Allez au contenu Allez à la navigation

BIODERMA - Job - Recrutment and application

Bioderma meeskonnad

BIODERMA armastab inimesi, kes suudavad mõelda kastist väljapoole. Arvestades põhiväärtust - loogilist mõtlemist, on see enesestmõistetav. BIODERMA-s käivad originaalsus ning julgus käsikäes tipptasemel teadmistega. Ettevõtte meeskonnad jagavad omavahel inimväärtusi ning eetikat, mis on tervisele pühendatud ettevõtte tugevuseks.

 • Meie ettevõte

  Kõigepealt, tuleb kuulata dermatolooge, teadustööga tegelevaid teadlasi üle kogu maailma. Samuti tähele panna apteekreid ning patsiente erinevate nahaprobleemidega. Seejärel uurida inimese nahale iseloomulikke bioloogilisi protsesse, analüüsida reaktsioone ning selgitada välja probleemide põhjuseid. Tuleb leida tõhusad lahendused nahahaiguste raviks, kuid samal ajal austada naha loomulikku bioloogiat ning tasakaalu. Viimase punktina, enne tootmise alustamist, saavad nahahooldus - ja ravitooted heakskiidu dermatoloogidelt.

  See on tootmis-, turundus-, ja kommunikatsiooniosakondade ning kõigi meeskondade ühine töö, mis tagab edu.

 • Karjäär bioderma's

  BIODERMA on alati andekate inimeste otsinguil! Me värbame tugeva isiksusega töötajaid ning sarnaselt meile inimesi, kes on valmis kogema meie brändi igapäevaselt, investeerima selle ajaloosse ning saama osaks põnevast seiklusest.

  BIODERMA tiimis kaitseb igaüks selle ajalugu suure kirega. Saamaks rohkemat infot nii meie Prantsusmaal kui mujal asuvatest üksustest, võta meiega ühendust!

  SAADA OMA AVALDUS
 • Bioderma meeskonnad

  BIODERMA-l on umbkaudu 1000 töötajat 70 riigis, kellest 250 töötavad Prantsusmaal. Töötajate keskmine vanus on 35 eluaastat ning labor pakub oma inimestele suuri arenemisvõimalusi üle kogu maailma. BIODERMA on kirglik ja põnev ettevõte, mis kasvatab ettevõtlikku vaimu. 

   
Tagasi üles