Allez au contenu Allez à la navigation

 • Bioloogia dermatoloogia teenistuses

  BIODERMA Laboratoorium tegeleb pideva uurimise ning arendamisega, et püsida bioloogia ning dermatoloogia teaduslike teadmistega esirinnas. Peale aastatepikkust töötamist rahvusvaheliste meditsiiniekspertide kõrval on BIODERMA muutunud nahahaiguste uurimise üheks tähtsamaks ning suurimaks otsustavaks lüliks. Koostööd tehakse tootearenduse igas etapis ning seda nii arstide kui teadlastega. 

 • Bioloogiast sammuke ees

  BIODERMA missiooniks on alati olnud naha paremini mõistmine ning välja selgitamine, kuidas töötab terve nahk, kuidas seda tasakaalustada. Tõepoolest, enne tagajärgede ravimist peavad selged olema teadmised naha bioloogiast. Edaspidi on BIODERMA meeskonnad tihedas koostöös nii riiklike kui rahvusvaheliste teadlastega, laboritega, kellel kõigil on arenenud teadmised ning kogemused naha bioloogia valdkonnas. Alusuuringute edusammud on tähtsateks osadeks, et mõista naha tasakaalustamise põhjuseid, tagajärgi.

 • Ootused dermatoloogias

  Algusest peale on BIODERMA tootearenduste puhul kasutanud kliinilisi uuringuid. Dermatoloogid jätkavad ka tänasel päeval uurimisi, määrates kindlaks nahaprobleeme, mis kindlasti uusi lahendusi vajavad. Partnerlus BIODERMA ning dermatoloogide vahel jätkub, et iga toote puhul kontrollida nii selle ohutust kui efektiivsust. Kliiniliste uuringute puhul võetakse arvesse kõiki aspekte, alates sallivusest kuni sobivamate koostisosadeni. BIODERMA Laboratoorium avaldab ka tänapäeval tihtilugu erinevate rahvusvaheliste laboritega koostöös sündinud teaduslikke ning kliinilisi uuringuid. 

 • Patentdid

  BIODERMA Laboratooriumi laiad teadmised dermatoloogiast ning bioloogiast on andnud konkreetseid ning tõhusaid lahendusi erinevate nahaprobleemide parandamiseks. BIODERMA patendid ei ole kivisse raiutud: need muutuvad pidevalt, et hoida sammu bioloogia viimaste edusammudega ning et vastata dermatoloogide vajadustele, patsientide ootustele.

   

 • Suur bioderma innovatsioon

  1977: Nodé - Detergendivaba
  Esmakordselt austab šampoon peanaha tasakaalu ning säilitab juuste hüdrolipiidkihi bioloogilised omadused. Selle tulemusena on juuksed puhtad, kaitstud ning peanahk pole ärritunud.

  1991: Sensibio H2O - Mitsellaarvesi
  Sensibio H2O on esimene ja ainus dermatoloogiline mitsellaarvesi, mis kohaldub ideaalselt nahaga: selle rasvhapete estrid, mis on mitsellide ühtedeks koostisosadeks, sarnanevad naharakkude membraanide fosfolipiidelele ning aitavad loomulikul moel taastada naha hüdrolipiidkihi.

  2002: Photoderm – Cellular Bioprotection
  Photoderm: Esimene dermatoloogiline päikesekaitse, mis ühendab endast nii UVA-UVB-kiirte kaitset ning tugevdab naharakkude loomulikke enesekaitse süsteeme.

  2004: Sebium AKN – The Fluidactiv kompleks
  Fluidactiv™ patent, mis on välja töötatud aknelise naha jaoks, mõjutab akne peamist tekkepõhjust: rasu paksenemist. Fluidactiv patendeeritud kompleks piirab bioloogilisel teel rasu paksenemist ning reguleerib selle kvaliteeti, takistades seeläbi mustpeade, vistrike ning komedoonide teket.

  2005: Hydrabio – Aquagenium
  Patent stimuleerib naha loomulikke niisutavaid omadusi, soodustades vee liikumise jaoks oluliste ainete sünteesi: veepoore, rakkudevahelisi veekanaleid ning lipiide, et taastada naha barjäär. 

  2007: Atoderm PP - Ecodefensine
  Ecodefensine™ patent, mis on mõeldud väga kuivale ning atoopilisele tundlikule nahale, stimuleerib naha mikroobivastaste peptiidide loomulikku sünteesi ning pärsib bakterite kasvu, mis omakorda põhjustab atoopilise dermatiidi ägenemist.

  2010: Matricium - Meditsiinilinseadkuderegereerimiseks 
  Matricium on ülemaailmne patent ning tunnustatud teaduslik innovatsioon naha tervise heaks. MATRICIUM Meditsiiniseade taasloob 100% biomimeetilise mikro-keskkonna, mis varustab olulisi elemente edendamaks rakkude uuenemist ja kudede regeneratsiooni.