Allez au contenu Allez à la navigation

Legal Notices

NAOS
SAS with a capital of €43,474,650
info@ee.naos.com
Tel. : +372 52 03 619

Website Managing Director : David Fabbro, Digital Marketing Officer

Veebilehe on disaininud ja avalikustanud:

AIR PARIS
Aktsiaselts, mille kapital on 80,000€
Pariis RCS registreeritud numbriga 418 038 758
Peakontor asub aadressil 352 rue Saint-Honoré, 75001 Pariis, PRANTSUSMAA
Tel.: +33 (0)1.53.45.35.00

Veebilehe on majutanud::

OVH
SAS, mille kapital on 10,000,000€
Lille Metropole RCS registreeritud numbriga 424 761 419
Peakontor asub aadressil 2 rue Kellermann, 59100 Roubaix, PRANTSUSMAA
Tel.: +33 (0)9.72.37.97.74

Autoriõigus
 

 • Sellel saidil olevad brändid ja logod kuuluvad firmale LABORATOIRE BIODERMA. Litsentsi või õiguse puudumisel on märkide kasutamine ilma autori loata keelatud.
   
 • Sellel saidil olevate dokumentide kasutamine on lubatud ainult informatiivsel eesmärgil isiklikuks kasutamiseks. Muu otstarbe korral on vajalik LABORATOIRE BIODERMA kirjalikku luba.
   
 • Ettevõte LABORATOIRE BIODERMA jätab endale loa seaduslikult jõustada oma intellektuaalomandi õiguste rikkumisi, sealhulgas kriminaalmenetluse algatamise.
   

Vastutus
 

 • Kogu saidil olev teave on esitatud vaid informatiivsel eesmärgi. Esitatud teabe kohta ei tehta mingeid garantiisid ega hoiatusi. Kogu selle saidi kaudu juurdepääsetav teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. LABORATOIRE BIODERMA ei vastuta probleemide eest, mis tulenevad saidi juurdepääsust või kasutamisest, sealhulgas mis tahes kahjustused või viirused, mis võivad nakatada kasutaja arvutiseadmeid või muud vara.
   
 • The company LABORATOIRE BIODERMA is not liable for inaccuracies, errors or omissions contained on this site. The photos of BIODERMA products shown on this website are non-binding. No guarantee is given as to the accuracy, reliability or completeness of the information made available on the Internet site. The user bears sole responsibility for the use of such information.
   
 • LABORATOIRE BIODERMA ei vastuta sellel saidil sisalduvate ebatäpsuste, vigade või väljajätmiste eest. BIODERMA toodete fotod, mis on sellel veebisaidil kuvatud, ei ole seotud. Internetis kättesaadavaks tehtud teabe õigsuse ja usaldusväärsuse eest ei vastutata. Info kasutaja hoolitseb ainuisikuliselt sellise teabe kasutamise eest.
   
 • Kasutaja nõustub mitte edastama selle saidi kaudu mingit teavet, mis võiks põhjustada tsiviil- või kriminaalvastutust. Ühtlasi nõustub mitte avaldama ebaseaduslikku teavet, teavet, mis võib selle saidi kaudu kahjustada avalikku korda või laimavat infot.
   
 • LABORATOIRE BIODERMA ei kontrolli üle väliseid saite, mis on seotud praeguse saidi hüperlinkiga ja seega kaotatakse kogu vastutus nende sisu suhtes. Lingid teistele saitidele ei kujuta mingil juhul LABORATOIRE BIODERMA ja nende saitide vahelist kinnitust või seost, mille suhtes kehtivad nende enda kasutustingimused ja privaatsuspõhimõtted. Lisaks puudub füüsilisel ja juriidilisel isikul luba luua sait, mis viitab sellele ilma LABORATOIRE BIODERMA selgesõnalise eelneva nõusolekuta.
   

Andmekaitse
 

 • Vastavalt Prantsuse andmekaitse seaduse nr. 78-17, 6. jaanuar 1978 ja nr. 2004-801, 6. august 2004, on kõigil kasutajatel, kes on jätnud oma kontaktandmed või muud sellel veebisaidil olevad isikuandmed, on õigus juurde pääseda, parandada, lisada või kustutada, saates taotluse järgmisele aadressile:

  LABORATOIRE BIODERMA, 
  või saates meile teate kontakti vormilt.
   
 • Ettevõte LABORATOIRE BIODERMA jätab endale õiguse igal põhjusel oma äranägemise järgi muuta, tühistada, peatada või katkestada ligipääsu täielikult või osaliselt saidile, sealhulgas eelkõige selle sisu, funktsioonide või kättesaadavuse kohta ilma ette teatamata ning ei vastuta nende muudatuste võimalike tagajärgede eest.
   
 • Õiguslikud teadaanded vastavad Prantsuse seadusele ja kõik vaidlused suunatakse LYONi (Prantsusmaa) pädevatele kohtutele.
   
 • Tähelepanekute ja soovituste korral kontakteeruda +372 52 03 619, Eesti või info@ee.naos.com