Atoderm Huile de douche

Naha pesemisjärgne ööpäevaringne niisutatus ja kohene mugavustunne.

Enimmüüdud

Mahapestav igapäevane puhastusvahend

Väga kuiv, ärritunud ja atoopiline tundlik nahk

Skin barrier therapy™ patent

Kellele?

Kogu perele (välja arvatud enneaegsed imikud)

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Dermatoloogide poolt määratud

Tõestatud tõhusus

Nahk on pärast 27 päeva 26% rohkem niisutatud.*

ATODERM HUILE DE DOUCHE

 • Niisutab intensiivselt
 • Leevendab ärritust
 • Puhastab, taastab lipiide ja rahustab
 • Austab kõige tundlikumat nahka.
 • Jätab naha siidiseks ning ülimugavaks Väga hea naha ja silmade tolerantsus - Ei tekita komedoone - Ülikerge vaht - Kreemjas ja siidine - Mitte-rasvane - Seebivaba - Ei aja silmi kipitama - Tagasihoidlik lõhn
 • Vaata allikaid

  Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

  Tänu taimsetest biolipiididest, PP-vitamiinist ja Barrier Skin Therapy patendis koosnevale koostisele, Atoderm Huile de douche rahustab ning kaitseb väliste rünnakute eest. (1) ja (2) Taimsed biolipiidid* leevendavad pinguldatusetunnet ning tänu naha kaitsekile taastamisele suurendavad naha vastupanuvõimet. Kuna vitamiin PP stimuleerib lipiidide sünteesi, võimaldab see nahabarjääri pikaks ajaks taas üles ehitada. Skin Barrier therapy™ patent ennetab bioloogiliselt nahaärrituse süvenemise eest vastutavate bakterite (Staphylococcus aureus) seondumist. Patenteeritud naturaalne kompleks D.A.F. suurendab naha taluvusvõimet.


  * Kookose ja päevalille estrid

  Nägu
  Keha
  Käed

  1 või 2 korda päevas - 7 päeva nädalas

  • Samm 1 Duši all või vannis kasutamiseks. Kandke märjale nahale.
  • Samm 2 Loputage maha.
  • Samm 3 Veelgi paremate tulemuste saavutamiseks kasutage lisaks Atodermi nahahooldustooteid.

  Kuiva naha püsimise korra pöörduge arsti poole.

  Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

  Kuiv, väga kuiv ja ärritunud nahk põhjustab muutusi nahabarjääris, mis põhjustab dehüdratsiooni ning hõlbustab ärritajate tungimist nahka.
  Nahk kaotab oma elastsuse ja pehmuse. See muutub elutuks, karedaks ning tekib pinguldatuse- või sügelustunne. Nahka ründavad igapäevaselt raskendavad tegurid, nagu keskkond, külm, temperatuuride kõikumine ja reostus. Seetõttu on kasutatav hügieenitoode ülioluline ning on väga tähtis kohandada see naha tundlikkusega.

  Testitud dermatoloogilise järelvalve all

  Jätab naha siidiseks ning ülimugavaks
  80% katsealustest arvab, et nende nahk on kohe pehmem, mugavam ja siidisem (1)

  Vaata allikaid

  Ülitoitev
  Suurendab naha niisutatust 26% pärast 27 kasutuspäeva. Kasv võib tõusta kuni 39%. Pärast 27-päevast kasutamist püsib niisutatuse tase 24 tundi. (2)

  Vaata allikaid

  See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

  Naha pinnal leidub loomulikke baktereid, mis on vajalikud sellle tasakaalu säilitamiseks. Aknele kalduva naha korral võib teatud bakterite liigsus põhjustada probleemse naha seisundi halvenemist. See patenteeritud kompleks piirab selliste bakterite külgejäämist naha pinnale. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati edasi laborites.

  Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Vaata koostisosade nimekirja