

Intensiivne sügelusvastane ja niisutav nahahoolduskreem. Ülirahustav ja -toitev.

Enimmüüdud

Igapäevane nahahooldus

Väga kuiv, ärritunud ja atoopiline tundlik nahk

Skin barrier therapy™ patent

Kellele?

Kogu perele (välja arvatud enneaegsed imikud)

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Dermatoloogide poolt määratud

Efektiivsus on kliiniliselt tõestatud

6 kuu jooksul ei esine enam ägenemisi: 76%. *

 • Leevendab ja vähendab soovi sügada
 • Intensiivselt toidab ja taastab lipiide
 • Suurendab naha mugavustunnet ja tugevdab seda kestvalt.
 • Rakendatud uute Euroopa dermatoloogiliste soovituste kohaselt atoopilise ekseemi ravimisel: kategooria "Emollient PLUS**".
 • Väga hea tolerantsus - Mitte-kleepuv, mitte-õline tekstuur - Kohene imendumine - Lõhnatu
 • Vaata allikaid

  Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.


  Eksklusiivne Lipigenium ™ kompleks, mis koosneb epidermised looduslikult leiduvatest biolipiididest, ehitab püsivalt ümber naha barjääri, stimuleerides bioloogiliselt interkorneotsüütide tsemendi moodustavate lipiidide ja valkude sünteesi.
  Sügelusvastane dermatoloogiline aine PEA leevendab kiiresti sügelust ja vähendab soovi sügada.
  Skin Barrier Therapy ™ patent ennetab ärritust põhjustavate bakterite külgejäämist ka kõige kuivemale nahale.

  Nägu
  Keha

  Üks või kaks korda päevas. 3.6.9 meetod on uus pealekandmise süstematiseerimise meetod. Selle väljatöötamise eesmärk on näidata õiget Atoderm Intensive baume-i kasutamise annust ning seejärel luua kreemi rutiinne ja süstemaatiline pealekandmine pikaajaliste paremate tulemuste saavutamiseks ning paremaks jälgimiseks.

  • Samm 1 Puhastage nahka Atoderm Huile de douche või Atoderm Intensive gel moussant-iga.
  • Samm 2 Kandke Atoderm Intensive baume nahale.
  • Samm 3 Masseerige õrnalt kuni imendumiseni. 3 pumbatäit IMIKULE: 1 pumbatäis näole, kaelale ja rinnale - 1 pumbatäis mõlemale käele ja seljale - 1 pumbatäis mõlemale jalale. 6 pumbatäit LAPSELE: - 1 pumbatäis näole ja kaelale - 1 pumbatäis rinnale - 1 pumbatäis seljale - 1 pumbatäis mõlemale käele - 1 pumbatäis kummalegi jalale (x2). 9 pumbatäit TÄISKASVANULE: 1 pumbatäis näole ja kaelale - 1 pumbatäis rinnale - 1 pumbatäis seljale - 1 pumbatäis kummalegi käele (2x) - 2 pumbatäit kummalegi jalale (x2).

  Üks või kaks korda päevas

  3.6.9 meetod on uus pealekandmise süstematiseerimise meetod. Selle väljatöötamise eesmärk on näidata õiget Atoderm Intensive baume-i kasutamise annust ning seejärel luua kreemi rutiinne ja süstemaatiline pealekandmine pikaajaliste paremate tulemuste saavutamiseks ning paremaks jälgimiseks.

  • Samm 1 Puhastage nahka Atoderm Huile de douche või Atoderm Intensive gel moussant-iga.
  • Samm 2 Kandke Atoderm Intensive baume nahale.
  • Samm 3 Määrige õrnalt kuni imendumiseni. Ekseemi ägenemise ajal määrige nahale lisaks pehmendavale ainele ka dermokortikosteroide (intensiivse sügeluse korral hoiduge ekseemi kahjustusel pehmendaja kasutamisest). 3 pumbatäit IMIKULE: 1 pumbatäis näole, kaelale ja rinnale - 1 pumbatäis mõlemale käele ja seljale - 1 pumbatäis mõlemale jalale. 6 pumbatäit LAPSELE: - 1 pumbatäis näole ja kaelale - 1 pumbatäis rinnale - 1 pumbatäis seljale - 1 pumbatäis mõlemale käele - 1 pumbatäis kummalegi jalale (x2). 9 pumbatäit TÄISKASVANULE: 1 pumbatäis näole ja kaelale - 1 pumbatäis rinnale - 1 pumbatäis seljale - 1 pumbatäis kummalegi käele (2x) - 2 pumbatäit kummalegi jalale (x2).
  • Samm 4 Ekseemi ägenemise ajal määrige nahale lisaks pehmendavale ainele ka dermokortikosteroide (intensiivse sügeluse korral hoiduge ekseemi kahjustusel pehmendaja kasutamisest).

  Kuiva naha püsimise korra pöörduge arsti poole.

  Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

  Peamised ebamugavustunde tekitajad neile, kellel on väga kuiv ja ärritunud nahk, on sügelus- ja pinguldatusetunne. Selline kuivus võib olla tingitud nii geneetilisest eelsoodumusest kui ka raskendavatest teguritest, nagu vesi, sobimatute nahahooldusvahendite kasutamine, külm, temperatuuride kõikumine ja reostus. Kuivust iseloomustavad muutused nahabarjääris ja ärritust ning isegi sekundaarseid infektsioone põhjustavate bakterite paljunemine. Rünnakute korral muutub nahk nõrgemaks ning vajab igapäevast ravi.

  Kliiniliste uuringutega tõestatud tulemused

  Leevendab sügelustunnet ja ärritust
  Kohene leevendus nahale: 95% (1)

  Vaata allikaid

  Leevendab sügelustunnet
  Üheksa inimest kümnest ei süga enam ennast (1)
  6 kuu jooksul ei esine enam ägenemisi: 76% (2)

  Vaata allikaid

  See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

  Naha pinnal leidub loomulikke baktereid, mis on vajalikud sellle tasakaalu säilitamiseks. Aknele kalduva naha korral võib teatud bakterite liigsus põhjustada probleemse naha seisundi halvenemist. See patenteeritud kompleks piirab selliste bakterite külgejäämist naha pinnale. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati edasi laborites.

  Naha loomulik kaitsebarjääri funktsioon on seda keskkonna eest kaitsta. Kuiva, aknele kalduva naha korral ei ole selle barjääril piisavalt lipiide ning valke, mistõttu ei täida see enam oma rolli. See tehnoloogia aitab taastada efektiivse nahabarjääri. Käesolev NAOS Researchi tehnoloogia töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Vaata koostisosade nimekirja