Allez au contenu Allez à la navigation

 • MEIE KONSEPTSIOON

  UNIKAALNE KONSEPTSIOON, BIOLOOGILINE MIMETISM

  BIODERMA tooted peegeldavad naha bioloogilisi mehhanisme läbi oma koostisosade ning toimeviiside. Kasutades ka nahas leiduvaid molekule, on BIODERMA oma toodetesse valinud vaid puhtad aktiivsed komponendid, et taastada naha parem vastupanuvõime. BIODERMA tooted säilitavad, aktiveerivad ning taastavad naha loomulikud protsessid.

 • MEIE MISSIOON

  TÄIELIK NÕUE, DERMATOLOOGILINE OHUTUS

  BIODERMA on alati püüdnud sobitada täiuslikku efektiivsust ning sallivust iga nahatüübi jaoks. Suurima dermatoloogilise ohutuse saavutamiseks sisaldavad BIODERMA tooted piiratud arvu koostisosasid ning optimaalselt annustavaid toimeaineid. BIODERMA välistab kõik dermatoloogiliselt küsitavad tooted. Need põhimõtted kajastuvad tootearenduses kui ka toodetes. 

  Selline kompromissitu lähenemine selgitab, miks BIODERMA tooted suudavad parandada nii naha sallivust ning suurendavad selle vastupanuvõimet. Seeläbi on BIODERMA tooted rikastatud D.A.F (Dermatological Advanced Formulation) patendeeritud kompleksiga.

 • BIODERMA PEATÜKK

  BIODERMA PEATÜKK KOOSNEB 8 EKSKLUSSIIVSEST PÕHIMÕTTEST

  1. BIOLOOGILISED patendid

  Kõik BIODERMA tooted on valminud koostöös bioloogide ning dermatoloogidega. Tooted tuginevad bioloogilisele toimeviisile, mis mõjutab dermatoloogiliste seisundite põhjuseid ning tagajärgesid. 

  2. Naha TOLERANTSUS

  BIODERMA toodete valemid suurendavad naha vastupanuvõimet tänu D.A.F patendi.
   

  3. DERMATOLOOGILINE OHUTUS

  3 reeglit saavutamaks efektiivsem ning parem naha sallivus:

  • kasuta vaid vajalikke koostisosasid,
  • vali kõige puhtamate toimeainete kõige optimaalsemad annused,
  • eelista nahas leiduvaid molekule.

    

  4. Teaduslikult TUNNUSTATUD AKTIIVSED KOOSTISOSAD

  BIODERMA poolt kasutatavad koostisosad vastavad kahele põhikriteeriumile: bioloogiline tõhusus ning dermatoloogiline ohutus.
   

  5. Ettevaatusabinõu põhimõte

  BIODERMA kaldub välistama dermatoloogiliselt küsitavaid tooteid ning koostisosasid: parabeenid, formool, formaaldehüüd jne.

   

  6. Ohutuse ning efektiivsuse testid

  Iga BIODERMA toode järgib tervishoiuasutuste ja juhtivate dermatoloogide kõige rangemaid soovitusi.
   

  7. Kliinilised uuringud

  Kõik BIODERMA nahahooldusvahendid alluvad kliinilistele uuringutele, mis viiakse läbi dermatoloogide, allergoloogide ja toksikoloogide järelvalve all. Seejärel avaldatakse uuringud referentsteaduslikes ajakirjades.
   

  8. Jälgitavus

  BIODERMA on pühendunud oma toodete ning koostisosade päritolu ning jälgitavuse tagamisele läbi kosmeetikatööstuses kehtivate standardite järgmise.

 • BIOLOOGIA & DERMATOLOOGIA

  BIODERMA, Dermatoloogine laboratoorium

  Liider alates aastast 1970, on BIODERMA omandanud ainulaadseid teadimisi, ühendades bioloogiat dermatoloogiaga. Selline lähenemisviis tugineb ennekõige naha ning selle bioloogiliste mehhanismide tundmisele, et luua naha enda poolt inspireerituid tooteid. 

 • MEIE MUDEL

  ÜHTNE MUDEL: TERVE NAHK

  Kõik BIODERMA uuringud põhinevad terve naha, selle rakkude ning tasakaalu uurimisel. Nahk kõneleb oma keeles ning BIODERMA õpib väsimatult, et seda mõista. 

  Nahka ning selle tasakaalu võivad mõjutada erinevad haigused, ravimid, vananemine ning paljud muud tegurid. BIODERMA tegeleb naha loomuliku tasakaalu taastamisega, et taastada loomulikud terve naha funktsioonid.