Atoderm Crème parfumée

Üliniisutav ja kaitsev igapäevane kehakreem.

Igapäevane nahahooldus

Normaalne ja tundlik kuiv nahk

Skin Protect™ kompleks

Kellele?

Kogu perele (välja arvatud enneaegsed imikud)

Millised on toote koostisosad?

Vaadake koostist
Sobiv perele

Tõestatud tõhusus

20% suurem niisutatus pärast 24H.*

 • Niisutab otsekohe ja kestvalt
 • Nahk on pehme ja elastne alates esimesest kasutuskorrast
 • Tagab kiire imavuse
 • Väga hea tolerantsus - Ei tekita komedoone - Õrn tekstuur - Õrna lõhnaga
  Vaata allikaid

  Kõik BIODERMA tooted on loodud järgides ökobioloogia põhimõtteid. Need põhimõtted on NAOS-e lähenemisviisi keskmeks, et säilitada püsivalt naha ökosüsteemi ja selle tervist.

  Skin Protect Complex ™, mis sisaldab PP-vitamiini ja kahe suhkru kombinatsiooni, loob füüsiliselt ning bioloogiliselt terve naha barjääri ning aitab säilitada naha veevarusid, muutes naha taas mugavaks:
  - Vitamiin PP aitab lipiidide sünteesi stimuleerides nahabarjääri ümber kujundada, mis parandab naha elastsust ja taastab püsivalt selle mugavuse.
  - Suhkrute kombinatsioon optimeerib naha veevarusid ja hõlbustab vee liikumist läbi naha kihtide, suurendades akvaporiinide (veekanalite) sünteesi. See tagab 24 tunni jooksul sügava niisutuse*; mille toetamiseks stimuleerivad suhkrud hüaluroonhappe, väga hügroskoopse molekuli sünteesi.
  - Glütseriini ja mineraalsete rasvainete olemasolu nende protseduuride korral aitab lahti saada kuivast nahast, püüdes vett väljaspool keha.
  - Patenteeritud looduslik D.A.F. kompleks suurendab naha taluvusvõimet.

  Keha
  Nägu

  1 või 2 korda päevas - 7 päeva nädalas

  • Samm 1 Kandke Atoderm Crème-i puhtale ja õrnalt kuivatatud nahale.
  • Samm 2 Masseerige õrnalt, kuni kreem on imendunud.

  Kandke tervele nahale. Kuiva naha püsimise korra pöörduge arsti poole.

  Töötame igapäevaselt oma toodete keskkonnamõjude kallal. Suurem osa meie tootepakenditest on valmistatud taaskasutatavast plastikust. Kõik meie karbid on valmistatud jätkusuutlikult majandatavatest metsadest pärinevast paberist. Toote kõige õigemaks taaskasutamiseks tutvuge kohalike prügisorteerimisjuhistega.

  Nahk on meie ihukaitsja ja peamine liitlane karmide välistegurite (ilmastikutingimused, ebasobiv hügieen jne) vastu. Erilise pinge all võib nahk muutuda kuivaks, võib tekkida ebamugavus- ja pinguldatusetunne. Selleks, et nahk püsiks terve päeva jooksul elastne ja pehme, on oluline nahka kaitsta ja toita sobivate igapäevaste nahahooldustoodetega.

  Testitud dermatoloogilise järelvalve all

  Niisutab
  Naha niisutatus: 90% (1)


  Nahk on pehme ja elastne
  Naha mugavus: 85% (1)
  Naha elastsus: 90% (1)

  Vaata allikaid

  Kestev niisutatus
  20% suurem niisutatus pärast 24H (2)

  Vaata allikaid

  See toode on koostatud vastavalt NAOS laborite ökobioloogilisele lähenemisviisile, et teie eest hoolt kanda. Selle toote keskmes on:

  Tänu kahekordsele bioloogilisele toimele suurendab kompleks naha niiskustaset, stimuleerides hüaluroonhappe tootmist, ning kaitseb nahka püsivalt tänu oma lipiide täiendavale toimele.

  Väline stress võib muuta naha reaktiivseks ja tundlikuks. See patenteeritud kompleks suurendab olenemata nahatüübist naha taluvust, et tugevdada selle vastupanuvõimet. Käesolev NAOS Researchi patent töötati välja Aix-en-Provence'is ja arendati meie laborites.

  Vaata koostisosade nimekirja